Jump to content

Moto Zajednica

Trka brno 2016

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Razmisljam i dogovaram sa sa prijateljima da odemo kolima samo u nedelju na dan trke, treba mi savet da li da idemo na nevidjeno i tamo kupimo karte. Ako neko moze da mi kaze mogu li da se nadju tad karte i po kojoj ceni. Unapred hvala!

Извини можда ћу испасти безобразан,али да ли си ти прочитао иједан пост изнад свог

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Naravno da sam procitao, ali samo u jednom se navodi cena karte na dan trke od 50e, e sad mene intersuje jeli to zvanicna cena, imali ih kod preprodavaca. Zamisli  dodjes tamo a karata ni za lek! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Zlaya, ogroman je to prostor i nema sanse da nestane karata. U krajnjem slucaju postoji  deo sa koga mozes da gledas trku a da ne ulazis i ne placas kartu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Hvala Mikulanac, znam da je Brno jedna od najposecenijih trka u kalendaru pa reko bolje da pitam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2035 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Цена карте на дан трке прошле године је била 75 еврића на благајни и карата има колико оћеш

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ajde jedno pitanje za nekog ko je u Brnu spavao u kampu. Kakav je kamp uredan ili... ima li mokre čvorove tuševe i sl. da znam šta nas čeka tamo. Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Hoce neko ici u Mugelo? Moram li da rezervisem karte, ili moze kao i u Brnu da se kupe na dan trke?

Možeš da kupiš na dan trke,Đeneral i ja smo došli u subotu na trening i ajde da kupimo karte na šalteru,kad riba kaže "karte za sutrašnju trku možete kupiti sutra kada dođete " ,ne možeš da kupiš u napred.Jedino ako hoćeš da gledaš trening i trku onda možeš ali to košta 150 eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

 

Hoce neko ici u Mugelo? Moram li da rezervisem karte, ili moze kao i u Brnu da se kupe na dan trke?

Možeš da kupiš na dan trke,Đeneral i ja smo došli u subotu na trening i ajde da kupimo karte na šalteru,kad riba kaže "karte za sutrašnju trku možete kupiti sutra kada dođete " ,ne možeš da kupiš u napred.Jedino ako hoćeš da gledaš trening i trku onda možeš ali to košta 150 eur.

 

Hvala druze na informaciji. Super. Da se ne zaletim tamo, pa poljubim kapiju. Mislim da bi poludeo. Zakasnio sam sa kupovinom preko neta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 534 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 S Bandit

Ja sa drustvancetom jos u februaru pazario karte za livadu. Nisam znao da je jeftinije ako se kupuje preko sajta staze tako da sam uzao preko MotoGP-a. Inace smestaj smo nasli isto prilicno povoljno. U Brnu, u studenjaku, tri nocenja 45e. Inace smestaj je vec tada bilo jako tesko naci. Studenjak je od samog centra Brna 2km. Nekako kapiram da je to best buy. Pozz pa se mozda i vidimo u Brnu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Upravo su pustene karte za 

GRAND PRIX - CAMP A (WEEKEND)

Kum i ja upravo pazarili 2...super je fora jer je obezbedjen kamp na samoj stazi, 15m od ograde, imate pristup skoro svemu, obezbedjeno mesto za motor sa obezbedjenjem, voznja stazom, zurke...uostalom evo copy/paste pa citajte

 

Camp on the track: spend the night at Bank A!

Forget about traffic jams, getting crushed on the buses and queuing in front of the entrance gates. Now you can spend all three days of the Grand Prix without having to leave the circuit! The Brno Circuit is opening Camp A – a camp for bikers just 15 metres from the race track.

 Who is the camp for?

•exclusively for bikers with their own tent (entrance to all cars – including camper vans, etc. – is prohibited)

•ideal for groups of friends

•camp capacity is limited to 350 tents i.e. a maximum of 700 people (350 riders + max. 250 passengers)

What does the camp offer?

•a unique view of the race track and some privacy (Bank A is designated purely for accommodation)

•full amenities (showers, toilets, a connection point for charging small electrical devices)

•refreshments with guaranteed quality and prices 

•evening entertainment (DJ, concert)

 

u tih 128e je ukljucheno:

 

•1 x entrance ticket to all the banked areas - A,B,C,D,E,F,G

•1 x supervised parking place for motorcycle (on exiting the parking area the bike owner must show a band bearing the same number as the band on the bike)

•1 x pitch for a tent (2-person tent from Thursday evening until Sunday evening)

•1x ride around the track behind a guide, either on Friday night or Saturday night, depending on the schedule during the event

•big screen on site

•entertainment on Friday and Saturday evening

 

tako da pozurite jer jer ima mesta za 350 shatora

 

za 228e se dobija isto to ali 2 ljudi moze u shator...

 

http://ticbrno.cz/en/advance-tickets/titul-grand-prix-camp-a-weekend

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Jedino sto mi je glupavo je sto kamp vazi do nedelje uvece...

Ceo dan se gledaju trke, cirka se pivo i onda te isteraju... Sto ne moze do ponedeljka jutro?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

jeste sranje...zato smo mi skontali odmah posle trke izlaz, na motore do budimpeshte, tamo sabiranje utisaka uz par piva, spavanje i sutra za NS...

No em ne razmishljam o smeshtaju, spavanju, kako cu popiti par piva pa voziti 20km do hostela, gde cu tamo parkirati i sve ostalo...

 

Sad samo da se molimo ovom gore da ne bude 4 dana kise! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

zbog motora koji vozish, mozesh sa nama! ;)


shalu na stranu, nama je plan motorima, no cim napravimo plan rute, i ostale detalje, kacim ovde...pa ako se iskombinujemo, sto da ne...za sada jedino sto znam da bi trebali da krenemo cetvrtak ujutru


pored nas, trebalo bi da ide jos par ljudi u kamp Start


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

I mi će mo verovatno u četvrtak ujutro ali još nismo sve utanačili trebalo bi nekih 10 motora da krene bar toliko karata je koliko sam čuo od drugara stiglo u naše malo mesto. Pa se do tad možemo i dogovoriti ali ima još dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ma sve moze zasto da ne. Ima jos dosta do tada a svi smo na forumu pa se sve mozemo lepo izdogovarati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja