Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Odmah se primeti iskusan bajker,zamoci nesto u rupu i pomirisi.Ziv i zdrav nam bio deda jos sto godina...

@Hakfin

Nadam se da do leta necete promeniti misljenje sto se tice Vlasinskog jezera... :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: kawasaki kle 500

kucni malo casice karburatora,ako nije dugo vozen oce da zaglave plovci pa ne zatvaraju gorivo i onda presisa..to bi trebalo da se manifestuje curenjem na crevu za visak goriva koje ti ide pored zadnjeg amortizera iz karba i zavrsava negde kod zadnje viljuske....nemoj da ostavljas slavinu na '"pri""..poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: KLE 500
0takoje.gifUpalio Kle...svecice su bile problem,jedna je malo vlazna(verovatno antifriz),sutra dolazi provereni majstor koji je vec vozio ovu masinu sa par predloga i saveta do tada pozdrav prijatelji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

1zf6j4j.jpg10y1m44.jpg24512sj.jpg5dsa5i.jpgdfeur9.jpgEvo dragi klejasi, došlo vreme da promenim sektu. Ne zato što mi se KLE više nesviđa već što bih prešao na nešto veće, brže i pod uslovom da nije enduro.Skoro sam od druga u probnu voznju uzeo jamahu fazer 600. i oduševio se brzinom. Nekako mi je mnogo dobro legao taj najked,što neznači da bih njega kupio već nešto slično tako brzo.Ceo ovaj uvod je samo zbog toga što želim svog KLE-a. da prodam.Mašina je izuzetna, prošlog leta bio sam sa sinom na crnogorskom primorju obišao celu obalu obišao zlatibor uzduz i popreko bez ikakvih problema što se tiče mehanike, ispravnosti motora sve besprekorno.Na jedno skupu u Jazu došlo de neke tuče gde su crnogorski momci iritirani srbijanskim tablicama na motorima oko 20-tak istih su porušili i skakali po njima.Ubrzo je intervenisala policija i sve razjurila ali epilog toga na mome motoru polomljena oba prednja migavca i napukla maska.Što velim dobro sam prošao drugi su imali čak probusene rezervoare i mašine nisu bile u funkciji.

Kle je 2001.god. uzet od kolege sa foruma pre dve godine sad već treća, prešao je 49.700km. kao što sam rekao mašina je besprekorna ima par inovacija kao što sam već pisao u ranijim postovima,produzen je prednji blatobran, proširena ćopava stavljen viši vizir sa mogućnosću podešavanja visine koji zaista štiti izvanredno i pri brzini od preko 150km.(lako je proveriti).Stavljeno je šire udobnije sedište,lanac i lančanici stavljeni novi, zadnje pločice nove,promenjene sve tečnosti, filteri, nove gume obe Danlopove i obe nove unutrašnje miselin, centralni kofer marke coocase zap.50 lit.kao i ručno pravljeni metalni koferi zap. oko 35 lit.Spreman komplet za sezonu bez ikakvog ulaganja osim ona dva migavca koji su nakrivljeni ali u funkciji.Registrovan do 18.jula 2015god.a cena prava sitnica 1900eura. naravno podložno sve dogovoru pa ko želi ili znate ko bi hteo stvarno dobrog ispravnog KLE-a. može pozvati na PP ili na tel.060/3350842.Marko. 15zh79f.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Postoji mogucnost da neidem na tako nepristupacna mesta.Skoro sam razgovarao sa Lukacem,kaze da bi ti prodao svog "kavasaketa"onog zelenog od 1100cc.reci koji to bese model (ja zaboravio) pa mozda bih i tako nesto uzeo.Zanima me motor za put da je udoban i brz.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Kolega penzioner mozes li mi rec gde i kako si nabavio metalnu plocu na koju si montirao kofer,posto imam isti kofer a ne mogu nac takvu ili slicnu plocu.

Zapravo dobro dosla bi bilo kakva sugestija ili ideja.

Pozdrav1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

20140708_153725.jpg

 

ZRX 1100, jeste brz i jeste udoban za put, ali ga ne prodajem ja nego sin.

:zdravo:

O, nisam znao. Šaljem poruku na PP. izvinjavam se ostalima.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

Kolega penzioner mozes li mi rec gde i kako si nabavio metalnu plocu na koju si montirao kofer,posto imam isti kofer a ne mogu nac takvu ili slicnu plocu.

Zapravo dobro dosla bi bilo kakva sugestija ili ideja.

Pozdrav1zdravo.gif

 

Neznam na koju ploču misliš? Sa koferom sam dobio ploču, original medjutim na rep KLE-a postavio sam novu čeličnu ploču(aluminijumska je lakša a ista funkcija)koju sam nakon merenja isekao u obliku repa,probusio odgovarajuće rupe i jednostavno pričvrstio, na rep a tek onda ploču koju sam dobio uz kofer postavio na nju..Vrlo je prosto, mislim ništa naročito samo malo razmisli.Time sam dobio veće rastojanje tako da saputnik ima mesta dovoljno inače bez te dodatne ploče vrlo je tesno jer je kratko sedište.Nadam se da ti je malo jasnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Upravo ta aluminijumska ploca me unteresuje,jos mi samo reci gde moze ona da se nabavi?

Unapred hvala!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Kolega penzioner mozes li mi rec gde i kako si nabavio metalnu plocu na koju si montirao kofer,posto imam isti kofer a ne mogu nac takvu ili slicnu plocu.

Zapravo dobro dosla bi bilo kakva sugestija ili ideja.

Pozdrav :zdravo:

 

Neznam na koju ploču misliš? Sa koferom sam dobio ploču, original medjutim na rep KLE-a postavio sam novu čeličnu ploču(aluminijumska je lakša a ista funkcija)koju sam nakon merenja isekao u obliku repa,probusio odgovarajuće rupe i jednostavno pričvrstio, na rep a tek onda ploču koju sam dobio uz kofer postavio na nju..Vrlo je prosto, mislim ništa naročito samo malo razmisli.Time sam dobio veće rastojanje tako da saputnik ima mesta dovoljno inače bez te dodatne ploče vrlo je tesno jer je kratko sedište.Nadam se da ti je malo jasnije.

 

Kod mene još jeftinije nego na otpadu - 100g kafe. Šaaalim se, poklanjam. Bila na KLE-u sa GIVI koferom, sad mi više ne treba jer sam drugačije rešio kačenje.

:zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Kolega Nimmin hvala na poklonu,samo jos da se dogovorimo kako da je preuzmem.A potrudicu se da se nekako oduzim0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Penzioner, koje su ti to gume na KLE na slikama?

 

Gotovo sam siguran da je u pitanju Dunlop Trailmax, ispravice me kolega penzioner ako sam pogresio.

Vozio sam i ja jedan par na KLEu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

.

.

.Stavljeno je šire udobnije sedište,lanac i lančanici stavljeni novi, zadnje pločice nove,promenjene sve tečnosti, filteri, nove gume obe Danlopove i obe nove unutrašnje miselin,

.

.

 

Kad neko samo gleda slike a ne čita i šta je napisano, onda mora da pita...:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Prijedor
  • Motocikl: Kawasaki kle 500

KLE 500 Kawasaki vozim dugi niz godina, imao sam model '93. i nikad me nije iznevjerio, pa me isti ubijedio da nastavim tradiciju KLE-a i sad ima vec tri godine zadnju liniju '07.g. i prezadovoljan sam, počev od koštanja održavanja, vožnje pa nadalje.....EKSTRA!!!0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja