Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Hvala na trudu, ali ovo je manual za noviji model, od 2004. pa na ovamo. Jel moguce da niko nema nesto za stari tip KLEa? Mada s obzirom da ni na internetu nisam uspeo nista da pronadjem, mozda to sto trazim i ne postoji...

 

Evo ga, na ebay. Znaci da postoji, samo ga treba pronaci online...

 

http://www.ebay.com/itm/Nachtrag-fur-Werkstatthandbuch-Workshop-Manual-Kawasaki-KLE-500-von-1997-/351905377546?hash=item51ef31ed0a:g:rJsAAOSwImRYKfrw

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd,Terazije
  • Motocikl: PX200e,Lambreta LD150,KLE

Hvala na trudu, ali ovo je manual za noviji model, od 2004. pa na ovamo. Jel moguce da niko nema nesto za stari tip KLEa? Mada s obzirom da ni na internetu nisam uspeo nista da pronadjem, mozda to sto trazim i ne postoji...

pogledaj ovde tu su u glavnom svi manueli za KAWE

http://www.manualedereparatie.info/categorii/kawasaki.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd,Terazije
  • Motocikl: PX200e,Lambreta LD150,KLE

Hvala na trudu, ali ovo je manual za noviji model, od 2004. pa na ovamo. Jel moguce da niko nema nesto za stari tip KLEa? Mada s obzirom da ni na internetu nisam uspeo nista da pronadjem, mozda to sto trazim i ne postoji...

pogledaj ovde tu su u glavnom svi manueli za KAWE

http://www.manualedereparatie.info/categorii/kawasaki.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Konacno sam pronasao manual, stampano izdanje, na ebay.de, poruceno je, stize preko jednog drugara za mesec - dva. Potrudicu se da ga skeniram i okacim ovde kad mi stigne. Hvala svima na pomoci. Dok cekam prolece mislio sam da napravim i centralni stender, ima li ko ideju od cega sve mogu da se iskoriste tockici (meni su prvo na pamet pali roleri) i eventualno gde imaju da se kupe?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Преко пријатеља сам  купио гуме у Дојчланду (133,20 еура). Још увјек су тамо, ал ускоро стижу. Треба ми инфо гдје их у Панчеву или ближој околини (БГ), могу монтирати, тј. вулканизера који то ради? Да ли мјењати и унутрашње гуме (предња ми постепено попушта, задња не)?

post-33357-0-89975200-1485332052.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: Beverly 250ie

Преко пријатеља сам  купио гуме у Дојчланду (133,20 еура). Још увјек су тамо, ал ускоро стижу. Треба ми инфо гдје их у Панчеву или ближој околини (БГ), могу монтирати, тј. вулканизера који то ради? Да ли мјењати и унутрашње гуме (предња ми постепено попушта, задња не)?

 

Pančevo , Stevana Šupljikca  https://www.google.rs/maps/@44.8746354,20.6641024,3a,72.5y,51.21h,91.3t/data=!3m6!1e1!3m4!1s4bqmY01MQr9I4M2VMWusNg!2e0!7i13312!8i6656

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Obavezno nove unutrasnje. Staru prednju sacuvaj, dobra je za put, ona se moze voziti i napred i nazad kad je gusto. !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Jel zna neko neku proverenu radnju koja prodaje Silkolene ulja, da nisu fals? Posto sam citao dosta po internetu i na osnovu tudjih iskustava odlucio sam se da sipam Comp 4 na sledecem servisu. Ako neko ima jos neki predlog za ulje rado cu ga saslusati.

P.S. Pre par dana na kp kupio rolere za 200 dinara, skinuo osam tockica sa lezajevima, sledi pravljenje stendera cim uhvatim malo vremena...

 

 

Sent from my Nokia 3310

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo da se upisem i ja u ovu temu.

 

Od pre neki dan sam postao vlasnik jednog KLE-a. Otisao VFR RC24, a dosao KLE koji je nekada bio kod Bandolera.

 

Tema je ooogromna, pa nemojte zameriti ako budem pitao nesto sto je vec napisano  :jee:

 

Ziveli  :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Nemacka / Stuttgart
  • Motocikl: BMW F800GS/Honda NT650

Tema je ooogromna, pa nemojte zameriti ako budem pitao nesto sto je vec napisano  :jee:

 

Ziveli  :cirka1:

Tema jeste ogromna i pisano je vec za sve vise puta ali mene isto interesuje dosta stvari o kojima je pisano.

Koja je fora sa pretragom foruma ili teme, nikad mi ne nadje nista od onog sto trazim, tacnije nista mi ne izbacuje.

 

Inace radovi oko sredjivanja KLEa su poceli odavno ali su i dalje na pocetku..

 

Pozdrav.

post-40323-0-74107600-1486554804.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova

Pitanje za vas sa više iskustva,naime radi se o tome da u oglasu stoji da u saobraćajnoj dozvoli piše da se motor vodi na 19.9 kw ustvari prava jačina je na 37 kw.

Moje pitanje je da li ću imati problema na tehničkom i da li uopšte može da se registruje tako naravno regularnim putem,ili ako me zaustave i pošalju na vanredni tehnički da li će mi oduzeti motocikl ili zahtevati da nešto dodatno plaćam pošto se podaci ne slažu.U pitanju je KLE.

Izvinjavam se unapred verovatno je off ali stvarno molim za odgovor.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki kle 500

Moj kle se vodi na 19.9 kw. Registrujem ga vec 8 godina bez problema ;-) tako da nemoj nista da brines,verovatno je ta vrednost kad motor ima ugradjenu blokadu,predpostavljam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja