Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd,Terazije
  • Motocikl: PX200e,Lambreta LD150,KLE
On 20.8.2017. at 9:36 PM, The_juga said:

Pozdrav drugari, danas me baš propratila sreća sa finansijama!!! zakovo mi je Alnaser, dođe majstor skine Alnaser, al u trenutku dok se skidala dekla videli smo nešto što me u najmanju ruku uopšte nije obradovalo, poluraspadnuti Magnet!!! Pitanje= da li je moguće da je motor radio sa takvim magnetom?(neka vaša iskustva o tome) i drugo što me najviše zanima , kome se obratiti za drugi polovan Magnet-preporuka, kako se kreću cene?

Ima 

https://www.facebook.com/bilenko.mogicevic

KLE/94 

 

21360949_740954406104913_437002525_n.jpg?oh=f687043853663dca3cc5e8a2037e6d5a&oe=59B38D8E

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki KLE500
On 5.9.2017. at 12:44, brnio je napisao:

Evo jedna moja freška

20170708_173508.jpg

Лијеп, с тим што бих ја скинуо Кавасаки наљепницу са задње вилице ( тако ли се каже? :D).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Malo da osvežimo forum sa slikama...

 

Moj ljubimac je još kod mene, nažalost ove godine pređoh ukupno samo 50 km, ali na sreću, ne dadoh ga za neke male pare.

Na oglas mi se javljalo puno ljudi ali uglavnom sa nekim nebuloznim ponudama u ceni, a uglavnom za zamenu sa doplatom.

Cena mi jeste možda "jaka", ali ovakav primerak se neće prodati bud zašto. Dosta sam pratio oglase zadnjih meseci i kad pogledam šta sve ljudi prodaju a šta neki kupuju za 1700e - 2000e, uopšte me nije žao što nisam prodao mog KLE-a za te pare.

1.jpg

9.jpg

10.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd-Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: Kawasaki Versus 650

I ne treba da ga das. Ni ja moj ne bi dao ispod 2000 ikao je tvoj na oko lepsi od mog. Neko ulozi trud licka poporavlja i onda dodje neko i nudi cene bez mozga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Evo da iskoristim priliku i da kažem da motor još nije proradio(zbog magneta -predhodni postovi), iskreno dok sam po Srbiji zivkao majstore i ostale dobavljače i nabavljače naišao sam na svašta, bilo je tu i korektnih "pronalaska" al meni neprivlačnih . A problem sam rešio tako što sam preko grane kupio ceo kompletan ispravan agregat 2005 godište za lepe parice , pa  bože zdravlja i lepog vremena za vikend bi kLe-petalo trebalo da kaže BRMMMMMMMMM !!! Aj uzdravlje i dosta bezbednih kilometara vam želim KOLEGE i KOLEGINICE !!!:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Nemacka / Stuttgart
  • Motocikl: BMW F800GS/Honda NT650

Masina se i dalje vozila sakodnevno ali prljava. Nisam ga oprao ni jednom u protekla 2/3 meseca. Navuko je strah na vodu, posle svakog pranja je imao neku muku koju sam uspesno resavao. Dosao sam do zakljucka, bolje da bude prljav i da se vozi, nego cist i da stoji. Nisam ga skoro slikao ali potrudicu se sutra, iskreno kisa spere prljavstinu, nije bas mnogo musav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000
Pozdrav,  da li prodaje neko KLE? Tražim motor za sebe posle dosta godina pauze. Kle mi je prvi pik. Hvala. 
Prodaje srle69 odličan primerak

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Pozdrav kolege, i posle kupovine drugog agregata moj problem nije rešen, u tom agregatu je magnet novije generacije koji naravno meni "neodgovara", pa iz tog razloga tražim da kupim jedan ili dva ona magnetića što idu unutar magneta( u najgorem slučaju moram da kupim ceo neispravan magnet u slučaju da ih ne nađem). Radi se o tome što sam našao majstora koji hoće da mi reparira moj stari magnet ali nema magnetiće koji su mi se zdrobili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

hhmmmm, nije opet rešen problem, imam dve varijante ili CDI ili magnet, i sa tim agregatom na ramu opet neće da upali jer nemam CDi od er-5 pošto je agregat od er-a, (to sam utvrdio tek kada je iz inostranstva stigao kod mene).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ako je od ER5 a šifra motora drugacija onda bi kostalo puno vise uz ? dali bi uopste moglo da se legalizuje,bila bi potrebna potvrda proizvodjaca da taj agregat ide u taj ram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

E to još jedan problem, jbg tako je to kada ti stvar kupuje drugi, jbg onima što su mu prodali bilo je za prodaju jebe se njima dal će ti koristi ili ne! Rekoše mu da, da to je KLE 2005 godište, a čovek se nerazume, samo mi činio uslugu, nemogu da ga krivim, na slikama koje mi slao i sa tvrdnjama prodavca sve se uklopilo, čak i br. -oznake na agregatu počinju isto.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ako pocinju isto onda OK,mozes ga ocariniti i zavesti u saob. bez atesta. Naravno sve zavisi u kakvom je stanju taj novi i tvoj stari,ukoliko sam majstorises stavi tu masinu u ram,uzmi cdi bar na probu i ukoliko je dobra masina resio si problem na duze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Moj agregat dobar, ovaj drugi isto deluje dobar tako da ne bih da ga "čerupam" , naravno da ću ga ocariniti, već je plaćen ulaz na granici, al opet i tu treba CDI. Hvala ti kolega na razmeni mišljenja, videću dal ima ko i šta da se javi povodom gore navedenog posta, pa bože moj biće tu rešen i jedan i drugi agregat, samo pitanje je kojeg ću prvog rešiti, ne sam se vozao od sredine avgusta, ufff !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kle 500

Pozdrav,  motor je kupljen.  Treba da se radi na estetici,  i još po nešto.  Zamolio bih za informacije gde mogu nabaviti desnu repnu plastiku. Moja je oštećena poprilično, ne bih da je krpim.  

DSC_1268.JPG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Nemacka / Stuttgart
  • Motocikl: BMW F800GS/Honda NT650

Prosle godine na kraju sezone sam i ja uzeo mog KLEa. Zanimao se cele zime sa sredjivanjem, mada mu to ne gine i ove zime. Vec je u radionici, po pozadini iz slike rekao bih da smo kolege.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja