Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

u manualu pise prednja 21psi x 0,069=1,45bara

zadnja 32psi x 0,069=2,2bara

 

kad sam  u maju menjao gume (stavio mitas) mata mi je stavio prednju na 1,8 a zadnju na 2,2 i tako sad drzim ,i odgovara mi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

 

Regler za KLE:

-Polovan najlakse preko e-bay, ako imaš nekoga u Njemačkoj

-Druga varijanta je lik sa foruma, iz Temerina, Joška, ako se ne varam.

 

Ja bih samo ovim opcijama zamenio mesta jer je Joskin regler nov, jeftiniji i neuporedivo kvalitetniji od ovih uvoznih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

u manualu pise prednja 21psi x 0,069=1,45bara

zadnja 32psi x 0,069=2,2bara

 

kad sam  u maju menjao gume (stavio mitas) mata mi je stavio prednju na 1,8 a zadnju na 2,2 i tako sad drzim ,i odgovara mi

 

Hvala, sada barem znam da trebam množiti sa 0.069...probaću prednju od nižeg pritiska jer ionako nisam težak pa ću postepeno povečavati do 1.8 da vidim razliku!

Zlajo imaš piće na Zlatiboru ako budem došao (95%)!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

u manualu pise prednja 21psi x 0,069=1,45bara

zadnja 32psi x 0,069=2,2bara

 

kad sam  u maju menjao gume (stavio mitas) mata mi je stavio prednju na 1,8 a zadnju na 2,2 i tako sad drzim ,i odgovara mi

 

Hvala, sada barem znam da trebam množiti sa 0.069...probaću prednju od nižeg pritiska jer ionako nisam težak pa ću postepeno povečavati do 1.8 da vidim razliku!

Zlajo imaš piće na Zlatiboru ako budem došao (95%)!!

 

a onih 5% popicemo negde u zemunu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Drugar mi se preselio iz Zemuna u Novi Sad i kaže da je veoma miran i malen grad!! Ja sam se tri puta gubio u NSu i mislio sam da je kao tri Zemuna a ispade da je manji, samo par glavnih ul. a ostalo su uličice koje povezuju!

Uostalom, nije bitno gde, bitno je s'kim!!  A sa vama rado, bilo gde i bilo kad!! Prepoznatljiv sam po roze sedištu KLEa, prve serije i bele AVG kacige, mršav i visok....kada vidite, ablendujte, svirajte, skačite, vrištite i prvo ladno koje uvek zeza krizu je naše!!

 

Zadnja mi je imala ispod 2 bara a sada kada sam je pojačao oseća se razlika, pogotovo u krivinama, nemam blagi osečaj kao da guma 'žvaće'!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Ljudi bio sam na dužem puta sa kleom i moram priznati da mi je zadnjica odpala.Ozbiljno razmišljam da preradim to sedište.Sem toga motor je fantastičan.Ja i žena i napakovan kle do vrha smo prešli 850 km sa - 41 LITROM- benzina.Strašno ekonomičan motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Ljudi bio sam na dužem puta sa kleom i moram priznati da mi je zadnjica odpala.Ozbiljno razmišljam da preradim to sedište.Sem toga motor je fantastičan.Ja i žena i napakovan kle do vrha smo prešli 850 km sa - 41 LITROM- benzina.Strašno ekonomičan motor.

Druze da nisi slucajno bio u Sokobanji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Kakav blam malopre...Izlazim na Prvomajsku sa svojim paKLEnim, u Zemunu i prolazi lik sa makinom, Osvrcem se u stilu, kako dobar motor a ono KLE teget boje..brže-bolje za njim i malo se u paru vozikali Gornjim Gradom. Nisam ni znao da KlE ovako dobro izgleda, sa strane....Šteta samo što barem nisu malo proširili tank i plastiku pored jer po jačini blizu je sa mnogima koji na oko izgledaju mnogo ozbiljnije a to je samo zbog oklopa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Kakav blam malopre...Izlazim na Prvomajsku sa svojim paKLEnim, u Zemunu i prolazi lik sa makinom, Osvrcem se u stilu, kako dobar motor a ono KLE teget boje..brže-bolje za njim i malo se u paru vozikali Gornjim Gradom. Nisam ni znao da KlE ovako dobro izgleda, sa strane....Šteta samo što barem nisu malo proširili tank i plastiku pored jer po jačini blizu je sa mnogima koji na oko izgledaju mnogo ozbiljnije a to je samo zbog oklopa!

 

teget kleo novi model vozi "beli"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

he he.Jeste ljudi provalili ste me skroz.Bio sam u Soko banji,u Nikole Pašića.Lik mi je dovezao motor iz Italije u super stanju a samo da znate kako sam jeftino prošao.A Soko banja je super.Sve sam obišao:Bio sam na Ozrenu,Rtnju,Soko gradu a i jezero je extra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ništa ti ne verujemo !

 

Slike ti druže da postaviš, oćemo i mi da vidimo da'l je tamo u banji stvarno toliko lepo !  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Kakav blam malopre...Izlazim na Prvomajsku sa svojim paKLEnim, u Zemunu i prolazi lik sa makinom, Osvrcem se u stilu, kako dobar motor a ono KLE teget boje..brže-bolje za njim i malo se u paru vozikali Gornjim Gradom. Nisam ni znao da KlE ovako dobro izgleda, sa strane....Šteta samo što barem nisu malo proširili tank i plastiku pored jer po jačini blizu je sa mnogima koji na oko izgledaju mnogo ozbiljnije a to je samo zbog oklopa!

Ja kada sam kupio apriliu komentar je bio ovo ?!? pa kleo ti je lepsi :) Ja se ne slazem sa tim, ali se slazem da je KLE jako lep i pre svega dobar i legendaran motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Danas sam video u krupnju nekog kawasaki kle-a, sivog, a i suzukija nekog, dal nije neko sa foruma slucajno... sivi kle, novije godiste..Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Biće i slike.Ljudi treba mi pomoć.Da li ima šanse da se negde kupi desni žmigavac za klea ili moram da stavljam od nekog drugog motora?

 

Koliko mi se cini svi migavci su isti kod KLEa a ako nisu ispravite me da ne pogrešim. Samo se naopako okrenu...nosač je ovalan.

Meni je jedan nosač levog prednjeg pukao i najverovatnije uzimam od jednog tipa sva 4 pa ti mogu pomoci ali moramo sacekati da se vrati sa mora!

neko mi rece da je u CRO kom blizu 30e, original!!! Ovde gde ja uzimam cena je pristupacnija!

Pamtim i cim završim javljam se 'Ride...'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Biće i slike.Ljudi treba mi pomoć.Da li ima šanse da se negde kupi desni žmigavac za klea ili moram da stavljam od nekog drugog motora?

Prednji ili zadnji? Imas oba ocde: http://shop.wemoto.com/pictures.dyn?u=1914524qqq5828018 , zadnji je 12 gbp. Najbolje ti je kod njih da narucis, bilo je vise tema, stize za 7. dana, postarina je smesna, kazes im da napisu vrednost 5gbp i ne placa se ni carina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja