Jump to content

Moto Zajednica

Motor- skuter 125+cm do 600E?

Recommended Posts

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Nis

Pozdrav svima
Danas prodao motor, pa sam sad u potrazi za necim drugim, dakle interesuje me motorcic-skuter 125cm pa i vise, do nekih 600E da bude, pozeljno Nis i okolina, jer sve sto je dalje utice na smanjenje i ovako mizerne sume za kupovinu motora. Bitno je da bude sa sto manjim ulaganjima, i naravno, ne znam tacno sta hocu ali znam sta necu:
-Kineski coperi itd me ne zanimaju; 
-Jawe i Mz takodje;
-Neka starudija iz 70ih ne;
U obzir dolaze kineski i nekineski skuteri, vespa, i nesto sto je za grad zgodno, jer 90% moje voznje je po gradu.
Danas sam i stigao da pogledam neki keeway speed 125, iskreno malo sam se razocarao, ocekivao sam da ide bolje bar za 15-20%. Lanac mu je zreo za zamenu, treba da se odradi servis, cuju mu se ventili, nesto cakce u masini(mada sam procitao da je to normalno za njih), i jos nesto sto me je najvise odbilo, kad pustim ruke, ceo upravljac mrda sitno na 60, kako brzina opada sve vise i vise se trese... Tako da sam odlucio da zaobidjem to. Ukoliko ima neko nesto za preporuku, neka pise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Druze imam super stvar za tebe, zovi sutra na 064 36 10 453 pa da se dogovaramo... Imaa oglas tu u mom potpisu ako te interesuje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2826 postova

najbolja kupovina je kineski skuter 125ccm.Malo se traze pa su cene za 150e vise od drtina 2006-2009 skutera od 50 kubika,a potrosnja manja za litru -neracunam 2t ulje.Mos ici i na dalji put,dovoljno velik i udoban,svakom klincu bi preporucio da polozi i da udje u svet motorana jeftin nacin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Nis

Ipak cu da sacekam par meseci da prikupim lovu za nesto malo bolje.. Mozda i celu sezonu da pauziram. O tome u drugoj temi, hvala svima na pomoci.

 

Sent from my LG-H440n using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja