Jump to content

Moto Zajednica

Prava kilometraza ili ne? TDM 850 4tx '99. god...

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 180 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Nemoj me mnogo slusati, znam da budem cepidlaka. ;)

Kako sam gledao slike, nema tegice na kormanu, fali macije oko na repu sto Svajcarci sigurno imaju, na levom bubregu fali nalepnica...

Ako te bas interesuje stanje, poskidaj platike, proveri godiste na njima i ostalim plastikama, pogledaj DOT na gumama,....

Ma ok, svacije misljenje i sugestija su mi dobro dosli, zato sam i tu... Tegice nema jer ima grejace rucki koji su naknadno ugradjeni, e sad ako su mogli da se vrate, a nisu, to ne znam... Za nalepnicu na levom bubregu, hm, ne znam na koju mislis? Na obe strane ima simetricne i iste, originalne, koliko sam ja video... a gume su poslednja nedelja 2012, tako da mogu jos da teraju, mada ih imam u planu menjati, ali necu jos jer su u dobrom stanju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 180 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Nemoj me mnogo slusati, znam da budem cepidlaka. ;)

Kako sam gledao slike, nema tegice na kormanu, fali macije oko na repu sto Svajcarci sigurno imaju, na levom bubregu fali nalepnica...

Ako te bas interesuje stanje, poskidaj platike, proveri godiste na njima i ostalim plastikama, pogledaj DOT na gumama,....

Ma ok, svacije misljenje i sugestija su mi dobro dosli, zato sam i tu... Tegice nema jer ima grejace rucki koji su naknadno ugradjeni, e sad ako su mogli da se vrate, a nisu, to ne znam... Za nalepnicu na levom bubregu, hm, ne znam na koju mislis? Na obe strane ima simetricne i iste, originalne, koliko sam ja video... a gume su poslednja nedelja 2012, tako da mogu jos da teraju, mada ih imam u planu menjati, ali necu jos jer su u dobrom stanju...

Nasao sam mesto gde je trebala da bude nalepnica i hvala ti na tom zapazanju ( i dalje mi nije jasno kako mi je to promaklo), tako da sam skoknuo danas do obliznje stamparije, uradili mi istu, tako da sam odmah posle toga opleo nekih 100 km, cisto da vidim da li ce to da drzi hehe i za sada sve stima :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja