Jump to content

Moto Zajednica

U deliću sekunde ..... Pomoć za Saleta

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Dok ne smislimo neki lepši naslov ( dajte ideje) neka bude ovaj.

Elem, drug Tndirbp je postavio oglas za prodaju TDM ( http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/113478-yamaha-tdm-850/#entry1843936 ) koji prodaje porodica da bi platila operaciju sinu, bajkeru, povređenom u saobraćajnoj nesreći.
Zatim se mnogo forumaša složilo da bi trebalo pokrenuti neku akciju u okviru foruma kako bi se pomoglo našem kolegi povređenom u saobraćajnoj nezgodi i njegovoj porodici .

Molimo vas da odvojite malo vremena i pogledate prilog sa TV prva.
Ovo se ne može opisati rečima, mora se pogledati....

http://www.prva.rs/web-tv/info/exploziv/24518/exploziv---20042016.html

Dajte neke ideje kako da se i mi uključimo u akciju i pomognemo i doprinesemo, koliko ko može, Saletovom oporavku.

Porodica rasprodaje sve što ima, održavaju se i humanitarni koncerti i žurke za prikupljane pomoći.

Tindir je postavio i broj telefona Saletovog oca ....... " 065 2031448 Pedja", kao i brojeve deviznog i dinarskog racuna, "evo dinarski 325-9300701330885-90 devizni je 325-9341701266719-32 racun otvoren u OTP banci na ime Aleksandar Adamovic ulica Petra Drapsina 72 Gajdobra" ,
.... tako da svako od nas može u skladu sa svojim mogućnostima uplatiti neki prilog ili ako imate neku ideju o zajedničkom organizovanju pomoći. Možda na neki način pojačati promociju i da bi do što više ljudi doprla ova prča.

Tema je otvorena. Dajte ideje.
Hajde što pre da uradimo nešto.
Ili bar da pojedinačno uplatimo po neki dinar ili euro na postavljene račune, to ne mora da se čeka nego u ponedeljak sa tugom u poštu a sa osmehom iz nje .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Jednostavno neko od vas Admina postavi broj telefona, na koji bi svako ko zeli uplatio odredjenu sumu novca PostNetom.Zatim se skupi ekipa i sve to uruci.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ja stvarno nemam vremena. Izaberite nekoga ili već neka se javi neki dobrovoljac, koga svi ovde poznajemo i da uplaćujemo na njegov račun, ako mislite da tako treba.

Ili, imate svi gore navedene brojeve računa pa uplaćujte po mogućnosti ...

Bilo bi lepo da se zna da je to dobijeno od kolega motorista, ali rezultat je isti. Važno je samo da bude dovoljno novca na njegovom računu za tu operaciju.

Ako se ništa ovde ne organizuje ja ću sutra polako do pošte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jednostavno neko od vas Admina postavi broj telefona, na koji bi svako ko zeli uplatio odredjenu sumu novca PostNetom.Zatim se skupi ekipa i sve to uruci.

 

Hajde ti budi taj dobrovoljac. Nemojte sve od nas da očekujete. Tu smo da pomognemo i podržimo, ali brate uključi se i ti, ako već to predlažeš drugome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Mogla bi neka zurka da se organizuje,neka svirka,ima kolega koji prave muziku pa da skupimo nesto para a i druzenje bi bilo na nivou...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

kolega Spajk je predlozio da idu uplate na moj racun,sto se mene tice nije problem,al ja licno mislim da je bolje odma na njegov racun,sad vi odlucite pa cemo videti sta i kako ,i ako se izdogovaramo ja cu posebno VAS naglasiti za vas doprinos i podrsku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

kolega Spajk je predlozio da idu uplate na moj racun,sto se mene tice nije problem,al ja licno mislim da je bolje odma na njegov racun,sad vi odlucite pa cemo videti sta i kako,i ako se izdogovaramo ja cu posebno VAS naglasiti za vas doprinos i podrsku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

ili ovako moze npr,da svako ko zeli i moze ubaci u kovertu koliko moze,da se ne zezamo sa racunima,i direktno njima predamo,inace dolaze ljudi kod njih i daju im na ruke i oni kasnije odu i uplate sebi na racun,ko hoce moze se potpisati a ko ne zeli moze ostati anoniman,opet kazem kako vecina odluci,ja sad samo kontam kako bi moglo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Ko želi i može da pomogne, da se priključi humanitarnoj akciji za Aleksandra Adamovića, u pitanju je prikupljanje novca za potrebnu operaciju na klinici u Rusiji, novac mogu da uplate na sledeće račune:
Molimo Vas da prilikom usmeravanja deviznih priliva u EUR na račune OTP banke Srbije a.d. Novi Sad postupite prema sledećim instrukcijama:
56A:Intermediary:
DEUTSCHE BANK AG, FRANKFURT AM MAIN
SWIFT CODE:DEUTDEFF
57A:Account with institution:
OTP Banka Srbija a.d. Novi Sad SWIFT CODE:OTPVRS22
59:Beneficiary Customer:
/RS35325934170126671932
Za uplate na teritoriji Republike Srbije novac uplaćujete na sledeće račune:
Dinarski tekući račun:325-9300701330885-90
Devizni tekući račun: 325-9341701266719-32 u valuti EUR
ALEKSANDAR ADAMOVIĆ 
PETRA DRAPŠINA 72
21432 GAJDOBRA 
OPŠTINA BAČKA PALANKA 
SRBIJA

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1109 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

Ma nema sta da se organizujemo,racuni su tu,njima je sad najmanje vazno da li su pomogli bajkeri ili hasim taci,bitno da omoguce slanje deteta na operaciju,zato nemojte pametovati nego ako mozete uplatite.Uplatio sam sad elektronski na dinarski racun i sve ide bez problema(eto ako se neko tripuje da uplati-racuni rade-provereno).Sve najbolje im zelim od srca.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja