Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem VFR 800 RC46

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Sve neću, neću, pa opet ja ne mogu da stisnem...

Ode se ipak radi o sport-TURING motoru model 1998. Odličan primjerak, motor kvalitetan. Ali turing motor.

Motor od koga se očekuje udobnost i puno smještaja za stvari kad se krene na put.

Ogibljenje mu znači...... ma skoro ništa.

Ko će sa njim na stazu ?

Odraće ga svaka šestotka pa koje god ogibljenje stavio.

To treba da bude jedna udobna ljepotica namjenjena za putovanja i u tu svrhu mu je fabričko ogibljenje više nego dovoljno.

Kad bi zamjenio to ogibljenja za tri dobra kofera sa nosačima, podignuti volan umjesto heblova, bolji i viši vizir, e to bi nešto značilo.

Tad bi mogao da traži i dobije realne 3000 eura.

Koliko znam čovek uz motor daje i tri dobra kofera sve sa nosačima. Al dobro to kad se kupuje posebno košta do 50 evra ukupno. ☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /

Leleeeeeee... sad moram da se vratim na prvu stranu i da pogledam šta se to uopšte prodaje, zaboravio sam dok sam stigao do ovde   :P

 

edit: Kako je dobro kad se podsetis nekih ne tako davnih vremena...:

 

FTW!, Posted 01 August 2013 - 17:20 PM

"Jedan savet:
Obavezno sačuvaj sve delove koje si skinuo sa VFR-a, pa kada jednog dana budeš prodavao motor, vrati sve da bude stock. tj. fabrički. Ako bi prodavao ovako modifikovan motor, ne bi mogao da ubediš kupca da motor nije imao ozbiljnu havariju.
A novi suspension & braking paket prodaj nekom vlasniku RC46-ice, koji ima telesnu masu i stil vožnje kao ti.  :) "
 
a iske odgovara:
Posted 01 August 2013 - 22:08 PM
"
:-) VFR se ne prodaje :-) 
Ne znam kakva muka da se desi, VFR se ne prodaje. Materijalna vrednost mu je mala. Sentimentalna ogromna. Pa nisam valjda sve ovo radio da bi prodao nekom. Ako bi i prodavao prvo cena bi bila visoka a drugo prodao bi samo nekom ko zna o motoru isto koliko i ja ili vise :-) 
Ne zelim da zvucim arogantno ali jednostavno stvari tako stoje. Sta treba da dodje neki saban sa 2500 eura u dzepu i da me ubedjuje kako mi je motor sranje i da vredi toliko jer on toliko ima. Mars napolje iz moje avlije..."
 
Vidi, da me niko pogrešno ne razume, nisam vadio ove stare komentare da bi nekome nešto trljao na nos, samo su mi zapali za oko... još tada si znao šta će se i kako desiti kad odlučiš da prodaš i odrediš cenu!   :takoje:
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

 

Sve neću, neću, pa opet ja ne mogu da stisnem...

Ode se ipak radi o sport-TURING motoru model 1998. Odličan primjerak, motor kvalitetan. Ali turing motor.

Motor od koga se očekuje udobnost i puno smještaja za stvari kad se krene na put.

Ogibljenje mu znači...... ma skoro ništa.

Ko će sa njim na stazu ?

Odraće ga svaka šestotka pa koje god ogibljenje stavio.

To treba da bude jedna udobna ljepotica namjenjena za putovanja i u tu svrhu mu je fabričko ogibljenje više nego dovoljno.

Kad bi zamjenio to ogibljenja za tri dobra kofera sa nosačima, podignuti volan umjesto heblova, bolji i viši vizir, e to bi nešto značilo.

Tad bi mogao da traži i dobije realne 3000 eura.

Koliko znam čovek uz motor daje i tri dobra kofera sve sa nosačima. Al dobro to kad se kupuje posebno košta do 50 evra ukupno. ☺

 

Voleo bi da vidim gde ima tri kofera sa nosacima za 50eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

 

 

Sve neću, neću, pa opet ja ne mogu da stisnem...

Ode se ipak radi o sport-TURING motoru model 1998. Odličan primjerak, motor kvalitetan. Ali turing motor.

Motor od koga se očekuje udobnost i puno smještaja za stvari kad se krene na put.

Ogibljenje mu znači...... ma skoro ništa.

Ko će sa njim na stazu ?

Odraće ga svaka šestotka pa koje god ogibljenje stavio.

To treba da bude jedna udobna ljepotica namjenjena za putovanja i u tu svrhu mu je fabričko ogibljenje više nego dovoljno.

Kad bi zamjenio to ogibljenja za tri dobra kofera sa nosačima, podignuti volan umjesto heblova, bolji i viši vizir, e to bi nešto značilo.

Tad bi mogao da traži i dobije realne 3000 eura.

Koliko znam čovek uz motor daje i tri dobra kofera sve sa nosačima. Al dobro to kad se kupuje posebno košta do 50 evra ukupno. ☺

Voleo bi da vidim gde ima tri kofera sa nosacima za 50eura
I ja isto ☺

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

A ja bih voleo da vidim gde piše da daje i tri kofera, pa naka su i ti od 50 eura :) .

Dzasmine,zaboravio si nosace... :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Da li je puno ili ne.Pa dokle god ima XX da se kupi za te pare neće se prodati.

И V-tec...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2291 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

 

Da li je puno ili ne.Pa dokle god ima XX da se kupi za te pare neće se prodati.

И V-tec...

 

 

I Ducati Panigale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5753 postova

 

 

Da li je puno ili ne.Pa dokle god ima XX da se kupi za te pare neće se prodati.

И V-tec...

I Ducati Panigale.

Kupujem Panigale po toj ceni. Racunaj da si prodao samo javi gde i kad da donesem lovu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja