Jump to content

Moto Zajednica

U deliću sekunde ..... Pomoć za Saleta

Recommended Posts

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Razmisljah kako jos mozemo ovde pomoci pa mi pade na pamet (videvsi da je momak iz Gajdobre) da cimnem ekipu Drzavnog posla,iznesem njegov problem,pokazem nasu inicijativu,da pokusamo da organizujemo i neko druzenje-predstavu koju bi oni uradili volonterski a prihod naravno otisao za Saleta .Kontaktirao sam ih,poslao ukratko o cemu se radi,trenutno su na odmoru (videh posle i na njihovoj FB strani),trazili su kontakt podatke pa ce se javiti po povratku...moze da se organizuje u Banji gde je Sale,ili bilo de drugde (al mozda bi njemu znacilo da prisustsvuje tome i vidi kolege oko sebe)...bacam ideje kako mi misli nadolaze pa je mozda malo haoticno..ako neko ima predloge...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Planiramo pocetak  zurke za oko 16 casova a skup je prijavljen do 01 ujutru.Volonteri iz Crvenog krsta ce naplacivati ulaz i bice simbolicnih  100 din koliko ce biti i casa piva a toliko ce biti i kobaja u kifli .

 

Koji datum je zurka??

 

evo nove mogucnosti

 

Da pomogneš Aleksandru upiši 165 i pošalji SMS na 3030

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

 

Planiramo pocetak  zurke za oko 16 casova a skup je prijavljen do 01 ujutru.Volonteri iz Crvenog krsta ce naplacivati ulaz i bice simbolicnih  100 din koliko ce biti i casa piva a toliko ce biti i kobaja u kifli .

 

Koji datum je zurka??

 

evo nove mogucnosti

 

Da pomogneš Aleksandru upiši 165 i pošalji SMS na 3030

 

Spajk , imas na predhodnoj strani mozda si omasio 14.05 subota 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 634 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Posalji sms...ukucaj 165 i posalji na 3030

 

Nešto nije u redu sa ovim brojem 3030

Ja uopšte ne mogu da pošaljem poruku na taj broj

 

Evo sada uspeo ali sa razmakom 30 30

Promenio član Bandolero

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Čudno. Brojevi se pišu spojeno. Upravo sam sasvim normalno poslao poruku i dobio potvrdni odgovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...nastradalom u saobraćajnoj nesreći....

 

Samo bih zamolio kolege da izmene ovo u prvom postu, znam da je nenamerno ali nema smisla da tako stoji..

"Povređenom u saobraćajnoj nezgodi".. 

 

Pomogao kolko sam mogao. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Evo da se ukljucim u temu posto smo se juce organizovali.Naime,AMK Backa i Danube Ridersi iz Backe Palanke u saradnji sa Crvenim krstom organizuju humanitarnu moto zurku 14.05.2016. u dvoristu AMK Backa u Backoj Palanci za pomoc u lecenju naseg Saleta.U akciju se ukljucio i Carllsberg Srbija (pivara iz Celareva) koji su bezrezervno podrzali akciju.Sav prihod od ulaznica i prodate hrane i pica ide u humanitarne svrhe.Posto smo jos u toku sa organizovanjem detalja blagovramano cu obavestavati sta se desava.

 

Ako je sve dogovoreno trebala bi ova tema u moto skupovi zbog preglednosti...ovde u temi nije ispraceno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

 

Evo da se ukljucim u temu posto smo se juce organizovali.Naime,AMK Backa i Danube Ridersi iz Backe Palanke u saradnji sa Crvenim krstom organizuju humanitarnu moto zurku 14.05.2016. u dvoristu AMK Backa u Backoj Palanci za pomoc u lecenju naseg Saleta.U akciju se ukljucio i Carllsberg Srbija (pivara iz Celareva) koji su bezrezervno podrzali akciju.Sav prihod od ulaznica i prodate hrane i pica ide u humanitarne svrhe.Posto smo jos u toku sa organizovanjem detalja blagovramano cu obavestavati sta se desava.

 

Ako je sve dogovoreno trebala bi ova tema u moto skupovi zbog preglednosti...ovde u temi nije ispraceno..

 

 

I ja sam za to da se premesti u temu moto skupovi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

 

 

Evo da se ukljucim u temu posto smo se juce organizovali.Naime,AMK Backa i Danube Ridersi iz Backe Palanke u saradnji sa Crvenim krstom organizuju humanitarnu moto zurku 14.05.2016. u dvoristu AMK Backa u Backoj Palanci za pomoc u lecenju naseg Saleta.U akciju se ukljucio i Carllsberg Srbija (pivara iz Celareva) koji su bezrezervno podrzali akciju.Sav prihod od ulaznica i prodate hrane i pica ide u humanitarne svrhe.Posto smo jos u toku sa organizovanjem detalja blagovramano cu obavestavati sta se desava.

 

Ako je sve dogovoreno trebala bi ova tema u moto skupovi zbog preglednosti...ovde u temi nije ispraceno..

 

 

I ja sam za to da se premesti u temu moto skupovi ...

 

otvori ti temu,ako ne umes kazi da ja otvorim..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Aprilia rsv mille

Sada sam tek video temu, procitao i sav se najezio, nov sam na forumu, nikoga ne poznajem, poslao sam par poruka za Saleta. Svaka cast momci, lepo sa vase strane kako pomazete Saletu, lepo je to videti i cuti. Saletu zelim sto brzi oporavak i da se prikupe sredstva za dalje lecenje.

Pozdrav iz Subotice i ako sta mogu pomoci odavde, javite.

 

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja