Jump to content

Moto Zajednica

6. Moto GP Mugello, Italija 2016

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

 

 

Jbt to crank, ne vidim čemu tolika mržnja prema Rosiju..Opet ako ti se samo ne sviđaju njegovi navijači, a ne i on, i ne misliš zaista to što pišeš, mislim da pretjeruješ sa trolovanjem..

Za 3. i 5. mesto i rani izlazak iz ugovora sam ozbiljan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

 

 

 

 

Jbt to crank, ne vidim čemu tolika mržnja prema Rosiju..Opet ako ti se samo ne sviđaju njegovi navijači, a ne i on, i ne misliš zaista to što pišeš, mislim da pretjeruješ sa trolovanjem..

Za 3. i 5. mesto i rani izlazak iz ugovora sam ozbiljan

 

:vutra:                   Oprostite mu na lupetanju,nije on kriv! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Realno je da ove sezone bude 3. a sledeće 5. i tu nema nikakve mržnje. I otići će u pemziju tako...

Nažalos' sviju nas neuka što ločemo oranžadu sa najskupljom 'tiketom... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Prateci razne forume, primetih da na svakom postoji po jedna Baćić-Alimpić i Lea Kiš. Upućene u sve tajne i znaju sve o svemu, a ovde čak i budućnost proriču, verovatno bez greške. Fascinantno! :takoje:

 

 

P.S. Kad god imam problema sa stomakom - pročitam naki tekst od navedenih, pomaže. :ooo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E ljudi .... neznam sto vi tako shvatate to cranka.... on ustvari gotivi rosija na njemu svojstven nacin.... ali ga nervira fama.... meni je tako kao zadrtom navijacu NAJVECEG Senne( znam 10 ljudi koji ce odma da obrlate kako je Prost bio car) Shumi isao na onu stvar... ali kad je pocelo da ga nece onda sam navijao za njega.... sad mi ga je na kraju i zao .

 

A To crank je vec rekao da trpi kuci torturu od to cranka juniora koji navija za Dr. Rossi-a , neznam sto se lozite da branite Rossija..... i to jos za dzabe...

 

NEKO JE OVDE DRZAO RECENICU MISLJENJE JE KAO DUPE SVI GA IMAMO !!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

NEKO JE OVDE DRZAO RECENICU MISLJENJE JE KAO DUPE SVI GA IMAMO !!!!

''...svako ima svoje i svakom tudje smrdi''

bejaše nastavak, čini mi se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

NEKO JE OVDE DRZAO RECENICU MISLJENJE JE KAO DUPE SVI GA IMAMO !!!!

U ovom slučaju je najčešće bulja u pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

E, de si Loki.. nema te ceo vikend. Da se ja nisam angažovao ne bi se ni javio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

 

Ali danas to više nije tako. Lorenco je sazreo i kao vozač i kao osoba jer da nije, ne bi mogao da bude na ovom nivou na kojem je danas. Prestao je (makar uglavnom) da se bavi Rosijem i počeo da gleda sebe i ja to maksimalno pozdravljam. Zato mi je danas sjajan jer fenomenalno vozi a to je ono što me prvenstveno, ako ne i jedino interesuje.

 

 

 

Lorenco je izuzetan vozač. Voleo bih da umem da vozim kao on; precizno, brzo - i svaki put tako. Maaalko je dosadan i trke koje dobija su uglavnom takve. Doduše, ova poslednja je upravo suprotan primer, ali poslednji krugovi Muđela 2016 nisu tipična trka za Lorenca - bez obzira na tipično vođstvo od prvog kruga.

A da se otarasio Rosimanije - nije. Samo što epicentar više nije sam Rosi nego publika. Njegovo pretenciozno neverbalno izražavanje nije upućeno njegovim navijačima niti je izraz radosti zbog pobede kao takve. On komunicira sa onima koji ga ne vole i slavi njihov "poraz" više nego svoju pobedu. Seiri - što bi se reklo. To neke nervira a nekima imponuje(?). Njega, izgleda, to mentalno hrani - pa ako mu je to neophodno da bi vozio onako kako vozi - neka mu bude. Uvažavam, ali za takvog ne mogu da navijam.

Sa takvim ponašanjem sigurno neće ostati zapamćen kao Šmeker. A i to se pamti, i te kako. Zato nam je Rendi M. toliko drag i ako nikada nije osvojio titulu (šta više!, za njega su čuli i neki koji nisu "čistokrvni" trkači i poznavaoci moto prilika :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

 

 

Ali danas to više nije tako. Lorenco je sazreo i kao vozač i kao osoba jer da nije, ne bi mogao da bude na ovom nivou na kojem je danas. Prestao je (makar uglavnom) da se bavi Rosijem i počeo da gleda sebe i ja to maksimalno pozdravljam. Zato mi je danas sjajan jer fenomenalno vozi a to je ono što me prvenstveno, ako ne i jedino interesuje.

 

 

Lorenco je izuzetan vozač. Voleo bih da umem da vozim kao on; precizno, brzo - i svaki put tako. Maaalko je dosadan i trke koje dobija su uglavnom takve. Doduše, ova poslednja je upravo suprotan primer, ali poslednji krugovi Muđela 2016 nisu tipična trka za Lorenca - bez obzira na tipično vođstvo od prvog kruga.

A da se otarasio Rosimanije - nije. Samo što epicentar više nije sam Rosi nego publika. Njegovo pretenciozno neverbalno izražavanje nije upućeno njegovim navijačima niti je izraz radosti zbog pobede kao takve. On komunicira sa onima koji ga ne vole i slavi njihov "poraz" više nego svoju pobedu. Seiri - što bi se reklo. To neke nervira a nekima imponuje(?). Njega, izgleda, to mentalno hrani - pa ako mu je to neophodno da bi vozio onako kako vozi - neka mu bude. Uvažavam, ali za takvog ne mogu da navijam.

Sa takvim ponašanjem sigurno neće ostati zapamćen kao Šmeker. A i to se pamti, i te kako. Zato nam je Rendi M. toliko drag i ako nikada nije osvojio titulu (šta više!, za njega su čuli i neki koji nisu "čistokrvni" trkači i poznavaoci moto prilika :) )

:) sa mojim rejbankama jbt to izgleda skroz drugačije ako pričamo o JL

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

 

 

Ali danas to više nije tako. Lorenco je sazreo i kao vozač i kao osoba jer da nije, ne bi mogao da bude na ovom nivou na kojem je danas. Prestao je (makar uglavnom) da se bavi Rosijem i počeo da gleda sebe i ja to maksimalno pozdravljam. Zato mi je danas sjajan jer fenomenalno vozi a to je ono što me prvenstveno, ako ne i jedino interesuje.

 

Lorenco je izuzetan vozač. Voleo bih da umem da vozim kao on; precizno, brzo - i svaki put tako. Maaalko je dosadan i trke koje dobija su uglavnom takve. Doduše, ova poslednja je upravo suprotan primer, ali poslednji krugovi Muđela 2016 nisu tipična trka za Lorenca - bez obzira na tipično vođstvo od prvog kruga.

A da se otarasio Rosimanije - nije. Samo što epicentar više nije sam Rosi nego publika. Njegovo pretenciozno neverbalno izražavanje nije upućeno njegovim navijačima niti je izraz radosti zbog pobede kao takve. On komunicira sa onima koji ga ne vole i slavi njihov "poraz" više nego svoju pobedu. Seiri - što bi se reklo. To neke nervira a nekima imponuje(?). Njega, izgleda, to mentalno hrani - pa ako mu je to neophodno da bi vozio onako kako vozi - neka mu bude. Uvažavam, ali za takvog ne mogu da navijam.

Sa takvim ponašanjem sigurno neće ostati zapamćen kao Šmeker. A i to se pamti, i te kako. Zato nam je Rendi M. toliko drag i ako nikada nije osvojio titulu (šta više!, za njega su čuli i neki koji nisu "čistokrvni" trkači i poznavaoci moto prilika :) )

:) sa mojim rejbankama jbt to izgleda skroz drugačije ako pričamo o JL

 

 

Gixxer-e,

Pivo u mom frižideru je hladno a trava u bašti je zelena. Što će reći - svrati da razmenimo đozluke.

Jeste da su mi rejbanke stare, još iz vremena kada su montirali Bausch and Lomb stakliće ali da se podneti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

@drs

 

U principu si u pravu, Lorenco nije baš neki ekstroventan tip ali meni to nije bitno. I ta njegova reakcija ka publici koja ne navija za njega... Pa mislim da je zaista reakcija na zlobu koju (Rosijeva) publika šalje ka njemu a mi to na TV-u možda i ne vidimo baš. Voleo bih da vidimo šta bi se desilo kad bi krenuli normalno i lepo da ga pozdravljaju, jer nema razloga da bude drugačije, osim što je takmac Rosiju pa eto, daj da se poseremo na protivnika.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

To mu dodje ko u gradskom prevozu, stariji treba da ustane mladjem da sedene. 

Da Lorenzo valja kao covek, osvojio bi srce nekog navijaca, ovako za njega navijaju samo takvi kao on.

Sta vise govoriti o njemu, pa njega  i u spaniji izzvizde. JADNO!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Da Lorenzo valja kao covek, osvojio bi srce nekog navijaca, ovako za njega navijaju samo takvi kao on.

 

A ti sa njima svima piješ kafu utorkom, pa znaš ko je kakav čovel... :lol:

 

Ako preko ekrana to uspevaš da odrediš, imaš ozbiljan talenat i isti debelo treba da unovčiš! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nemoj Novaka da vrijeđaš ;) Novak igra kao Lorenzo, a sa navijačima i sponzorima je kao Rossi :). Ma tata!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

a sa navijačima i sponzorima je kao Rossi

Ne volim tenis, ali secam se par Novakovih meceva koje sam gledao da nije uopste lepo docekan. Na jednom od tih meceva je ono njegovo cuveno "Sad cete k**** da mi lizete ! Mamu vam j**** ! K****". Sto to nisi stavio kao paralelu? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja