Jump to content

Moto Zajednica

Poludnevni Moto Track Day na NAVAK stazi - 29. Maj 2016.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Hola, evo nakacio sam svoj snimak, i iskreno i sam vidim deset stvari gdje treba da napredujem, ali ok, ovo mi je prvi put na stazu :)

Ako ste voljni da mi dati i vi savjet na sta da obratim paznju, bilo bi super :D

 

Evo linka:

 

https://youtu.be/WVgIP4h22CY

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Motocikl: YAMAHA R1 RN65

 

Danak sa nedeljnog navaka....

attachicon.gifCAM00838.jpg

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Jesi li nasao nedostajuci komad?

 

Ne, ispao mi je na poslednjem pravcu ko zna gde je zavrsio, kad sam krenuo iz druge u treću da prešaltam ono  oooopsss......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1575 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Hola, evo nakacio sam svoj snimak, i iskreno i sam vidim deset stvari gdje treba da napredujem, ali ok, ovo mi je prvi put na stazu :)

Ako ste voljni da mi dati i vi savjet na sta da obratim paznju, bilo bi super :D

 

Evo linka:

 

https://youtu.be/WVgIP4h22CY

 

Stavi GoPro na haubu. Nećeš ići brže ali će snimak izgledati dramatičnije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Danas sam se malo igrao, pa sam prvi put uspeo da povežem Racechrono sa kamerom :jee: . Evo kako super izgleda video export - jedan lep krug ;):

 

 

 

Moram da pohvalim i moj traktor, mnogo lepo me je služio danas!  :jee1:

 

@severian: Svaka čast! Sjajan video, sjajna vožnja! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW GS, Versys 1000, GSA, ZX-6R, Aprilija Caponord,Africa Twin, Super Tenera XTZ 750

Da li ima neko jos  neki snimak ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV650 S

Dobro sam Spajk, hvala :)
Boli me sada samo lakat i palac leve ruke, pojma nemam kako sam njega spicio. Suza je kako stvari stoje lepo podnela, u fazonu posle volvoa ovo je pic... dim :D Vidimo se za neku nedelju :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Dobro sam Spajk, hvala :)

Boli me sada samo lakat i palac leve ruke, pojma nemam kako sam njega spicio. Suza je kako stvari stoje lepo podnela, u fazonu posle volvoa ovo je pic... dim :D Vidimo se za neku nedelju :)

Dobro je burazeru...sve je to deo naseg hobija..vidimo se...  :jee1:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

@spajk: Hvala bratinjo... Oporavak ide dobro, ne mogu da se požalim... prst zarasta, rebra zarastaju...

 

Bilo mi je teško to što sam bio u kući više od 20 dana, mirovanje, pa puno misli koje ti prolaze kroz glavu - krivo mi što sam pao, izložio stresu drage ljude, ostao bez opreme i motora... ali dobro, generalno sam lepo raspoložen... :)

 

Doktori su me nervirali u pm... prvo su mi govorili da su dva rebra bila naprsla, a onda da su dva slomljena, a neka druga dva naprsla... za prst su bili u fazonu ništa strašno idi kući odmaraj dok su drugi bili u fazonu ovo je ozbiljan prelom, mora na operaciju... svaki ima svoje mišljenje i svoje ocene koje su neverovatno udaljene, pa mi to unosi psihički nemir... ali i tome ide kraj, skinuo sam gips i počinjem sa vežbama u ponedeljak, pa ćemo videti gde će nas to odvesti...

 

Za sada još uvek nemam nikakav info za motor... u Staroj Pazovi je, tamo su ga odšlepali posle pada... čekam da nađem neki servis koji bi mu se posvetio, pa da ga direktno odšlepam tamo... ako znate nekog ili imate neku preporuku, slobodno napišite...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Vidim da preporucuju Havarisanog..ja ne znam nikoga za koga bi smeo da garantujem...mozda sam da poskidas polomljene plastike i vidis kolika je steta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

@Spajk vidim da je R6 na oglasima. Sta je po sredi, i dalje si zagrejan za 750 :) ?

 

Otisla R6 danas za kes...e posto su me svrbele pare a vec sam imao par motora u opticaju uzeo sam jedan koji i nije bas za stazu ali vozicu ga i van nje na nekim putovanjima..zeleo bi da posetim neke zemlje u okruzenju i mislim da je to pravi izbor...

Treba mi tvoje misljenje,ispod sedista ima power comander,nesto je prikaceno ali ni ja ni ovaj moj drug od koga sm uzeo motor ne znamo dal to radi i sta tacno treba da radi..ko bi to mogao da mi pogleda i proveri? evo par slika

post-27463-0-34384400-1465497957.jpg

post-27463-0-55204600-1465497967.jpg

post-27463-0-52860100-1465497980.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

Da li ima neko jos  neki snimak ?

 

 

Sta je bilo na trecem snimku kada si produzio? Pogresna brzina tj. niski obrtaji? 

Inace da li se lakse izvuci iz krivine u pogresnoj brzini sa V2 masinom od I4 ili je potpuno isto? Generalno ulasci i izlasci iz krivina sa ova dva tipa agregata? Neki saveti iskusnijih? Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

@Spajk druze ti se ne zezas uopste sa kubikazom  :).

Kada das kontakt ako lampice rich/lean zasvetle znaci da je prikopcan.

Sluzi da stelujes smesu goriva tj kolicinu po visini obrtaja. Pravo stelovanje se moze odraditi samo na probnom stolu gde se vidi kriva a ima i strucnjaka koji steluju na uvo :sampion:  hahah.

Sa ovom kubikazom svako pravljenje mape je nepotrebno i bacanje para jer to kosta oko 150e. Skini neku mapu sa dyno sajta za tvoj motor. To ti je dovoljno cisto da imas zanimaciju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

ok hvala,provericu da li je ukopcan a to za te mape ce mi trebati detaljnije uputstvo kad budem resio da se zezam sa time..za sada mi je hitno semerinzi u stapovima,plocice i gume..  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

 

 

Da li ima neko jos  neki snimak ?

 

 

Sta je bilo na trecem snimku kada si produzio? Pogresna brzina tj. niski obrtaji? 

Inace da li se lakse izvuci iz krivine u pogresnoj brzini sa V2 masinom od I4 ili je potpuno isto? Generalno ulasci i izlasci iz krivina sa ova dva tipa agregata? Neki saveti iskusnijih? Hvala

 

Target fixation, bio sam premoren i gledao da ne izletim i eto vraga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja