Jump to content

Moto Zajednica

Moja grcka tura od bg preko cg, albanije pa gde se zavrsi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Nisam ja nego one za srbe

A vi ostali sta ste zanemeli?

Jeste uopste zivi ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Na Severu Sebije prelep dan. Ubilo se za voznju. Montirao mazac lanca pa ga isprobao. Jesi li cuo da su Bugari usli u Sofiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Konacno prestade kisa posle nekog vremena, dojadila je vise

Ja odoh kod ukrajinke, popih kafu, onaj njen duva kroz nos ko bik kad me vidi

Posle dodje sremac, popismo pice i aj speske u izvidnicu natam navam po centru i pored obale.

Sednemo u jedan kafic , i tamo napusih "ljubaznog" gazdu.

Predjosmo u drugi i situacija mnogo bolja, popismo pice Sremac i ja i krenusmo ko muve bez glave pa gde zavsimo.

U luci parkirani brodovi koji voze turiste okolo ostrva na razne plaze i medju njima jedan pomalo gusarski.

Reko aj da opalimo po koju sliku pa dalje kad nam prilazi neka zenska i pita jel sam s kosova

Videla moju crvenu duksericu na kojoj pise srbija pa pomislila da sam odande

Na njeno pitanje moja reakcija je bila ko macka kad vidi psa

Progutam ja knedlu i pitam je jel joj ja licim na siptara a ona rece da je pomislila zbog dukserice... Tu ona pocne pricu da nam uvali krstarenje a ja okrenem na zejebanciju

Kaze aj na brod da vam pokazem a mi i tako dokoni pa aj makar da teram sprdnju sa njom i tako idem sutra

Pocnem da je ispitujem a ona Bugarka, i kad cu da sam srbin poce da skakuce ko jarence. A oci samo sijaju i zurka moze da pocne...

Sremac samo okrece glavu i umire od smeha a ja serem ko pocepan

Pitam ja jel udata, kaze jeste. E reko jebi ga. I dalje ona pokusava da nam prezentuje krstarenje a ja je merim id glave do pete i guram moju pricu.

Ona tu pocinje da se opusta malo a sremac navro da gleda u onaj katalog i postavlja pitanja u vezi krstarenja. Pitam ja jel smem da pusim, kaze ona cekaj da ti dam pikslu pusi slobodno

A ja na to dobacujem " ja pusim kad nemam sta da lizem" :-)))))

A ona kaze daj i meni, reko taman posla da ti nedam, samo reci, nemoj da se stidis

Tu mi zasedosmo i krece cirkus

Kazem joj ja da je sremac preko firme ovde a ja na motor obilazim grcku kad ona a ti vozis motor i pita da je ukacim. Rekoh ti si udata, ne kacim udate, kad ona ma ne be, nisam udata, ko je rekao da jesam, razvedena sam. Ja gledam u sremca a on umire od smeha. Pusimo mi i ona navrla da je ukacim i provozam posle pola deset veceras, do tad uvaljuje krstarenje, te ce da me vodi u restoran te ovo te ono. Navrla ko mutava. Ja je bockam, a ona opet "ce me ukacis da me karas veceras kad zavrsim posao"

Ima reko da te i nakacim i da te karam, nemoj da brines.

Sremac vec umire od smeha na sav glas a ova ne mari

Kad onaj pirat njen gazda poce da galami sto ne radi nego sa nama pravi zurku i mi tu resimo da krenemo.

Kaze evo ti broj i idemo veceras u zivot

Ja pomislih ova se ne zeza, stvarno dade broj, ja njoj moj grcki i teraj.

Onaj pirat duva kroz nos, taman da ga upoznam sa onim zabarom pa da duvaju zajedno. " u drustvu je mnogo bolje"

Krenusmo mi dalje, sremac sa njegovima ode na pice a ja do hotela da ostavim stvari koje sam pokupio sa pranja i da uzmem motor da se provozam malo

Taman izadjem na glavno setaliste u centru grada i vidim motor sa bocnim torbama, vidim neke kolege turisti, nisu domaci.

Momak i zenska... Oslusnem da cujem koji jezik pricaju i da snimim tablice.

Kad ono iznenadjenje BEOGRADJANI

Prilazim a ljudi sa foruma, i prate moje zavrzlame i dogodavstine

Pustolov i njegova devojka.

Tog trenutka je bio neki veoma nevakidasnji osecaj, veoma drag kao da se znamo 200 godina i da imamo dogovor da se nadjemo

Tu se malo ispricasmo, rekoh idem po motor i idemo na pice.

Oni odose da prezalogaje a ja trk soba da ostavim stvari i po makinu....

Ostalo malo nek doda Dejan a ja cu posle da nastavim pricu. Sad je 9 sati a u pola 10 imam sudar sa bugarkom....

Vama perverznjacima nemoj svasta bezobrazno da se muva po glavi- ipak sam ja jedan fin i suptilan covek srednjih godina hahahah

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Bruno da ti nisi negde mastio brke pa se sad vadis kao bio si fin hahahaha

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Nece

Onaj njen kad me vidi nije mu dobro. Poceo zeludac da mu se prevrce. Ugovorio sam voznju veceras posle posla sa bugarkom cccc

Pisem posle a sad cekam nase drugare da popijemo pice

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Evo dokaza od neposrednih očevidaca:

 

IMG_20160521_174930.jpg

 

Vožnja je i pala! Detalje ćete čuti od SheLLeta.

 

Neverovatno, Boxi i ja čitamo ovaj putopis dok pišemo svoj, i konstatujemo da smo stalno tu negde, da se mimoilazimo sa SheLLetom.

 

Odosmo danas malo do Nidrija, iz Nikiane, i sretosmo se sa autorom ovog putopisa:

 

IMG_20160521_174718.jpg

 

IMG_20160521_174254.jpg

 

IMG_20160521_174818.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Deki ne smem da ti pisem javno posle onog kad si me video na motoru, poceo sam da masim brzine

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Deki ne smem da ti pisem javno posle onog kad si me video na motoru, poceo sam da masim brzine

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Samo što je za javnost. Ostalo na PP!  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2070 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Bruno da ti nisi negde mastio brke pa se sad vadis kao bio si fin hahahaha

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Radio tamo ni manje ni vise nego pet godina

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

U grckoj sad 5.31, vase sat iza. A ja tek sad legoh i aj malo da ispisem

Mislim lezao sam i do sad samo nije bio trenutak i vreme da se drlja po tel

Odem danas , uzmem motor i trk u portu da se sretnem sa Pustolovom i njegovom lepsom polovinom

Nadjosmo se i sedosmo u kafic preko puta piratskog broda tj radnog mesta doticne snajke

Znam da vas bas briga i za mene i dejana sta je bilo i o tom nasem iznenadnom susretu vec vas sve kopka bugarka ccccc

Al aj po redu, pijemo pice i negde pred kraj dodje i ona do nas, isprica tu nesto ni sam se vise ne secam sta je pricala.

Posle popijenog pica aj da se slikamo i negde na pola slikanja opet i ona, dovede i neku drugaricu da me upozna, pa i ona da se slika vise se i ne secam kako je i sta bilo tog trenutka

Dejan krece jos malo da proseta a ja cu kao na svoju stranu kad evo bugarke ostavi posao i hoce da je vozim. Prvo sto mi bilo u glavi reko aj tu cemo 50m i to je to. Da je zelja mine. Izadjosmo iz porte kad ona kaze vozi kroz glavnu ulicu tj ono setaliste. Meni kroz glavu aj u krug.. Mi u glavnu ona kaze vozi pravo, ja odavno prodjoh sva skretanja za vracanje u portu.

Kaze vozi idemo tu na jedno mesto da popijemo pice i da ti pokazem plazu ko jebe gazdu nek radi sam

Meni svasta prolazi kroz glavu...

Jel mene neko montira za neku zajebanciju ili ova me odvede negde u tri lepe ili sta vec...

Pre nego sto sam je nakacio na motor rekoh joj, jedna ruka meni oko struka a drugu da upre u rezervoar. Stavi ona jednu po instrukciji a drugu po slobodnoj volji. Perverznjaci tisina, blizu ste ali nije to sto vi mislite.

Odosmo mi na neki kamp plazu ,ne radi mi mozak kako je ime, tu nekih par km od nidrija kad se prodje prema Vasilikiju pa levo. Prosetali smo malo okolo , sve neki njeni, sedosmo da popijemo pice, malo pricali i krenusmo. Ja da platim, kaze nema sta da placas, ovo su moji prijatelji ja tu ne placam. Hmm nije lose vratim je u portu a pirat kad nas video poce da duva kroz nos kao da mu je zabar brat po materi.

Ova mu samo odmahnu rukom i on zacuta.

Ja gas i u sobu. Malo odmarao, prao lanac, podmazivao i opet soba. I onda dodje ono vreme da se nadjem sa njom.

Odoh do porte, usput sretnem sremca, malo pricali, i pravac brod. Tu se malo zezali, ona mi pusti na YouTube neke narodnjake, reko batali bre ja sam gladan, hocu da jedem i pisle sra mi Bog da. Al na prazan stomak nista.

Na putu do restorana , nju je svako pozdravio jos me ona predstavlja da ssm joj biluduci muz i da me upamte, odakle sam i da vozim motor a meni kroz glavu prolazi, reko pored nje ovde mogu da zaboravim zenske i muvanje. To je prvi znak dz moram da bezim stooo dalje sto pre

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Auu brate kakve mi zazubice pravis,dodje mi sve da odjebem sedenem na motor i gas :)Ovo putovanje bez plana bez vremenskih ogranicenja bez ikoga da cekas dogovaras se sam samo gas je top brate.Samo peglaj.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

.

Na putu do restorana , nju je svako pozdravio jos me ona predstavlja da ssm joj biluduci muz i da me upamte, odakle sam i da vozim motor a meni kroz glavu prolazi, reko pored nje ovde mogu da zaboravim zenske i muvanje. To je prvi znak dz moram da bezim stooo dalje sto pre

 

 

Vidi šta ćeš, ali meni ta devojka deljuje vrlo ozbiljno, zna šta hoće!  ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

 

.

Na putu do restorana , nju je svako pozdravio jos me ona predstavlja da ssm joj biluduci muz i da me upamte, odakle sam i da vozim motor a meni kroz glavu prolazi, reko pored nje ovde mogu da zaboravim zenske i muvanje. To je prvi znak dz moram da bezim stooo dalje sto pre

 

Vidi šta ćeš, ali meni ta devojka deljuje vrlo ozbiljno, zna šta hoće! ;)

Znam ja sta hocu, danas bezim u lefkas a sutra porta i pravac kefalonija

Dokle ste stigli?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1532 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

.

Na putu do restorana , nju je svako pozdravio jos me ona predstavlja da ssm joj biluduci muz i da me upamte, odakle sam i da vozim motor a meni kroz glavu prolazi, reko pored nje ovde mogu da zaboravim zenske i muvanje. To je prvi znak dz moram da bezim stooo dalje sto pre

 

 

Vidi šta ćeš, ali meni ta devojka deljuje vrlo ozbiljno, zna šta hoće!  ;)

 

Malog Shelleta  :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: PN
  • Motocikl: suzuki strom 1000, Bmw R1200RT

Dooobro, ne plaši se!!!

Ali ako se ipak nešto predomisliš biraj-da platim muziku ili šator za svadbu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja