Jump to content

Moto Zajednica

gps za windows telefone

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

koristim nokia920 telefon i here navigaciju koja radi besprekorno, nikada nije zastucala ali uskoro nece biti oficijelne podrske za ovu platformu a vezano za update mapa ili same aplikacije... mozda neko ima iskustva kako bi to moglo da se radi alternativnim putem a ne preko google prodavnice ili mozda sta preporucujete kao zamenu za here... svaka sugestija dobrodosla :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650

Ja koristim lumiu 730, a trenutno korsitim aplikaciju Windows Maps koja bi trebala zameniti Here.  Koristi Bing mape, a pojedini gradovi u Evropi imaju i pune 3D prikaze. Za razliku od Here mapa, možeš birati i različite opcije puta.

Napravio sam par screenshotova.

 

Da li možeš preporučiti neki GPS logger za WP10 koji može da eksportuje u google maps? 

post-25991-0-52260900-1462190669.png

post-25991-0-69939700-1462190670.png

post-25991-0-64993800-1462190676.png

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

gledao sam i ja oko windows maps ali citam da nisu ni blizu tako precizne kao here?... voleo bih da cujem kakva su ti iskustva u praksi jer se ozbiljno razmisljam da predjem na android samo zbog navigacije... ovo drugo nisam najbolje razumeo ali ako mislis na neki tracker za wp10 ne mogu ti pomoci jer nisam to nikada koristio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650

Ja, na primer, nisam nikada bio zadovoljan Here mapama. Pre par nedelja išao za Čačak, i Here mi je rekao da u Milanovcu, negde kod Tetrapaka, skrenem levo u brda, da bi izašao tamo negde kod kružnog toka kod skretanja za Čačak. U Beogradu mi je par puta govorio da uđem u jednosmerne ulice u kontra smeru. Letos mi je na severu Grčke, nakon što sam izašao iz Bugarske, dao da idem nekim bože sačuvaj putem. Sreća pa sam tamo jednom prošao ranije pa se nisam zajebao.

Ove mape za sada rade kako treba, ali koristim ih kratko i nisam išao van zemlje sa njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

sto kazu, 100 ljudi - 100 iskustava :) ...mene nikada here nije "presao" a koristio ga po celome svetu, mozda je najbolje imati vise uredjaja pa konstantno uporedjivati podatke... u svakom slucaju hvala ti za sugestiju, hteo ne hteo ja cu morati da predjem na windows mape ako zadrzim nokiu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1259 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ne znam,ja jedva cekam da mi istekne ugovor za Nokiu 930 pa da se vratim na android..Jedino sto vredi na njoj su HERE maps, ostalo je uzas..Navigacija je i mene slala milion puta na neke neboluzne rute..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Čačak

Ja razmišljam da na stari android, koji čuči u fioci, stavim samo navigaciju iGo. Verovatno svi imamo problem sa navigacijom, ali ne bih se vratio na android nikad.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Čačak

Jedva sam pobegao od non-stop čišćenja, apdejta, štelovanja, utd. Tako da mi je jedini problem naći sveže mape, ali potražiću na netu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Yamaha R1

Obicno stari android telefoni su njesra. Zato se nebi vratio..kad bi uzeo nesto novije bolje sa nekim quad i onda ga lepo odradis onda bi bio zadovoljan. Bas sam jedan sredio sa custom firmware(Stari 2.3 android) i nema nista ni poruke ni kamera samo gps settings i i to je to i naravno radi ko singerica :)

Za windows mobile/ce preporuka Sygic ili iGO
Za Android Preporuka: iGO, Sygic
Za Symbian staru nokiu: Ndrive ili Garmin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja