Jump to content

Moto Zajednica

prvo pa R1

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Zasto R1? Pa zato sto su gradske glupace cule samo za taj motor...prvo ce se vozikati mesec dana sa knedlom u grlu,malo potezati od semafora do semafora,tad ce vec vozikati te iste glupace i da bi ispao hrabar i lud zavrtace gas..na pravcu..e a kad udje brze u neku krivinu nema ni njega ni te glupace...crna hronika...vec vidjen scenario mnogo puta...njegov zivot,njegova stvar...

 

Podrzavam svaku rec! Nemoj pogresno da me shvatis, ali prica: "Kupujem R1 jer mi se svidja izgled, ne volim veliku brzinu i vozio bih ga po gradu 60km/h" ne pije vodu. R1 kupuju ljudi koju su "prerasli" 600cc i zele vise snage i veci izazov. Iskreno jos nisam cuo da je neko kao prvi motor izabrao 1000cc. Ako stvarno imas 25godina, 600cc je neki maksimum koji bi ti kao pocetnik trebao da gledas. Vozio sam se i uzivo gledao sta covek koji stvarno odlicno vozi radi sa R1 99`godiste. Veruj mi to je motor koji ne prasta greske i koji je mnogo, mnogo jak. Ako ti moj savet ista vredi onda bi to bilo NIKAKO R1!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e
Mislim da treba da probas od nekoga. Provozaj to to malim gasom jedno sat vremena, sve ce ti se samo kazati... Svi mi, ukljucujuci mene, koji se izdajem za ozbilnog lika, a znam da ce ti i ostali to reci, imamo trenutke kada odvrnemo rucicu gasa... E sad, 50, 100 ili 180 ks, nije svejedno...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako je tolko lud da uzme TUĐI R1 da se na njemu vježba, onda nek ga nipošto ne kupuje..a i mislim da nema niko toliko lud da mu da svoj R1 da ga po prvi put proba :D

 

Naravno da ima, alo auto skole imaju R1 onda moze da uplati cas recimo... Ja mu svoj ne bih dao (a i nemam R1) :)

 

Salu na stranu druze, moze to sve, i mozda bude sve ok, ali nemoj.

I svakako, super je sto si napisao temu i pitanje i super je sto mnogima nije tesko da ti odgovore i daju savet. Neki to rade na direktan i ne bas pedagoski nacin, al su u pravu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Veruj mi da ces se u pocetku bojati svaki put kad treba da sednes na motor i krenes u voznju. Prvi put kad taj strah nestane ti si u problemu, padas verovatno. Za hiljadu ti treba iskustvo, znaci da je vozis sa postovanjem ne sa strahom u sebi. Imam isto godina koliko i ti, jedino sto imam 12 godina aktivne voznje i mnogo kilometara na dva tocka. ERove sam vozio najvise, sad se prebacujem u motokros, i kao da nikad nisam motor vozio.. A 600ccm je gori nego hiljada, npr kawa kad probije na 9000rpm, to je nesto bolesno. Steta sto sve vise ljudi preskace tomose i 125ice

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Nego šta nego u pravu. Osim toga, zašto opet admin spava i dopustio je da se razvije tema od nekog ko se nije ni predstavio, niti popunio profil prema pravilima foruma?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Pa jbte R1 i jeste za pocetnike. zato se i zove R1 ,imas ti da se navozas dok stignes do R6 npr... samo polako to je pitom motor i nemoj da ga vozis za pocetak ispod stotke ,strasno ga gusi. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Pa jbte R1 i jeste za pocetnike. zato se i zove R1 ,imas ti da se navozas dok stignes do R6 npr... samo polako to je pitom motor i nemoj da ga vozis za pocetak ispod stotke ,strasno ga gusi. 

 

:lol3: :lol3: :lol3:

 

R1 (potice od latinske reci rajdirus vozitis prvitis - sto znaci voziti kao prvi motor) :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Pa nista onda posto je vecina za Ne kao sto sam i predpostavio,Onda cu R1 da ostavim za drugu sezonu
a sta onda mislite o toj Ninji 2004 ili 5 god ako mi se poklopi sa budzetom? 
Ja bi najradnije gadjao GSXR 600 K6 al mnogo im dugo stoji cena bez promene,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova

Predstavi se malo, turi koju sliku negde. Zaradi malo poverenje.

Brate pa ne mogu svoju sliku kaciti ovde,Ime stoji u niku a 25 god imam ,i nemam iskustva sa motorima , ne znam ni sta bih mogao da dodam jos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

 

Predstavi se malo, turi koju sliku negde. Zaradi malo poverenje.

Brate pa ne mogu svoju sliku kaciti ovde,Ime stoji u niku a 25 god imam ,i nemam iskustva sa motorima , ne znam ni sta bih mogao da dodam jos.

 

Ime ti je djler1??? Lepo se predstavis ko si i sta si. Jbt gomila slicnih tema iskace u poslednje vreme...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

I jos ne prepoznajete zajebante?

 

djleR1 daj im ga malo po gasu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5206 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Uh ovo ti je bas ubjedljivo..

 

Moras da znas da svaki koji dodje da se zeza postavi takvu temu i misli da je originalan a ja se svaki put iznenadim koliko ovde ima paljevina.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Jebu ne vade. Druze R nije za pocetnike. Ni r1 ni 636. Nisu dzabe preko izmislili blokade, pa ti vozi hayabusu sa 25kw

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova

ja sam razmisljao u par navrata da uzmem gsxr1000 sa blokadom...

prvo - bezbednije je

drugo - manje trosi

trece - nisam ljubitelj brze voznje i krivina pa mi je isto

cetvrto - ostaje lep sa i bez blokade :D

 

doduse noviji gsxr ima onaj C mode (pussy/rain mode) pa redukuje isporuku snage :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Ali se lako dugmence pretisne. U svici resili lepo sa suzenjem usisa i dodatnom kutijicom pre kompjutera. Dobra stvar za pocetnike u kulturnim zemljama. Kod nas ne postoji atest za takve stvari a vazno je da smo zakon prepisali( koliko su umeli da prevedu, a tumacenje istog je toliko fiksno, iako je pogresno)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

 iskreno ne lozi me gas 200km/h ali volim jaku startnost,bitnije mi je da poletim 100 metara ko iz topa,nego da zabodem 250

 

 

A sta mislis kojom ces brzinom ici kada kao "ispaljen iz topa" preletis tih 100m...a i tih 100m mnogo przo prodje pa se produze na 300m...najbitnije je da se ne skrate...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: 2020 GSXS 1000F

Ništa ti njih ne slusaj, samo su ljubomorni. :P

Ja sam sa 16. vozio hiljadarku, pa eto preziveo sam. :)

A sto se tice snage ona jedva da ima 130ks na točku, to ti je malo jace od nove trafike. ;)

Kupuj sto ti se svidja i srecno ti bilo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Ništa ti njih ne slusaj, samo su ljubomorni. :P

Ja sam sa 16. vozio hiljadarku, pa eto preziveo sam. :)

A sto se tice snage ona jedva da ima 130ks na točku, to ti je malo jace od nove trafike. ;)

Kupuj sto ti se svidja i srecno ti bilo!!!

iWKad22r.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja