Jump to content

Moto Zajednica

U deliću sekunde ..... Pomoć za Saleta

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Evo da se ukljucim u temu posto smo se juce organizovali.Naime,AMK Backa i Danube Ridersi iz Backe Palanke u saradnji sa Crvenim krstom organizuju humanitarnu moto zurku 14.05.2016. u dvoristu AMK Backa u Backoj Palanci za pomoc u lecenju naseg Saleta.U akciju se ukljucio i Carllsberg Srbija (pivara iz Celareva) koji su bezrezervno podrzali akciju.Sav prihod od ulaznica i prodate hrane i pica ide u humanitarne svrhe.Posto smo jos u toku sa organizovanjem detalja blagovramano cu obavestavati sta se desava.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Evo da se ukljucim u temu posto smo se juce organizovali.Naime,AMK Backa i Danube Ridersi iz Backe Palanke u saradnji sa Crvenim krstom organizuju humanitarnu moto zurku 14.05.2016. u dvoristu AMK Backa u Backoj Palanci za pomoc u lecenju naseg Saleta.U akciju se ukljucio i Carllsberg Srbija (pivara iz Celareva) koji su bezrezervno podrzali akciju.Sav prihod od ulaznica i prodate hrane i pica ide u humanitarne svrhe.Posto smo jos u toku sa organizovanjem detalja blagovramano cu obavestavati sta se desava.

Све врло лепо али сам скептичан (из искуства).Обично људи онда потроше 500.- на гориво, попију пива за још толико а у касицу убаце 200.- помоћи.Кад би требали да дају 1200.- динџи одвајали би се од живота.То је моје мишљење, не мора да значи. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Nemam da uplatim i ja sam slicno prosao, doduse malo lakse, duza moja koma bila, a isto su pricali - bicu biljka, ali po povredama njegovim cenim da je udario Levu hemisferu mozga, ja desnu + ceo mozak tumba lumba.... (postoji velika razlika koju stranu udaras jer razlicite funkcije covekove su u razlicitim stranama mozga)
Elem, nemam para, ali znam ljude, sad cu vidim ako ova mega corporate nesto moze, njihovo nesta bi bilo kapiram min 20.000e, ako ne i cela suma i pracenje dogadjaja celom duzinom trajanja, realno moguce za njih je to nista... Bas da vidim sta ce kazu....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

 

Evo da se ukljucim u temu posto smo se juce organizovali.Naime,AMK Backa i Danube Ridersi iz Backe Palanke u saradnji sa Crvenim krstom organizuju humanitarnu moto zurku 14.05.2016. u dvoristu AMK Backa u Backoj Palanci za pomoc u lecenju naseg Saleta.U akciju se ukljucio i Carllsberg Srbija (pivara iz Celareva) koji su bezrezervno podrzali akciju.Sav prihod od ulaznica i prodate hrane i pica ide u humanitarne svrhe.Posto smo jos u toku sa organizovanjem detalja blagovramano cu obavestavati sta se desava.

Све врло лепо али сам скептичан (из искуства).Обично људи онда потроше 500.- на гориво, попију пива за још толико а у касицу убаце 200.- помоћи.Кад би требали да дају 1200.- динџи одвајали би се од живота.То је моје мишљење, не мора да значи. 

 

A sta da radimo.Koliko god da se skupi - moze da bude korisno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova
 

 

Kad mogu za "Suzanu" mogu I za Saleta

 

 

 

 

Kad mogu za "Suzanu" mogu I za Saleta

ej ne kapiram,ko je "Suzana"

 


Prvo: Odgovor za gospodina Brunu...

Ko si ti da kažeš da, kada je neko uplatio nekome neku pomoć, može i za nekoga drugog? (Imam još štagod da napišem ali nisam 100% siguran šta navodnici kod Suzane znače pa ću da preskočim taj dio) (P.S. sve i da finansiramo Kovačevićev put, to je naša stvar)
Suzanu dobrovoljno svi vraćamo kući jer je taj motor legenda koju bi tuga bila ostaviti tamo gdje jeste.
Stvar dobre volje i otvorenog uma. Lični stav svake osobe je da li će nešto ili neće i nikakvo treće lice ne treba sebi da uzme za pravo da o tome misli, a pogotovo javno govori. To je guranje nosa u tuđi život... Ako je neko jedan put odvojio, možda od usta ili nije kupio nešto sebi, to ne znači da MORA da se odazove na svaku akciju...
 

Drugo: @tindrbp
Mislim da je sada u gore napisanom sve postalo jasno...


Treće: Izvinjavam se svim ljudima, bez navodnika, na gore napisanom. "Ljudima" se ne izvinjavam.
Zamolio bih inicijatora teme da se osvrne na činjenicu da nas ima uvijek voljnih priskočiti u nevolji ali u nemogućnosti uplate direktno na račun potrebno je da neko otvori PayPal ili neko privremeno da na raspolaganje svoj PayPal u svrhu akcije...

Vjerovatno ima dosta onih koji nemaju vremena ili načina (jedan sam od takvih: razlog dva) da uplate drugačije nego na PayPal...

 

 

Budite ljubazni i pomozite nam da pomognemo...


 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR

Ajmo ljudi, samo bez nepotrebnih rasprava i dizanja tenzija, nije ni mesto ni vreme za to.. Kolko ko može/želi/hoće i to je to. I najmanja pomoć može da znači, naročito ako ima mnogo takvih. Realno na ovom forumu ima preko 33000 članova, neka svaki deseti uplati npr 5e (što je jedna manja tura pića) pa izračunajte kolko je to pomoći...

 

I naravno da treba omogućiti onima koji su voljni da pomognu da to urade na lakši način, mada mislim da PayPal u Srbiji na žalost ne može da se koristi za primanje novca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Ajmo ljudi, samo bez nepotrebnih rasprava i dizanja tenzija, nije ni mesto ni vreme za to.. Kolko ko može/želi/hoće i to je to. I najmanja pomoć može da znači, naročito ako ima mnogo takvih. Realno na ovom forumu ima preko 33000 članova, neka svaki deseti uplati npr 5e (što je jedna manja tura pića) pa izračunajte kolko je to pomoći...

 

I naravno da treba omogućiti onima koji su voljni da pomognu da to urade na lakši način, mada mislim da PayPal u Srbiji na žalost ne može da se koristi za primanje novca

samo da dodam:

 

Paypal funkcioniše i za prijem novca, skoro je neka koleginica imala priliv pa prebacila na svoj devizni bankarski račun sa PP.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

 

 

Evo da se ukljucim u temu posto smo se juce organizovali.Naime,AMK Backa i Danube Ridersi iz Backe Palanke u saradnji sa Crvenim krstom organizuju humanitarnu moto zurku 14.05.2016. u dvoristu AMK Backa u Backoj Palanci za pomoc u lecenju naseg Saleta.U akciju se ukljucio i Carllsberg Srbija (pivara iz Celareva) koji su bezrezervno podrzali akciju.Sav prihod od ulaznica i prodate hrane i pica ide u humanitarne svrhe.Posto smo jos u toku sa organizovanjem detalja blagovramano cu obavestavati sta se desava.

Све врло лепо али сам скептичан (из искуства).Обично људи онда потроше 500.- на гориво, попију пива за још толико а у касицу убаце 200.- помоћи.Кад би требали да дају 1200.- динџи одвајали би се од живота.То је моје мишљење, не мора да значи. 

 

A sta da radimo.Koliko god da se skupi - moze da bude korisno.

 

:takoje:  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Ja sam pre par dana medju ekipom iz podforuma maxiscooter pokrenuo pricu oko pomoci Saletu. Zbog vremenskih uslova i praznika, ideju sam ostavio za mesec maj. Takodje, preko devojke koja vec org. hunanitarne akcije i zurke za Saleta uspostavio sam kontakt i preneo moju ideju. Tema ce biti uskoro postavljena, naravno,svi koji zele mocice da se prikljuce bez obzira koju kategoriju motora/skutera voze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

uplaceno danas,takodje cemo se odazvati na moto zurku..

 

nije bitno ko sta misli,hajde da poguramo pricu..

takodje je poucno jer da je mladi momak zavrtao gas na Navaku ne bi rizikovao zivot na ulici...mslm da Navak treba da ukine obavezno polozeno za A da bi vozio..mnogi sampioni ni danas nemaju dozvolu..cim napunis 18,potpisi i vozi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

uplaceno danas,takodje cemo se odazvati na moto zurku..

 

nije bitno ko sta misli,hajde da poguramo pricu..

takodje je poucno jer da je mladi momak zavrtao gas na Navaku ne bi rizikovao zivot na ulici...mslm da Navak treba da ukine obavezno polozeno za A da bi vozio..mnogi sampioni ni danas nemaju dozvolu..cim napunis 18,potpisi i vozi..

vidimo se na zurci onda,mozda se i prepoznamo ..:D e da docu sa TDM-om tamo  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

 

uplaceno danas,takodje cemo se odazvati na moto zurku..

 

nije bitno ko sta misli,hajde da poguramo pricu..

takodje je poucno jer da je mladi momak zavrtao gas na Navaku ne bi rizikovao zivot na ulici...mslm da Navak treba da ukine obavezno polozeno za A da bi vozio..mnogi sampioni ni danas nemaju dozvolu..cim napunis 18,potpisi i vozi..

vidimo se na zurci onda,mozda se i prepoznamo .. :D e da docu sa TDM-om tamo  :takoje:

 

ja cu ipak autom...ne volim noc i motor...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

 

GuMi5 То што је Бруно рекао да кад може да помогне Зокију - може да помогне и Салету, то не значи да сад сви треба да помогнемо како знамо и умемо већ колико можемо и колико смо у могућности и то није никакво гурање носа у туђи живот. :stabre: То што си ти рекао нема ниђе везе....  :zbunjen: Јесте лични став сваке особе да помогне колико може и кад може а овде си ти тај који је извукао погрешан контекст. НИКО НИЈЕ ВРШИО НИ НА КОГА НИКАКАВ ПРИТИСАК ДА СЕ ОДАЗОВЕ СВАКОЈ АКЦИЈИ, већ да ако је могао да помогне Сузани, да може и Салету! То што је тебе изиритирало што је неко можда из УСТА ОДВОЈИО и што је као појединац рекао да хоће да помогне Салету као што је помогао Зокију је само твоје стање ума и не видим разлог зашто би ТИ био тај који ће да држи вагу у једној а мач у другој руци.  :stabre2:

 

Ја се лично извињавам свима на офу. Колегин коментар је био не потребан, такорећи сувишан.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Moj stav je da niko ne treba da sebi da za pravo da napiše nešto poput toga niti da misli o tome...

Ako možeš pomozi. Ako ne prošetaj. Ne raspravljaj o tuđim stvarima.


Evo ja sam upravo prije koji minut uplatio i za Saleta pomoć i nije mi teško jer sam voljan da pomognem svakome kada sam u mogućnosti...
Hvala kolegi forumašu koji je želio da ostane anoniman u cijeloj priči a koji je preuzeo moju uplatu preko PayPal i uplatio dalje...


Svako dobro Saletu, momku kojeg ne poznajem, ne znam ni da li je član foruma ili šta niti znam išta više nego ono šta je u ovoj temi napisano.
Brz oporavak i svako dobro od Boga...


 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

 

 

uplaceno danas,takodje cemo se odazvati na moto zurku..

 

nije bitno ko sta misli,hajde da poguramo pricu..

takodje je poucno jer da je mladi momak zavrtao gas na Navaku ne bi rizikovao zivot na ulici...mslm da Navak treba da ukine obavezno polozeno za A da bi vozio..mnogi sampioni ni danas nemaju dozvolu..cim napunis 18,potpisi i vozi..

vidimo se na zurci onda,mozda se i prepoznamo .. :D e da docu sa TDM-om tamo  :takoje:

 

ja cu ipak autom...ne volim noc i motor...  :)

 

nema veze...kako god... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ima li nekog odjeka ova akcija? Nesto slabo se javljaju ljudi u temi,makar nekim predlozima,komentarima...zao mi je zbog toga..

 

VELIKA SUBOTA: Na ovaj dan treba učiniti kakvo dobro ili milosrdno delo Promenio član Spajk
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

 

Ima li nekog odjeka ova akcija? Nesto slabo se javljaju ljudi u temi,makar nekim predlozima,komentarima...zao mi je zbog toga..

 

VELIKA SUBOTA: Na ovaj dan treba učiniti kakvo dobro ili milosrdno delo

 

U pravu si,nadam se da je odziv veci uplatama nego komentarima ovde...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Planiramo pocetak  zurke za oko 16 casova a skup je prijavljen do 01 ujutru.Volonteri iz Crvenog krsta ce naplacivati ulaz i bice simbolicnih  100 din koliko ce biti i casa piva a toliko ce biti i kobaja u kifli .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja