Jump to content

Moto Zajednica

pomoc oko r1200gs

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: earth
  • Motocikl: bmw r1200gs

Gledam da kupim r1200gs 2005,godiste, zanima me kakav on ima problem sa abs-om I dali je moguce to srediti kod tog modela I generalno misljenje o njemu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Preskoci 2005-to godiste. To godiste ima pumpu koja pojacava silu kocenja.U prevodu kada malo pipnes kocnicu on hvata kao lud. Sve je to lepo, ali je pumpa podlozna kvaru,nova kosta oko 2000€ a moguce je i remontovati ali to malo ko zna a i kosta 700-800€. Mislim da je vec od 2006-tog godista izbacena ta pumpa. Ovo ti pricam iz licnog iskustva, koje sam imao sa mojim r1200rt 2005-to god..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Preskoci 2005-to godiste. To godiste ima pumpu koja pojacava silu kocenja.U prevodu kada malo pipnes kocnicu on hvata kao lud. Sve je to lepo, ali je pumpa podlozna kvaru,nova kosta oko 2000€ a moguce je i remontovati ali to malo ko zna a i kosta 700-800€. Mislim da je vec od 2006-tog godista izbacena ta pumpa. Ovo ti pricam iz licnog iskustva, koje sam imao sa mojim r1200rt 2005-to god..

Ta servo pumpa je izbačena 2007 godine i to modeli proizvedeni posle 3. meseca.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja