Jump to content

Moto Zajednica

prvo pa R1

Recommended Posts

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ništa ti njih ne slusaj, samo su ljubomorni. :P

Ja sam sa 16. vozio hiljadarku, pa eto preziveo sam. :)

A sto se tice snage ona jedva da ima 130ks na točku, to ti je malo jace od nove trafike. ;)

Kupuj sto ti se svidja i srecno ti bilo!!!

Sudeći po profilnoj, ti si baš dobro prošao takvim izborom, samo gips, al' "pretek'o". ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

A na profilu obe ruke polomljene:)

 

Sve kao necu da prokomentarisem, ali drago mi je da neko jeste, da bar mogu plus da udarim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Burgman K432

Pozdrav svima, ja se izvinjavam sto upadam na ovu temu, ali nemam vremena da trazim odgovarajucu posto trenutno putujem pa sam slucajno nahvatao net. 
Drugu je potreban dihtung glave za Yamahu R6 2001 godiste. 
Ako neko zna gde mozda ima na lageru u Srbiji neka mi javi..... Do sada sve sto smo uspeli da nadjemo bilo je da se naruci i stigne za nedelju i vise dana,,,,
Unapred hvala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

Pozdrav svima, ja se izvinjavam sto upadam na ovu temu, ali nemam vremena da trazim odgovarajucu posto trenutno putujem pa sam slucajno nahvatao net. 

Drugu je potreban dihtung glave za Yamahu R6 2001 godiste. 

Ako neko zna gde mozda ima na lageru u Srbiji neka mi javi..... Do sada sve sto smo uspeli da nadjemo bilo je da se naruci i stigne za nedelju i vise dana,,,,

Unapred hvala...

Земљак, ако нисте, онда позовите http://www.3t-racing.com/ ,можда они имају.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: 2020 GSXS 1000F

r1 u americi ide brze od ovog domaceg

Grešiš, Na r1 za UE tržište gornje i donje velocity stacks rade sinhronizovano tako da nemaju restrikcija. Sto znaci da su domaće malo brze ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Sta je ovo ovih dana na forumu? :staa2:

Ja više neću komentarisati da me ne izaberete za admina, pravednika, ne bilo primenjeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Druze mani se toga, sve preko 50ks je ubistvo za tebe, jer i motor od 50ks ubrzava bolje od vecine prosecnih automobila a kamoli 150ks.

 

Nama je smesno i ti to nemozes da shvatis. Zamisli sad bakicu od 80god koja dobije na LOTO i kupi sebi Bugatti Veyron da ide snjim do lekara i prodavnice..  :lol3:

 

I nije problem sto ces ti da se nedaj boze skrsis, nego ces i da ubijes nekog nit krivog ni duznog zbog tvojih fantazija. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Gile bokte gde si ti jbt na forumu?  :staa2:

 

Pa EVO ME :jee1: hehe, jbga sve redje i redje na forumu, nema se vremena.. :na_glavi:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2450 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Hvala Milosmtt-u na tom mom potpisu, to je njegov post iz moje prve teme, kad ni ja nisam znao nista o motorima i sa 16god mislio da eto sa skutera mogu da predjem na GSXR 750 W. No eto, zahvaljujuci dobrim ljudima koji su me odgovorili od te ludosti navozah se prvo lepo 125com, obidjoh snjom Srbiju uzduz i popreko, pa tek onda Super Tenera 750 pa Fazer 600 pa CBR 1000 RR itd itd.. 

 

Sve ima svoj red, postujte bar kolko tolko ako ste u mogucnosti. Iako sam jos uvek zelen nagledao sam se svega i svacega tokom ovih par godina, motori definitivno nisu igracke i samo sekunda ne paznje vas moze kostati ruke, noge, nepokretnosti pa cak i glave kako svoje tako i tudje. Pamet u glavu i gas do daske  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: YBR 250 '08

Pročitao sam celu temu, ali nisam primetio da je iko dečku odgovorio na konkretno pitanje. Dečko je lepo pitao, a evo i mene zanima, zašto su jaki motori opasni ako ih vozimo npr ne brže od 70km/h i ne zavrćemo mnogo gas? Dakle, isključena i velika brzina i veliko ubrzanje. Koje su to greške koje ne praštaju jaki motori, pod ovim uslovima. Znam da sve ovo teoretski lepo zvuči, i da je malčice drukčije u praksi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Pročitao sam celu temu, ali nisam primetio da je iko dečku odgovorio na konkretno pitanje. Dečko je lepo pitao, a evo i mene zanima, zašto su jaki motori opasni ako ih vozimo npr ne brže od 70km/h i ne zavrćemo mnogo gas? Dakle, isključena i velika brzina i veliko ubrzanje. Koje su to greške koje ne praštaju jaki motori, pod ovim uslovima. Znam da sve ovo teoretski lepo zvuči, i da je malčice drukčije u praksi...

 

Zasto bi iko vozio R1 samo u prvoj brzini? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pročitao sam celu temu, ali nisam primetio da je iko dečku odgovorio na konkretno pitanje. Dečko je lepo pitao, a evo i mene zanima, zašto su jaki motori opasni ako ih vozimo npr ne brže od 70km/h i ne zavrćemo mnogo gas? Dakle, isključena i velika brzina i veliko ubrzanje. Koje su to greške koje ne praštaju jaki motori, pod ovim uslovima. Znam da sve ovo teoretski lepo zvuči, i da je malčice drukčije u praksi...

Zato sto taj motor nije koncipiran da ga vozis tako umiljato kako ti pises. Ja posle 7 godina voznje skutera i godinu dana voznje motora, probah zimus pred kupovinu sadasnjeg motora Yamahu FZ1 koji je priguseni R1 kao sto svi znaju. Lep motor , lepog polozaja voznje za razliku od R1. Vozio sam ga mozda pola sata i moj utisak je da je to ipak blize sport masini nego turing. u odredjenim obrtajima nekako te ponese,a ni ja nisam divljak sto govori i masina koju trenutno vozim.  Mogu da mislim kako se onda ponasa R1... nemam nista protiv R1 samo nije za mene. Mislim da bi vozio takav motor moras da budes veoma nalozen ili veoma vest.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

 

Pročitao sam celu temu, ali nisam primetio da je iko dečku odgovorio na konkretno pitanje. Dečko je lepo pitao, a evo i mene zanima, zašto su jaki motori opasni ako ih vozimo npr ne brže od 70km/h i ne zavrćemo mnogo gas? Dakle, isključena i velika brzina i veliko ubrzanje. Koje su to greške koje ne praštaju jaki motori, pod ovim uslovima. Znam da sve ovo teoretski lepo zvuči, i da je malčice drukčije u praksi...

 

Zasto bi iko vozio R1 samo u prvoj brzini? 

 

 

Taman sam to pomislio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

@BMXBandit

Ajde maksimalno prosto i direktno da ti odgovorim na pitanje.

Pocetnik sa R masinom poput R1, ne bi znao da krene, skrene i stane. Prostije od ovoga mislim da ne moze. Prevelik moment i previse konja je to za pocetnika. Da bi naucio da trcis moras prvo nauciti da hodas. Ta prica o kontroli gasa i kocnice sa takvom masinom i pocetnikom je cista fikcija.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1951 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Sta je ovo ovih dana na forumu?  :staa2:

Vreme burazeru, vreme, a i ludnice se u Srbiji vec duze vreme drze otkljucane!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

@BMXBandit

Ajde maksimalno prosto i direktno da ti odgovorim na pitanje.

Pocetnik sa R masinom poput R1, ne bi znao da krene, skrene i stane. Prostije od ovoga mislim da ne moze. Prevelik moment i previse konja je to za pocetnika. Da bi naucio da trcis moras prvo nauciti da hodas. Ta prica o kontroli gasa i kocnice sa takvom masinom i pocetnikom je cista fikcija.

Upravo to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Jednom sam probao drugarov CBR600F i, kao što kaže Bocca, gaće sam napunio...na R1 ni nemam želju da sedam ikad, pošto sam još uvek "zelen" za takve zveri, a motore vozim aktivno 7 godina već...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja