Jump to content

Moto Zajednica

Moja grcka tura od bg preko cg, albanije pa gde se zavrsi

Recommended Posts

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

E to je forum :) Nemoj da te brine ni najmanje lokalni serif, samopouzdano sutra i samo napred. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Resice se sve. Dobro da meni nije nista. Sve ostalo ce biti ok

Imao sam jednu situaciju dok sam ziveo u nemackoj

Imao sam udes , nase table, udarim svabu od pozadi

Dodje policija, slika, upisu moje podatke, i kazu mogu da idem

Posle toga je moje osiguranje mene zvalo i ja sam dao izjavu

Nakon toga nista. Oni su to resili jer sam ja bio kriv ali nisam dinara platio i na tome se zavrsilo.

Ovde cimaju jer ja necu da potpisem ono sto ne razumem i tu je citava frka.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Prvo i najbitnije da si dobro. Po opisu mogao si bas da najebes. Probacu da dam savet posto su neki iz moje okoline imali slicne probleme a i ja konkretno jedan u Madjarskoj, ali nije vezan za saobracaj.

Kao sto rece pustolov prvi korak je da pozoves ambasadu i objasnis problem.

Drugo nista ne potpisuj dok ti zvanicno ne prevedu na srpski jezik.

Trece kao stranac imas pravo na sudjenje po hitnom postupku.

Ne bih kretao dalje dok mi ne daju potvrdu da nisam kriv.

A ti iz osiguranja su najveca mafija. Verovatno nije mala steta na kolima pa gledaju da to prebace na tvoje osiguranje.

Posledice: Mogu da te kazne i u odsustvu sto znaci da tvoje osiguranje placa stetu a tebi na teret ide povecanje premije osiguranja u narednim godinama za barem po 30 evra. Na par godina nije mala kinta plus ste ceka kazna u Grckoj novcana koju ces morati da platis mozda na granici prilikom sledeceg ulaska a sigurno ako napravis opet neki prekrsaj u Grckoj.

Bio sam u Nemackoj busom kada su nam panduri skinuli tablice zbog kazne od pre 11 godina. Dok pare nisu legle nismo mogli dalje.

Poenta price je da uz asistenciju ambasada izguras pricu do kraja i dobijes potvrdu od policije ili sudije da nisi kriv, a onda lepo naplatis stetu od osiguranja kada dodjes.

I cuvaj sve racune ako nesto budes placao kod majstora i od nocenja dok ne resis situaciju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

SheLLe, samo da dopunimo ono od juče: 

 

Možeš da se obratiš samo konzulatu, ne ambasadi. Predmet njihovog interesovanja u konkretnom slučaju može da bude, i samo to im i prijavi:

1. Da ti je sugerisano da potpišeš izjavu na stranom jeziku;

2. Da si bio očevidac urgencije odnosno intervencije u stanici.

NIŠTA VIŠE.

 

Obavesti i svoje osiguranje o celom problemu, mailom, njima je stalo da ne plaćaju štetu koju si napravio, a i obavezan si da to inače učiniš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Evo me u lefkasu

Ustanem ujutru, tus, dorucak i ona sa recepcije mi kaze da su zvali iz policijske stanice. Reko upravo idem tamo. Uzmem tel na recepciji i pozovem konzulat.

Javi mi se zena i sve saslusa i kaze da su vec imali probleme na lefkadi i da je dobro sto nisam nista potpisivao a da ce ona stupiti u kontakt sa policijskom stanicom i reci im sta je i kako.

U medjuvremenu mi i Nikola sa haniotija posalje prevod moje izjave. Sednem na motor i pravac Lefkas

Prvo odem u vodafon da ubacim kredit jer mi je za 10dana pojelo 4gb interneta i tu mi dignu pritisak jer kaze da takav paket ne postoji. A ja dobih to za 15e u janini. Ova grcka je jebo lud zbunjenog

Iznerviram se i odem u kosmote koji je odmah do njih i uzmem njihov broj i paket za internet

Posle toga odem u stanicu, na prijemnici me doceka nadrkani majmun koji krene da urla jer sam parkirao motor ispred stanice. Pomerim ja motor i odem unutra, tamo mi kaze da moram na ulaz pored u saobracajni odsek..

Ulazim unutra i pitam jel govore engleski i da sam dosao za izjavu o saobracajnom udesu juce

Na to me policajac gleda i kaze da ne moze on da mi pomogne vec neki drugi i da dodjem veceras posle 10

Sta cu i kako, gledam u njega, onako bledo i razmisljam koji su to idioti.

Okrenem se i izadjem iz stanice..

Prekoputa vidim onog idiota sto me udario ali ga iskuliram. I idem prema motoru. Kad on trci prema meni i kaze da mu treba kopija moje zelene karton. Odemo opet u stanicu i ja objasnim panduru da srbija nema zeleni karton za grcku ili bilo koju clanicu eu. I da treba samo za bosnu i makedoniju. A njima covek da objasni nesto to je isto da mu pre uteras u dupe nego u glavu

Dam mu ja moju polisu, i kazem treba mi njegova. I uzmem kopiju

Posle toga dodje neki lik od malog i pita opet za zeleni karton. I njemu objasnjavaj opet. Na kraju mi pukne film i kazem panduru da ne zelim svakom na osob da objasnjavam, nek procitaju zakon pa nek vide sta ce i kako.

I kazem pored toga da necu da ostajem u lefkadi citav zivot dok oni ne rese slucaj vec da sam jos juce trebao na kefaloniju tako da se dogovore sta ce.

On ko mutav navalio veceras u 10 i to je to. I veceras nece biti opet nista. To je sigurno onaj sto je juce pisao izvestaj.

Posle toga sednem na motor i nekoliko ulica odatle krenem da trazim servis da mi covek pregleda motor po preporuci lika iz nidrija

Nadjem servis i kazem liku sta je i kako, pogleda motor, namesti mi lanac, pogleda prednje kocnice jer mi malo skripi kad koristim prednju, zategne lanac jer se pomerio tocak, pa smo mi na licu mesta vratili, i kad hocu da ubacim u prvu malo islo teze. Sve to on odradi i kaze srecan put

Koliko para, kaze srecan put

Ja izvadim i dam im 10e za kafu i krenem.

Stadoh na kafu i tu upoznam momka koji radi u pekari i sa njim zezanje.

Momak lud za zvezdom i olimpijakosom. Samo prica o tome

Ono sto sam primetio za sve ove dane, cim izadjes iz turisticke klanice ljudi su mnogo drugaciji i topliji.

I mnogi od njih kazu da su ovi sto rade sa turistima kao mesari

Oni nemaju postovanje za coveka. Cim vide turistu gledaju ga kao 50e. Nazalost

Sad cu do cvecare da se vidim sa Kostasom, momkom koji mi je pomogao juce. A za kasnije cu videti

Bugarka kad je cula sinoc za sve sranje koje sam imao alarmirala ceo nidri da mi pomognu sve sto mogu, i svi ista prica da ne potpisujem nista, da su korumpirana govna i vecina od njih mi je rekla da se obratim za pomoc jer kad policija vidi da imam podrsku od lokalaca nece da postupa kao sto bi inace sa nekim sa strane

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Honda CBF 600S 2004.

2013. sam imao udes na onoj obilaznici u Nidriju. Stojao sam na STOP, od nazad me udario Holanđanin u grčkom rentacar-u. Dosla je policija i, sem što smo ih čekali jedno pola sata, drugih problema nije bilo. Pisali su evropski izveštaj, mada je to kod njih u skroz drugoj formi nego kod nas. Prema meni su policajci bili maximalno korektni, a gazda smeštaja mi je posle preveo šta piše. Ispostavilo se da je sve pisalo kako je i bilo. Paradox, ja sam imao velike probleme s našim osiguranjem (DDOR). Od toga da su mi tražili za procenu 5000din (a ne plaća se ako ti je auto osiguran kod njih) do maltretiranja sa tonom papira i izjava kao da mi oni plaćaju. Grci zovu na tel i pitaju u čemu je problem jer hoće da prebace pare na račun DDOR-a i da mi se isplati. Na kraj, meni je pukao film, pa sam dao majstoru da mi uradi auto a on da se naplaćuje s njima.

 

Sve u svemu, ili si ti mnogo nervozan čovek ili ti se neće. Na Lefkadu sam bio 3x, sem tog udesa nikad problema. Nisam klasičan turista, ne dam da me klepaju kako stignu, a opet nisam doživeo ništa neprijatno. :-) Grci su kao i mi, neorganizovani, ne žure nigde, mada da su neprijatni, to nisam primetio nigde. Idem i u sezoni i van sezone. :-)

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Bice da nemam srece,

Meni niko nije ponudio nikakav evropski izvestaj , samo su se uhvatili za zeleni karton ko mutavi. Nit alkotest , nista. i da potpisem ono na grckom

Odem posle kafe na mesto zlocina i islikam raskrsnicu iz svih uglova i saobracajne znakove iz smera njegovog kretanja, ogranicenja brzine i sve ostalo, svratim kod kostasa u cvecaru i odstampam onaj prevod i pravac stanica.

Ulazim tamo , kad tamo na smeni onaj sto je lobirao za malog juce i bio u civilu.

Kazem sta je i kako je i zasto sam dosao, kad on pogleda u papire, procita izjavu na grckom i poce da slaze facu. I kaze ovo ne moze ovako, ja to necu da prihvatim, a i ti treba da potpises izjavu koju si dao kod kolege.

I tu krenem ja da necu da potpisujem nesto gde ne znam sta pise vec da sam doneo moju izjavu a on da uzme, lupi pecat na moj primerak da ja imam kao dokaz da sam predao i nisam pobegao.

Kaze on to veceras kod kolege, ali to niko nece da prihvati. I krene prica sta ti mislis da mi lazemo, da mi ovo i ono, ti ne verujes policiji , mi nemamo nista sa tim da za izjave, ti kazes svoje a on svoje a mi napisemo. I meni tu pukne film i pitam ga ako je tako zasto je on juce doleteo u stanicu u civilu ako nije bila njegova smena. Kazem mu : "ja te nisam zvao, a ti dobro znas o cemu pricam"

Nije mu bilo pravo...

Onda krene drugi da sere kao a sta kad se desi saobracajna nesreca u srbiji, policija pise na grckom.. Rekoh ne , ali grk ce dobiti tumaca i onda moze da potpisuje sve. To je ono sto i ja trazim, nista drugo.

Onaj prvi duva, vidno besan. I ja samo mrtav ladan kazem : momci nemam sta ja vise da pricam sa vama.. Okrenem se i izadjem iz stanice

Dodjem iz lefkasa u nidri kod ukrajinke da jedem kad zvoni tel i momak iz delta generali osiguranja

Pricali smo bas dugo, rekao sam mu sve kako jeste i sta se desava i on mi je sam rekao da predam tu izjavu sto imam i idem. Kaze da su uvek komplikacije sa njima i da nije to prvi put i cime se sve bavi policija.

Objasnio sam mu celu situaciju i sta se desavalo, kako je doslo do udesa.

Predlozio mi je da ostanem u kontaktu sa konzulatom, da predam sta imam i idem svojim putem a oni ce dalje.

Isto je rekao da je dobro sto sam uzeo slike i video sa raskrsnice, i da bi bilo dobro da uzmem izjavu svedoka ako zeli da mi da. Da imam kasnije ako dodje do gluposti.

Ja cu veceras do stanice opet pa ako ne uzme izjavu odoh ujutru pravac kefalonija

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

auu,jebes sranje...

 

pratim temu od pocetka ko neki film,a u filmu svakakvih zanrova.

 

Polako samo,resice se sve... Srecno dalje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Tih sto ti napravise sranje . Poso si da uzivas a ono .... Odradi to veceras ako uspe i pali ti sutra dalje . Ovako ima da se samo oduzi a neces imati problema koliko ja vidim . Zelim ti iskreno da to zavrsis veceras i sutra da miran krenes dalje .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Hvala drugari

Bice sve ok. Ima neke stvari na koje mi ne mozemo da uticemo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Ne znam kakva je to policijska ispostava, stanica itd. ali bi taj podnesak trebao da zavedeš u njihovoj pisarnici gde stižu i zavode se razna akta koj im pristižu. Tako je u Srbiji a te službe obično rade od 08-16h. Ako večeras ne uspeš to da im dostaviš zavedeno, sutra ujutru traži da te primi neki njihov komandir ili starešina i njemu iznesi problem sa navodom da si upoznao svoju ambasadu sa problemom. Kao autoritet u navedenoj stanici neće smeti olako podleći pritiscima. Ako i tu ne naidješ na razumevanje ti jedan primerak adresiraj na tu policijsku ispostavu, navedi da je lično za komandira i pošalji u pošti. Preuzeće je sigurno pa neka se jebu. Imaš zakonsko pravo da ti svako pismeno pročita sudski tumač na tvom jeziku, ne potpisuj drugačije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Izgleda da komandir radi nocnu. Ma luda kuca , ovde se ne zna ko vozi traktor a ko kapiju otvara

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Samo da vas obavestim

Dobih zapisnik bez mog potpisa

Bugarka samnom, ja reko neko ce da bude mrtav.

Govori 8 jezika, uze papir i odosmo. Isti pandur koji je juce pisao zapisnik. Pisem posle opsirnije

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

E ovo je kao kad vec das go o majmun ti uleti klizeci i sjebe nogu,jebem im mamu,drz se brate :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Za mene nisu napisali nista posebno a njemu je sastavio neko ko je veoma iskusan izjavu.

Kaze da je izjava veoma dobro napisana. Neki advokat ili neko iz osiguranja. Nema veze. Moja izjava nije potpisana tako da cu ja moju dati kad se vratim u beograd. Ako oni pametuju pa napisace i meni neko izjavu

Sve se to resi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Napisacu sutra ceo tok dogadjaja , poslao sam bugarku da mi kupi da jedem i cigare a ja pricam sa grkinjom. ( sumnjiva je) a i tako dobra za grkinju. Eh da znate kakve su mi misli. A i ona mi je sva sumnjiva

Zbog ove bih ostao ovde ccccc

Bugarki sam rekao da me cekaju prijatelji na zakintosu, da idem na kefaloniju , zakintos i vracam se na lefkadu

Roknula bi me kad bi znala istinu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Brate ti se nalupeta za Grke opasno.

Ko da si bio u Crnoj gori :D

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Mislim da svako od nas ima razlicita iskustva sa pojedinim narodima tako da je suvisno raspravljati o tome...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Da da Grci su lenja stoka a mi fini narod daj brate nemoj da se lazemo rodjenog caleta bi prevarili covek je otisao na Lefkadu kao da si kod nas u malom idjosu gde svako svakoga zna i sada tamo ima udes neki stranac,i kao mi nebi pokrenuli veze da se krivica svali za njega daj brate..Pa mi smo veci muljatori od tih grka 3x Sve ide preko veze od vadjenja licne karte do pregleda kod doce...Bio sam na Lefkadi pre par godina odlicno me ugostili..A i Bigarka se zrtvovala da ispegla medjunardni incident,ako je umela a to kolega zna onda svima lepo :) Przi ti dalje i uzivaj ovde da te pokupio neki tatin sin sa X6 jos bo corku zaglavio :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Sinoc odem do porte da blejim malo jer nisam znao sta cu sa sobom do vremena kad treba da idem u policijsku stanicu.

Malo do Bugarke, malo ovako. Dokon covek. Sednem u kafic kod Vagelisa, i naravno zahvalim mu se za preporuku majstora da mi pogleda motor. A i da vidim seku. To je ona dobra grkinja koju sam na kratko pominjao.. No ona nije bila tada tu.

Dodje bugarka i zapela da ide samnom u policiju i da ona prica sa njima.. Rekoh ok, samo bez slema te ne te karam na motor. Ona poce da se smeje jer sam joj objasnio sta znaci ta rec na srpskom..

Pre toga je insistirala da odemo kod nekih grka, njenih prijatelja da se posavetujemo sta i kako, i oni ce da zovu nekog iz lefkasa

Dok smo sedeli , tu bio i onaj pirat, njen gazda ali sad je mnogo bolji, ne duva vise kroz nos. prica, zeza se... Obrnem ja turu , i u tom trenutku nailazi grkinja. Pozdravi se bog zna kako, prica ne zaklapa...

I bi vreme da idemo kod onih grka u vlahos ili kako se vec zove mesto

Odosmo tamo, ljudi extra.. Dam zeni da procita sta mi je nikola iz haniotija preveo i ona kaze sad ce i ona opsirno da napise jer zna o kom se mestu radi.

Svi kazu da sam imao debelu srecu. To je mesto prokleto. Mnogo ljudi svake godine tu pogine

Muskarac izadje da gleda motor, bugarka prica sa grkinjom i kaze sta sve da pise

Ja dajem onom muceniku kljuc iz zezanja ako ce da se provoza a on kaze neee

Posle mi objasnili da ima zabranu sedanja na motor od zene jer je imao opasan udes i da je jedva ostao ziv, ima oziljke po telu kao da je bio u vukovaru

Napisa grkinja dve stranice izjave, mi u medjuvremenu pojedosmo neki kolac, popismo pice i bi vreme da krenemo...

Stignemo u lefkas, ulazimo u stanicu kad tamo pandur koji je pisao izvestaj u nedelju.

Sam. Pozdravi on mene i pita kako sam a bugarka krenu sa njim na grckom

Krenu tu da se zahuktava, rekoh da gledam gde su vrata jer nesto nije dobro, pa bez ako ispadne gusto

Ona ga napala zasto mi trazio da potpisujem izvestaj na jeziku koji ne razumem i da je to protiv svih pravila. Prepirali su se oko toga i ona mu rekla da i ona nebi potpisala, i da su duzni da dovedu tumaca i sta ima bilo ko treci da se mesa misleci na onog njegovog kolegu koji je dosao da lobira za malog

Kaze da joj je rekao da razume, malo mesto i svako ima svog i da on tog trenutka nije mogao puno zbog cele situacije ali opet da je ok sto nisam uzeo tad. Zato je i rekao da dodjem u 10 uvece da bi mi dao

To je bila poenta svega. Kasnije mi je ona ispricala sve o cemu su pricali

Kaze da kada je dobio poziv da ide na uvidjaj prvo sto mu je proslo kroz glavu da sam mrtav i da mu nije bilo bas pravo

Prica da je to opasna raskrsnica i da opstina kojoj pripada ne preduzima nista. Zna da i znak stop nema smisla i da je nepregledno. Sve u svemu mozda i nije los covek ali zbog uticaja okoline nije mogao nista

Bugarka uze izvestaj, iscepa jedan list i odosmo

Posle toga malo tu po lefkasu popismo pice i aj natrag u selo

Oce ona kod mene u hotel ili da ja uzmem stvari i da idem kod nje a ja samo razmisljam da ne idem

Glava mi puna svega i najmanje mi je do jahanja. Dosta sam imao umnog tako da je fizicko neotrebno

Odosmo do porte, opet u isti kafic i tu grkinja. Sede sa nama za sto a bugarka ode da donese hranu

Za to vreme ova ne zacepa i postavlja 1000 pitanja. Gde ko sta kako a oci joj sijaju i sve vreme se smeska. A meni kuva u stomaku, razmisljam kud te ne upoznah pre. Ova se poprilicno zadrzala, sto mi je itekako islo u prilog..

donese hamburgere, palacinke, pomfrit, salate kao da nisam jeo 10dana.

Tu smo posedeli jos malo i rekoh aj da te vozim kuci a ja idem u hotel pa cu ujutru da spakujem stvari i dolazim kod tebe pa cu prekosutra na kefaloniju

Odvezem je kuci, i pravac hotel. Vec je bilo 2 sata ujutru.

Razmisljsm sta cu, po sobi stvari na sve strane, a meni muka od pakovanja. Ipak resim da se pakujem i ujutru trajakt u 10. Legao u pola 5 ili tako nesto. Ne secam se vise ni sam

Ujutru ustadoh, tus, sidjem dole na dorucak, pozovem bugarku i kazem da je bolje da idem danas pa cu da se vrnem sa zakintosa kod nje. Taman ce ona da predje u drugi stan u centru i onda mnogo bolje. Sad ima kod pirata ceo donji sprat al necu da joj pravim sranje i da joj nabije na nos

A pirat ima kucu izvan nidrija na nekom brdu gde su sve same vile. Ni njegova nije za potcenjivanje. Vec sam nekoliko puta bio tamo ali krace...

Nadjosmo se u porti, aj da popijemo kafu i odoh

Kafic gde smo prethodnu noc sedeli bio zatvoren pa sedosmo do njega. Dok sedimo u prvom redu, idu tri engleskinje od cega dve bas dobre, izmedju 30 i 40g i ja ih komentarisem , evo ih dosle da traze stojka u grcku. A bugarka se smeje i kaze na pogresno su mesto dosle, nema ovde nista.. U srbiju su trebale da idu, tamo ce da dobiju pravi i umire od smeha.. A ja na to dodajem u pogresnu crkvu su dosle da se mole, sto bugarki bilo interesantno, jer nikad nije cula do sad.. Ona ne voli muskarce grke. Kaze da su mnogo ljigavi sa zenama...

Dok smo sve to koentarisali. dolazi ona grkinja i otvara kafic. To je negde pola 10 bilo

Meni drago sto sam je video... 15 do 10 i vreme da idem da kupim kartu. Motor sam parkirao ispred grkinjinog kafica i idem po njega a ona izlazi da se pozdravi. Tu malo pricamo i ona pita kad se vracam.

Na kraju me izljubi dva puta a ja joj kazem u srbiju je tri ako cemo tako. I ona dodade jos jedan i ulepsa mi dan. Odlazim od nje a ona mase li mase ko dete kad vidi avion

Sedoh na motor i pravac trajakt koji je stotinak metara odande

Kupih kartu a bugarka ceka, donela mi hranu kao da idem na prekookeanski brod.. Izljubismo se i aj kud koji mili moji.. Ja na trajakt a ona ko zna gde.

Tu opalih par slika i krenem da pisem ovo..

U 12 stigoh na kefaloniju , u fiskardo , sidjem sa trajakta i pravac kafic da se prikacim na wifi i odmorim stare kosti i izmorenu dusu.

Tek je pola 1.. Imam vremena za relaxing i onda krecemo na cigancenje. Moram da snimim ostrvo na mapi i vidim gde je najbolje da bacim sidro

Evo sad se cujem sa Dejom Pustolovom na whatsapp i dobih instrukcije za kefaloniju

Izvaredan momak i kolega, i mogu da kazem da mi je zaista drago da smo se sreli

Zavrsim kafu, opalim koju ( kafu jos) , nije ono sto mnogi od vas misle i pravac agostoli

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja