Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Zlajo, definitivno treba da se pomeri, vidis da si prekrio nogom ram, a crashbar ide uz sam ram, bas se dobro vidi na slici da bi ti smetao. Jbg, najbolje bi bilo da odes do Free-a pa da se na licu mesta dogovorite, zapucaj za valjevo jedan dan, a zavrseno moze da ti posalje kurirskom sluzbom. Ja znam da su oni dobri domacini, tako da ce biti neka domaca sigurno za zagrevanje. A usput preneses nama svima utiske, da se odlucimo koje rollbar-ove da uzimamo :);)

 

Ako znate nekoga ko hoce da postane buduci klepestovac, dao sam oglas za mog kle-a:

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=26830.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

sta je bre ovo svi prodaju kle, jel ima nesto sto ja ne znam

Pa nesto bas i nisam prmetio da ih ima toliko. Sta bi ti pre vozio Versys ili KLE, mislim da pitanje nije offtopic. Ja sam razmisljao ovako:

Na strani kle-a su dokazana pouzdanost, potrosnja, cena registracije, cena odrzavanja, mogucnost blagog off road-a.

Na strani Versys-a: udobnost, kocnice, jaci motor, sve u svemu 20 godina noviji model. U decembru ce biti 5600, ako nastave trend od prosle godine.

A sa druge strane kle-a stvarno volim, pa ni sada nisam siguran da li da ga prodajem, tako da sam oglas dao samo na bjbikers.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Da sam nizi i sitniji verovatno ne bih menjao KLE-a jos neko vreme ali sa193cm i 100kg AFRICA je moj izbor. Zlajo mislim da ti ni ovi roll barovi na novom KLE-u nisu losi i nece ti smetati sigurno.JA bih licno birao izmidju tih i kao mojih!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

i ja sam na netu naleteo na podatak da postoje modeli kle iz 2008.

 

ajd izvucite matematiku za onakav roll kao kod kuraliste,ja biti zainteresovan

Vidim da ce "kuralista" morati da trazi adminima da menja nick :) :)  ;D

Moram da pitam mog druga Scepu da li zna karatistu.

Ako je drug Scepa Goran Scepanovic iz studenskog grada mozda me se i seti jer sam tamo bio sredinom 90-tih kad je on bio tamo trener, Posle sam otisao na Island u Reikjavik gde sam ziveo do pre 4god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ako je drug Scepa Goran Scepanovic iz studenskog grada mozda me se i seti jer sam tamo bio sredinom 90-tih kad je on bio tamo trener, Posle sam otisao na Island u Reikjavik gde sam ziveo do pre 4god.

 

Naravno da je Scepa Goran Scepanovic, radimo u istoj firmi (Studentski centar, on je sada direktor za sport ili tako nesto), trenutno je u japanu sa nekim kuratistima. Pozdravicu ga od tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Jel ima na islandu KLE-ova i kako idu po 'ladnom?

Sve sto sam video je nekoliko HARLEY-a i nesto cross-eva, KLE- niti jedan. I suvise je hladno, vetrovito i svaki dan nesto pada. Pre neki dan sam video jedan klip sa nekim tipom koji vozi AFRIKU na Tosmarku - to je nedaleko od Reikjavika ali je i suvise surovo za voznju.Temperatura leti je oko 5 stepeni C i duva strasno jak vetar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Zlajo kada stize bmw, iznenadio si me, jeste to dobra sprava, ali mislim da nema fleksibilnost kle-a i da je krs za grad.

I sto si zakljucao oglas, odustao od prodaje ili kle ostaje za grad, a bembara za put?

Pozzz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

E pa ja bih se rado mucio sa tom krsinom od bembare pa sta bude!!! ;)

Ja ne bih, ne volim ga pa to ti je, a i preskup je za ono sto nudi, pre bih uzeo avgustu.

Odosmo off-topic, a ako Zlaja odustane od kle-a, onda cu i ja moj da poklonim :)

Zlajo moramo bar jednom da se provozamo dok ne prodas motor, ti si bar u bg-u (izvini u Munzeu :) ), mozemo da odemo i do free-a i kuratiste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

E pa ja bih se rado mucio sa tom krsinom od bembare pa sta bude!!! ;)

Ja ne bih, ne volim ga pa to ti je, a i preskup je za ono sto nudi, pre bih uzeo avgustu.

Odosmo off-topic, a ako Zlaja odustane od kle-a, onda cu i ja moj da poklonim :)

Zlajo moramo bar jednom da se provozamo dok ne prodas motor, ti si bar u bg-u (izvini u Munzeu :) ), mozemo da odemo i do free-a i kuratiste.

Dobro ste dosli kad god pozelite!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Naravno! Ajde kad budemo napravili te rol barove za Zlaju da svratite, Karatista i ja cemo da zakoljemo kilo krompira! ;D ;D

Salim se, bar neki rostiljcic ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

E pa ja bih se rado mucio sa tom krsinom od bembare pa sta bude!!! ;)

Ja ne bih, ne volim ga pa to ti je, a i preskup je za ono sto nudi, pre bih uzeo avgustu.

Odosmo off-topic, a ako Zlaja odustane od kle-a, onda cu i ja moj da poklonim :)

Zlajo moramo bar jednom da se provozamo dok ne prodas motor, ti si bar u bg-u (izvini u Munzeu :) ), mozemo da odemo i do free-a i kuratiste.

Dobro ste dosli kad god pozelite!!! ;)

 

prihvatam, eto jednodnevne ture do valjeva , a posto je sad 9 stepeni ,ja odo malo po gradu da vrtim lanac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Naravno! Ajde kad budemo napravili te rol barove za Zlaju da svratite, Karatista i ja cemo da zakoljemo kilo krompira! ;D ;D

Salim se, bar neki rostiljcic ;)

 

samo vi pravite rol barove,da imamo "razlog"za voznju(pored rostilja)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Ala vi lepo chat-ujete po ovoj temi  ??? ??? ???

 

Da prekinem ovaj lepi razgovor, danas sam kupio kod Boban-sajle pancirno crevo od 55cm za zadnju kočnicu po ceni od 1.400 dinara. Zadnja mi ne koči nikako pa se nadam da će sad bar nekako .

Prošle godine sam isto kod Bobana napravio za prednju kočnicu crevo od 120 cm po ceni od 2.100  dinara i veoma sam zadovoljan.

Preporuka, pogotovo za KLE koji ima slabe kočnice.

A koje pločice koristite ? Ja Nissin semy metalic.

A jeste li podešavali ventile, a sinhronizovali karburatore, a air-box jeste li budžili?

Ajde malo i o tome.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja