Jump to content

Moto Zajednica

Dragon Ada izduvi iskustva

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
On 6.8.2018. at 22:51, Tehnolog je napisao:

I ja da pohvalim majstor Istvana. Moj je izduv malo specifican pa nisam hteo da se odlucim za zamenu. Ali zato je majstor to sve lepo skinuo, prepakovao kako treba i vratio na mesto. Acrp. je bio alternativa ali skuplja x 8 ! Iz Ade do Kovina sam vozio bez db kilera i usi su mi otpale. Sa prigusenjem je taman kako treba, a vizuelno je ostao identican kao fabricki.

@Tehnolog Vozim MT 07 i razmišljam da uradim istu stvar, da fabrički izduv Ištvan prepravi da mu malo poboljša/pojača zvuk, pošto bi stavljanje njegovog topa značilo sečenje fabričkog lonca sa katalizatorom i praktično ne bi bilo moguće da se, samo za potrebe registracije,  vraća fabrički izduv natrag...Kakva su tvoja iskustva, da li si prilikom registracije/tehničkog pregleda imao neke probleme (da li su merili izduvne gasove, buku i sl.), da li je bilo potrebno raditi nešto sa softverom motora (da li je eventualno prijvaljivao neku grešku bord kompjuter...)? Značila bi mi svaka ingo. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Gsx600f

Dobro izgledaju ovi "Dragon" stvarno, svetski, steta sto ne postoji homologacija za njih...to bi bio ogroman plus, mada bi onda (verovatno) i cena otisla gore... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Oba majstora iz Ade su VRH,ja sam imao Race,koji mi je Robert radio na VFRu i nikada lepsi zvuk nije bio,V4 sa tim čunkom...imao sam i Dragona na rednih 4...nemaju mane i vrede svaku paru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha bt1100 bulldog

Samo da se upisem kao zadovoljni korisnik Dragon Ada izduva,motor sam ovakav kupio ,receno mi je da je oko 500e sve komplet kostalo,sa zvukom sam prezadovoljan...

20200806_150656.jpg

2110003919_20200806_150703(1).jpg

20200806_150711.jpg

20200806_150653.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Nikšić
  • Motocikl: K8 1000

pozdrav iz cg  za sve kolege

u pitanju je k8 1000 

treba mi info ako ko zna...

kome da se obratim da mi napravi racvu razdelnik ( iz 1 u 2 ) i levu i desnu cev 

meni je sad 4 u 1 , ali bih isto zelio da stavim dva topa.

ako neko ima da proda i to bi mi zavrsilo posao,

svaka info bi mi dobro dosla, i posto nism stalno  pored kompa molio bih da mi javite na 00382 68 623 013 viber.whats up...

hvala i zivjeli 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja