Jump to content

Moto Zajednica

6. Moto GP Mugello, Italija 2016

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Vlazna staza. Sto Rosi ovoliko vezba start?? I to tako sto prodje kroz boksove, pa na izlasku stane na crtu i vezba?

 

Vec nekoliko krugova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

David Emmett @motomatters 21m21 minutes ago

Every time Rossi leaves the pit lane, he does a test start. Which would confirm they are testing clutches.

 

David Emmett @motomatters 26s27 seconds ago

Valentino Rossi made the best use of that session. Testing a clutch, and doing test starts, his weakest point.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5343 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nije sam bez kruga u prvom treningu:

 

NC 4 A. DOVIZIOSO

 

NC 6 S. BRADL

 

NC 41 A. ESPARGARO

 

NC 43 J. MILLER

 

NC 44 P. ESPARGARO

 

NC 46 V. ROSSI

 

NC 93 M. MARQUEZ

 

NC 99 J. LORENZO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv
FP1:
 
1. Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 1m 54.199s [Lap 10/10] 326km/h (Top Speed)
2. Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 1m 54.973s +0.774s [12/12] 335km/h
3. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 1m 55.334s +1.135s [12/12] 326km/h
4. Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 1m 55.659s +1.460s [12/12] 330km/h
5. Michele Pirro ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 1m 56.411s +2.212s [8/8] 333km/h
6. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 1m 56.966s +2.767s [8/8] 330km/h
7. Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 1m 58.757s +4.558s [10/10] 317km/h
8. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 1m 59.101s +4.902s [6/6] 309km/h
9. Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 1m 59.808s +5.609s [5/6] 325km/h
10. Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V)* 2m 00.742s +6.543s [18/18] 305km/h
11. Loris Baz FRA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 01.163s +6.964s [17/17] 313km/h
12. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 2m 01.800s +7.601s [5/5] 310km/h
Read more at http://www.crash.net/motogp/results/230516/1/motogp-mugello-free-practice-1-results.html#tpDPvVg13WFrxG4d.99

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Meni nije jasno sta Stoner zaista hoce(zeli) ?

Kako je izjavio, posle povlacenja, nije mu se dopadalo sto mu nije omoguceno samo da se trka, vec mora da ispunjava i obaveze prema novinarima, sponzorima, gledaocima.......(mada je upravo zahvaljujuci svima njima dobijao platu), a sada se svaki dan oglasava. I sto mi je jos manje razumljivo ne silazi sa fejsbuka. Bukvalno je ceo svoj zivot, i zivot svoje porodice stavio na uvid svakom koga zanima.  :stabre:

 

P.S. I dalje mislim da je on najbolji vozac koga smo imali prilike da gledamo. Lorenco, Markez, Rosi......niko od njih ne "razume" motor , kao on. Uverena sam da ga sada stave na Yamahu, pobedio bi. Da sedne na Suzuki, bio bi opasan. Njemu je potrebno najmanje vremena da ukapira sve sto je neophodno, dok su svima drugima potrebni meseci.

Steta sto se ne vrati na stazu, vec se samo  oglasava nekim, cesto bezveznim savetima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8120 postova

Mislim da često zaboravljamo koliko su to sve mladi ljudi, često nezreli, često nenaučeni da upravljaju svojom sujetom. I onda očekujemo od njih da budu mudri i proračunati...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Motocikl: Yamaha R1

Meni nije jasno sta Stoner zaista hoce(zeli) ?

Kako je izjavio, posle povlacenja, nije mu se dopadalo sto mu nije omoguceno samo da se trka, vec mora da ispunjava i obaveze prema novinarima, sponzorima, gledaocima.......(mada je upravo zahvaljujuci svima njima dobijao platu), a sada se svaki dan oglasava. I sto mi je jos manje razumljivo ne silazi sa fejsbuka. Bukvalno je ceo svoj zivot, i zivot svoje porodice stavio na uvid svakom koga zanima.  :stabre:

 

P.S. I dalje mislim da je on najbolji vozac koga smo imali prilike da gledamo. Lorenco, Markez, Rosi......niko od njih ne "razume" motor , kao on. Uverena sam da ga sada stave na Yamahu, pobedio bi. Da sedne na Suzuki, bio bi opasan. Njemu je potrebno najmanje vremena da ukapira sve sto je neophodno, dok su svima drugima potrebni meseci.

Steta sto se ne vrati na stazu, vec se samo  oglasava nekim, cesto bezveznim savetima.

Pobedio bi jedino da sedne na avion... Ne znam sto se toliko pominje Stoner vise,lik je skroz nebitan! Bio i ostao,a iz dana u dan dokazuje bas i da nema puno u glavi...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Meni nije jasno sta Stoner zaista hoce(zeli) ?

Kako je izjavio, posle povlacenja, nije mu se dopadalo sto mu nije omoguceno samo da se trka, vec mora da ispunjava i obaveze prema novinarima, sponzorima, gledaocima.......(mada je upravo zahvaljujuci svima njima dobijao platu), a sada se svaki dan oglasava. I sto mi je jos manje razumljivo ne silazi sa fejsbuka. Bukvalno je ceo svoj zivot, i zivot svoje porodice stavio na uvid svakom koga zanima.  :stabre:

 

P.S. I dalje mislim da je on najbolji vozac koga smo imali prilike da gledamo. Lorenco, Markez, Rosi......niko od njih ne "razume" motor , kao on. Uverena sam da ga sada stave na Yamahu, pobedio bi. Da sedne na Suzuki, bio bi opasan. Njemu je potrebno najmanje vremena da ukapira sve sto je neophodno, dok su svima drugima potrebni meseci.

Steta sto se ne vrati na stazu, vec se samo  oglasava nekim, cesto bezveznim savetima.

Rosi ne razumije motor :stabre: :stabre: :staa2: :staa2: :staa2: :staa2: :staa2:  PA ON je i napravio ovu Yamahu..čim završi trku on ide mehaničarima nešto objašnjava, u boksu je oko njih daje uputstva neumorno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

Meni nije jasno sta Stoner zaista hoce(zeli) ?

Kako je izjavio, posle povlacenja, nije mu se dopadalo sto mu nije omoguceno samo da se trka, vec mora da ispunjava i obaveze prema novinarima, sponzorima, gledaocima.......(mada je upravo zahvaljujuci svima njima dobijao platu), a sada se svaki dan oglasava. I sto mi je jos manje razumljivo ne silazi sa fejsbuka. Bukvalno je ceo svoj zivot, i zivot svoje porodice stavio na uvid svakom koga zanima.  :stabre:

 

P.S. I dalje mislim da je on najbolji vozac koga smo imali prilike da gledamo. Lorenco, Markez, Rosi......niko od njih ne "razume" motor , kao on. Uverena sam da ga sada stave na Yamahu, pobedio bi. Da sedne na Suzuki, bio bi opasan. Njemu je potrebno najmanje vremena da ukapira sve sto je neophodno, dok su svima drugima potrebni meseci.

Steta sto se ne vrati na stazu, vec se samo  oglasava nekim, cesto bezveznim savetima.

Rosi ne razumije motor :stabre: :stabre: :staa2: :staa2: :staa2: :staa2: :staa2:  PA ON je i napravio ovu Yamahu..čim završi trku on ide mehaničarima nešto objašnjava, u boksu je oko njih daje uputstva neumorno..

 

Kao VELIKI i STRASTVENI navijac Rossija i njegovog dela moram da ukazem na cinjenicu da je Dukati toliko dobro razumeo da je uzeo sve simike i strpao sebi u guzicu i ultra specijalnom raketom vazduh zemlja se poslao nazad u Yamahu

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Ne bih pominjala Stonera, da se on sam ne "ubacuje".  

Te sta bi Rosi trebalo da uradi da bi "ispao" pravi sportista, te kako ce on i Lorenco napraviti sampionski Dukati......ili svemirski, nisam bas sigurna sta je tacno kazao.

Ostalo je moje licno misljenje i niko ne mora u njemu da pronadje i mrvicu logike .

A ono sto bih ja licno volela je:

2016. sampion Rosi.

2017. sampion Rosi

2018. sampion Rosi

2019. sampion Maverik....itd. :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

E necemo tako, nek Rossi uzme desetu titulicu, a Stoner posle moze da osvoji trecu TITULETINU!

Za spance me zaboli plovka, samo nek su zivi i zdravi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

post-37820-14637739118284.png

 

A Rossi je svetlosnu godinu iza...ccc...treba da mu pojacaju obezbedjenje

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja