Jump to content

Moto Zajednica

Dokument o karakteristikama za Tomos A3

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Vespa LML Star Deluxe 150

Pozdrav braco bajkeri! :jee1:

Kupio sam caletu na poklon Tomosa A3, 86. godiste. Sve na njemu je fabricko osim auspuha, jako lepo ide i  ne zahteva jos puno intervencija da bi bio tip top. Ima neke male bubice koje se daju resiti lako. Elem... Isao sam danas do agencije da se raspitam za registraciju, koja je cena i sta mi sve treba. Covek koji je zaposlen tamo mi je rekao da moram da nabavim dokument od nekoga iz Tomosa na kom pise koje su mu karakateristike, a sve to kako bi se kasnije registorvao kao moped a ne kao motorcikl. Nisam ranije cuo za takvu proceduru, mislio sam da je opste poznato da Tomos ima sve karakteristike mopeda. E sad, da li je neko radio tako nesto ranije? Koliko se ja secam jedini diler za Tomos u BG-u (zaboravih da napomenem da sam sa NBG) je u Zagrebackoj ulici (koja se sada vise tako ne zove bese...).

Hvala unapred na odgovorima, svako dobro!

Uros

post-36476-0-86355100-1462902085.jpg

post-36476-0-52342600-1462902141.jpg

post-36476-0-82695000-1462902260.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Ovde U Valjevu su tehnicki pregledi dobili dopis od sup-a sa spiskom  nekih modela  mopeda medju kojima se nalazi i automatic,Tako da za njega ne traze tu potvrdu ili kako se vec zove.Tako da obidji par tehnickih pregleda sigurno ima neki tehnicki koji ima taj spisak a uz to ih ne mrzi i da pogledaju u njega.Ne verujem da je taj dopis od sup-a lokalnog karaktera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Kao sto kaze konstruktor,svi smo dobili dopis za ceo Tomos program tako da jedino za njih ne treba potvrda o teh. karakteristikama,obidji jos koji teh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja