Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

@penzioner

 

Još te lepo uputim gde da kupiš INOX imbuse sa zaobljenom glavom i VELIKIM podloškama, a ti staviš ono...To već drugi žuti karton.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Zemun, pored keja kod ulaza na pijacu. Prodavnica nemenjena nautičarima - baš zato i imaju solidan izbor inox šrafova i sličnih sitnica neophodnih i nama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

@penzioner

 

Još te lepo uputim gde da kupiš INOX imbuse sa zaobljenom glavom i VELIKIM podloškama, a ti staviš ono...To već drugi žuti karton.

 

 

Ove sam imao kod kuće čvršći su deblji lepše leži vizir a one ću uzeti kad me nanese put kod zemunske pijace tada ću sve šrafove da promenim uzeću te što nerđaju.Izbriši jedan minus.:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Lokacija: KV

34ypev7.jpg[/img]evo malo smo se igrali majstora za izgradnju vizira .Isti je nešto viši od retrovizora odgovara za moju visinu 183.cm.Vazduh prebacuje u sam vrh kacige sa malim dodatkom biće odgovarajući.Fali mu još malo preciznije sećenje i savijanje sa strane jel su stranice malo napregnute.Ideja je bila mog druga starog bajkera NIMMIN-a koji je sve odradio a ja samo pšoturio svoj motor.359kayo.jpg[/img]

Jel isproban vizir na vecim brzinama,jel pravi turbulencije,dosta je visok?Planiram na svom kle-u da pravim povisen vizir,gde je kupljen ovaj providan plexi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Koliko sam ja citao negde, Ivan sto pravi vizire je rekao da pri brzini od 120km/h i preko vetar ide preko tog povisenog vizira direktno u vrat kod starijih modela. I jednog coveka je odbio iz razloga sto se ne isplati stavljati ga. Konketno kratak vizir radi bolje posao nego duzi pri vecim brzinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: BMW F650GS DAKAR

Danas pala registracija 100e na 6 mjeseci,nova saobracajna i tablice.Narucene disk plocice a gledao i gume,pa me interesuje da li je neko vozio na SAVA gumama posto ih dobijam kroz kompenzaciju.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Kawasaki zrx 1100

34ypev7.jpg[/img]evo malo smo se igrali majstora za izgradnju vizira .Isti je nešto viši od retrovizora odgovara za moju visinu 183.cm.Vazduh prebacuje u sam vrh kacige sa malim dodatkom biće odgovarajući.Fali mu još malo preciznije sećenje i savijanje sa strane jel su stranice malo napregnute.Ideja je bila mog druga starog bajkera NIMMIN-a koji je sve odradio a ja samo pšoturio svoj motor.359kayo.jpg[/img]

Jel isproban vizir na vecim brzinama,jel pravi turbulencije,dosta je visok?Planiram na svom kle-u da pravim povisen vizir,gde je kupljen ovaj providan plexi?

 

Nisam išao više od 100.km.sipila je kišica a bilo nas dvoje na motoru pa me bilo strah gume su mi strašno loše.Prebacuje vetar tačno u vrh moje kacige kad se samo malo sagnem vetar se uopšte neoseti tako da ću morati da dodam još malo jedno 10-tak cm.onda će biti dobro.Za pleksi odgovaram na pp.jel ga nisam ja kupovao neznam gde je tačno prodavnica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Danas pala registracija 100e na 6 mjeseci,nova saobracajna i tablice.Narucene disk plocice a gledao i gume,pa me interesuje da li je neko vozio na SAVA gumama posto ih dobijam kroz kompenzaciju.:takoje:

O ovim gumama sam čitao ovde

http://www.kle-croatia.com/forum/index.php/topic,111.280.html

tako da nešto više možeš tu saznati a i pitati za iskustva korisnika.

Ako budeš kupovao ove pneumatike napiši svoja iskustva, kritike i zapažanja. :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Pancevo, Srbija
  • Motocikl: trenutno bez, bio KLE `04

@ Nimmin hvala :takoje:

 

@ flash Za plexi je po meni najbolji Tupilex u Cara Dusana, 300m posle okretnice 17, sa desne strane. Potrazi ih na netu, imaju i cene na sajtu.

 

@ aleksandar sh. brale, ne znam koji ti imas fabricki vizir al ovaj moj (2004.) mene sa 186cm vec preko 90km/h bije kao blesav i to 10cm ispod vrata pa na gore. A sto se tice 120 km/h, dobijem upalu vratnih misica ako treba da vozim tako duze od 5 minuta, bez da se naginjem u vetar (a onda neudobno za ledja).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

Mislim da i ja imam takav kao tvoj samo zatamnjen.

 

Ma generalno ne mozes stavljati preterano visok vizir na motor,mozes nesto veci,ali preko toga ne bar po meni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: BMW F650GS DAKAR

Danas pala registracija 100e na 6 mjeseci,nova saobracajna i tablice.Narucene disk plocice a gledao i gume,pa me interesuje da li je neko vozio na SAVA gumama posto ih dobijam kroz kompenzaciju.:takoje:

O ovim gumama sam čitao ovde

http://www.kle-croat...ic,111.280.html

tako da nešto više možeš tu saznati a i pitati za iskustva korisnika.

Ako budeš kupovao ove pneumatike napiši svoja iskustva, kritike i zapažanja. :Mina:

 

Najvjerovatnije da cu iz uzeti,pa cemo vidjeti kakve su.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Bacinci
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

uh dobro si prosao,mogli su ti magneti napraviti mnogo vecu stetu..

jesi li nasao drugi magnet i koliko kosta, ako jesi?

koje godiste je KLE?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Ја сам то исто питао, мени нико није одговорио, али сам се снашао, па ћу ја покушати да помогнем. Знам колико је мени задало проблема (а и мало огорчења) што нико није изашао у сусрет.

Наиме, магнет за КЛЕ има у Зрењанину и кошта 120 евра плус поштарина. Истина, магнет је за новије моделе, али овај тип га обради и само се још дода плотна од 5мм и то је то.

Код мене ради. До кад- чуће се :)

хехехех

надајмо се још дуго ;)

Да, контакт број овог типа из Зрењанина је 064 198 08 14

дечко је коректан и расположен за сарадњу. Поштарина за Србију је 360 динара.

Раји из Републике Српске ја могу учинити услугу да ако некоме треба магнет- мени пошаљу новац, а он мени магнет на адресу у Шапцу, па ја пренесем преко гране и пошаљем поштом до њих... Брже је,а и јефтиније.

Када се шаље нешто поштом преко гране плаћа се 10евра царина, чека се 7-8 дана и поштарина је око десетак марака (око 600-700динара)...

Од мене толико

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Kako mi rece majstor ,trajnije resenje je iskoristiti magnet od zzr-a 600 uz prepravku davaca. Cena je priblizno ista ali se tesko nalaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Ja sam prošle godine stavio od zzr-a. Skroz je oklopljen i nema šanse da se razlepe magneti. 180€

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Исти је случај и са овим који сам ја узео. Магнет је скроз облепљен неком металном траком, тако да нема шансе да се магнети разлете...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS

Моја КЛЕментина је 2004.Колико сам могао да разумем,на моделима пре 1996.има проблема са магнетима?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Prodata srebrna strela, kupac zadovoljan....skinuo sam kofer i ploču da bi se uklopili u cenu, pa ćemo njih u oglase. Takođe ostao mi je i originalni auspuh, pa ako je neko zainteresovan neka viče, pozdrav za sve 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja