Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Meni nekako lakse da nesto pojedemo i popijemo nego da dam pare Louis-u. Srpska posla, sta ces...

Sve znam ali ako kupiš TA vrlo brzo onda može da se desi da taj štender pokloniš opet nekome sa KLE, zavisi gde se oslanja na motor pa može da ne bude upotrebljiv za TA.

Ja sam samo dao ideju jer kada sam prvi štender došao da sečem po treći put bravar kaže e pa ne može više.

I tada ja napravih univerzalan.

Takođe pazite oko toga ne znam koje štendere koristite motor može lako da padne ako štender nije dobar i da napravite štetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Ma daj Boze da kupim TA i poklonim stender.To znaci da ce KLE dobro da se uda ;D Onda cu stvarno da imam razlog za neku 'ranu i pice.

Ali ja za sada niti imam stender, niti kupca za KLE, tako da moram opet u neku kafanu da ubijem tugu...

Kako god okrenes, kafana je kod Srba institucija za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

kao sto sam obecao evo odgovora za izduv za kle 500

mail su mi poslali iz ade

--------------------------------------------------------------------------------------

nZdravo. Imam top za taj tip, 2 varianta, ovalni, i triovalni. Ovalni kosta

120 euro, triovalni kosta 130 euro+montaza. Takvi su kao sto si vidio na mom

sajtu, ne mogu ti poslati zato sto moramo na licu mestu kod mene montirati.

Pozdrav,

Istvan

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ako mudem imao vremena ici ci sredu i cetvrtak do ade ,

pozdrav

 

Sta bi sa auspusima, da li ima nekih lepih vesti?

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

kao sto sam obecao evo odgovora za izduv za kle 500

mail su mi poslali iz ade

--------------------------------------------------------------------------------------

nZdravo. Imam top za taj tip, 2 varianta, ovalni, i triovalni. Ovalni kosta

120 euro, triovalni kosta 130 euro+montaza. Takvi su kao sto si vidio na mom

sajtu, ne mogu ti poslati zato sto moramo na licu mestu kod mene montirati.

Pozdrav,

Istvan

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ako mudem imao vremena ici ci sredu i cetvrtak do ade ,

pozdrav

 

Sta bi sa auspusima, da li ima nekih lepih vesti?

Pozdrav.

 

nisam stigao da odem do ade,sve oko uslova pise jos jedino ne znam kako ce se cuti izduv ,to tek kad ga stavim.

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Evo ga jos jedan sa KLE-om! Letos sam vozio iza Free-a na Jovicinom KLE-u po tTari i Debelom Brdu i motor je odlican ali je auspuh pravo zlo. Kada smo prolazili kroz tunel imao sam utisak da se isti rusi.Nebi to cudo voleo na svom KLE-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Evo ga jos jedan sa KLE-om! Letos sam vozio iza Free-a na Jovicinom KLE-u po tTari i Debelom Brdu i motor je odlican ali je auspuh pravo zlo. Kada smo prolazili kroz tunel imao sam utisak da se isti rusi.Nebi to cudo voleo na svom KLE-u.

 

pa jel na tom bucnom kle-u bio auspuh koji je pravljen u adi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Ako nekoga zanima Crashbars za KLE500, ono što sam ja do sada video stavio sam na FTP server koji i dalje funkcioniše, izgleda da je na SBB cable

Imete folder KLE500_Crashbars pa unutra spakovan file oko 800kb sa nekim slikama i crtežima crashbarova.

Odlučite da li praviti ili kupiti mada sam pročitao ranije na forumu da jedan biker izrađuje crashbars...potražite

Evo linka za FTP

ftp://89.216.54.188/

user:bjb

password:bjb

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Jako led kleo, daj malo vise, godiste, gde i kad kuoljen, kolko para, iskustva u voznji ... itd

 

 

izgleda da je zaspao kolega

 

Evo kad njega nema da ja odgovorim. Godiste je '93, kupljen od mene u Valjevu ;D ;D, mislim da ga je izasao sa registracijom oko 2200-2250e, sto se tice rolbarova stigao je sa njima iz Nemacke al ako je neko zainteresovan moze jedan nas drugar ovde da uradi slicne ili iste za nekih 50ak eura.

 

Ako sam nesto zaboravio nek Kuratista doda kad se ukljuci, ali kolko cujem mislim da ce ovaj kle jos malo da bude na prodaju... sad to mora on da potvrdi.... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Evo kad njega nema da ja odgovorim. Godiste je '93, kupljen od mene u Valjevu ;D ;D, mislim da ga je izasao sa registracijom oko 2200-2250e, sto se tice rolbarova stigao je sa njima iz Nemacke al ako je neko zainteresovan moze jedan nas drugar ovde da uradi slicne ili iste za nekih 50ak eura.

 

Ako sam nesto zaboravio nek Kuratista doda kad se ukljuci, ali kolko cujem mislim da ce ovaj kle jos malo da bude na prodaju... sad to mora on da potvrdi.... ;D

Sto miniras coveka, mozda je teo da trazi vise para nego sto je platio  (moze i sada da trazi, ali nije to to). ;)

Kuratista, sto ga prodajes, ja sam motor video na detaljnijim slikama i ranije i bas mi se svidja.

Aj javicu ti se da mi uradite rollbar, svidja mi se kako je ispao, sta mislis o boji bronza kao ram ili da bude crn?

Pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Evo kad njega nema da ja odgovorim. Godiste je '93, kupljen od mene u Valjevu ;D ;D, mislim da ga je izasao sa registracijom oko 2200-2250e, sto se tice rolbarova stigao je sa njima iz Nemacke al ako je neko zainteresovan moze jedan nas drugar ovde da uradi slicne ili iste za nekih 50ak eura.

 

Ako sam nesto zaboravio nek Kuratista doda kad se ukljuci, ali kolko cujem mislim da ce ovaj kle jos malo da bude na prodaju... sad to mora on da potvrdi.... ;D

Sto miniras coveka, mozda je teo da trazi vise para nego sto je platio  (moze i sada da trazi, ali nije to to). ;)

Kuratista, sto ga prodajes, ja sam motor video na detaljnijim slikama i ranije i bas mi se svidja.

Aj javicu ti se da mi uradite rollbar, svidja mi se kako je ispao, sta mislis o boji bronza kao ram ili da bude crn?

Pozz.

 

i ja hocu taj rol bar ,bice posla za tog majstora

meni je bolje crni

javite ako bude neka akcija oko pravljenja tih rollbarova ,

da se prijavim

1.zlajabgd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Evo kad njega nema da ja odgovorim. Godiste je '93, kupljen od mene u Valjevu ;D ;D, mislim da ga je izasao sa registracijom oko 2200-2250e, sto se tice rolbarova stigao je sa njima iz Nemacke al ako je neko zainteresovan moze jedan nas drugar ovde da uradi slicne ili iste za nekih 50ak eura.

 

Ako sam nesto zaboravio nek Kuratista doda kad se ukljuci, ali kolko cujem mislim da ce ovaj kle jos malo da bude na prodaju... sad to mora on da potvrdi.... ;D

Sto miniras coveka, mozda je teo da trazi vise para nego sto je platio  (moze i sada da trazi, ali nije to to). ;)

Kuratista, sto ga prodajes, ja sam motor video na detaljnijim slikama i ranije i bas mi se svidja.

Aj javicu ti se da mi uradite rollbar, svidja mi se kako je ispao, sta mislis o boji bronza kao ram ili da bude crn?

Pozz.

 

Ne znam dal si ovog njegovog video, on je kupio pre tebe kle-a, ti si cini mi se video zelenog. A sto se tice rolbarova, sad pravimo neki za kle-a onako iz glave, videcemo na sta ce da lici pa ako ti se svidi dogovoricemo se sa ovim drugarom sto ima alat za savijanje cevi.

A  sto se tice prodaje ovog Igorovog, sta ja imam sa njegovom cenom ;D, ja sam reko posteno, pa ko koga zajebe ;D.. mora kle da se proda da bi se kupila... great Africa Twin! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ajde porazgovaracu sa njim ako je raspolozen da se zeza oko toga pa da vidimo kako bi trebalo da izgleda, mislim da je je kao Igorov(Kuratistin) sasvim ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Ajde porazgovaracu sa njim ako je raspolozen da se zeza oko toga pa da vidimo kako bi trebalo da izgleda, mislim da je je kao Igorov(Kuratistin) sasvim ok.

 

ajde vidi ja sam zainteresovan da stavim na moj kle, odgovara mi onaj kuratistin(sa slike)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Krevet, radi se od 7h. KLE 93 god. presao oko 22000km ili 14000 milja, vozim ga od maja ove godine i nisam imao nikakvih problema a presao sam oko 3500 milja { sat je u miljama tako sam ga kupio}, u prilicno dobrom stanju. U maju je uvezen iz Nemacke i odmah registrovan na mene. U medjuvremenu apetiti porasli pa cu ga zameniti AFRICOM. Dao bih ga za 2250. Registrovan do juna 2009.U pregovorima sam za AFRICU i cim to regulisem KLE je u ponudi (7-10 dana).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ne znam dal si ovog njegovog video, on je kupio pre tebe kle-a, ti si cini mi se video zelenog. A sto se tice rolbarova, sad pravimo neki za kle-a onako iz glave, videcemo na sta ce da lici pa ako ti se svidi dogovoricemo se sa ovim drugarom sto ima alat za savijanje cevi.

A  sto se tice prodaje ovog Igorovog, sta ja imam sa njegovom cenom ;D, ja sam reko posteno, pa ko koga zajebe ;D.. mora kle da se proda da bi se kupila... great Africa Twin! ;)

U pravu si, nisam obratio paznju, a znam da je otisao i taj drugi skoro, pa posto se "kuratista" tek sada prijavio u klub mislio sam da je to taj KLE.

 

Primetio sam da su slike koje sam video bez rollbar-a, ali sam mislio da je slikan pre montaze.

I meni se svidja rollbar kao njegov, bas zato sto je neupadljiv, a deluje funkcionalan.

Samo ne rece za savet za boju.

 

P.S. Jel majstor koji ima masinu za savijanje cevi moj imenjak ;) , a nije Jovica? Ako jeste meni popust :) Salim se, ne moze od toga jeftinije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Nije Jovica, Misa, ne znam dal si ga upoznao kad si bio, moj buduci starac ;D ;D ;D mislim ako se nesto ne iskomplikuje! ;D hehe..

Ma boja najbolje crna, ne daj Boze negde naslonis pa ogulis, mozes sam da uzmes sprej i popravis.

A "kUratista" je verovatno pri registraciji razmisljao o necemu drugom jer ga svi zovu "karatista" ;D ;D, bio covek sampion evrope u karateu nekih tamo godina... al ajd sad da ne uzmem i predstavljanje na sebe! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Valjevo

Samo se ti FREE zajebavaj vidim da ce devojcica-zena da ti obere usi pa cemo ti kupiti manju kacigu. Ti si bajkeru ozenjen odavno samo izgleda nisi svestan. E  ZOGU mislim da su ti naj bolji mat crni roll barovi. Misa ih radi dobro, video sam na tengaiju kako je uradio.Ako resis skinucemo moje pa preslikati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Samo se ti FREE zajebavaj vidim da ce devojcica-zena da ti obere usi pa cemo ti kupiti manju kacigu. Ti si bajkeru ozenjen odavno samo izgleda nisi svestan. E  ZOGU mislim da su ti naj bolji mat crni roll barovi. Misa ih radi dobro, video sam na tengaiju kako je uradio.Ako resis skinucemo moje pa preslikati.

 

dajte tog majstora da napravi jedne i za moj kle ,crni su super

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja