Jump to content

Moto Zajednica

2017 - Yamaha Tracer 700

Recommended Posts

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Evo jedna od jutros:

20180922_140130.thumb.jpg.23fc21e76d42f866e38b111e288fe1ec.jpg

 

Danas najpre vožnja, a zatim je palo generalno čišćenje. Ceo dan se družimo, a od sutra u nove pobede. :D

 

BTW, primetio sam jednu zanimljivu stvar. Senzor za brzinomer je na zadnjem točku, pa kad motor radi na centralnom u brzini, kilometraža (i brzina) se regularno broji. :D Prešao je on tako sam 1km malopre. :D

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ma naravno. I sam imam veliki strah od toga.  Jedan prijatelj (i kolega sa foruma) je skoro imao jako neprijatno iskustvo, pa je to dodatna opomena.

 

No nisam to ni radio, verujte. Kada sam sve završio, pošto sam malo uprskao i felnu, očistio sam je i tek onda sam stavio da poradi minut-dva u prvoj, da zbaci vodu sa felne kako bih je konačno obrisao nakon toga. Dok je radio ja sam ga sa strane posmatrao. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Haha, poručio sam iste dok sam se mislio da li da uzimam centralni ili garažni stender. :D

 

Nego, na ovom Traceru prednja osovina nije šuplja, što znači da neću moći da montiram one slajdere napred, već samo pozadi. Videću kako to stoji, pa ako je buđavo odmah ide dalje po nižoj ceni. Kontam da će ovima sa nejkedima dobro da dođe, a i nema ih baš malo kod nas. :)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4776 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
On 23.9.2018. at 21:25, mali_veseljak je napisao:

Da ali kako funkcionise? Prednji migavci okrenuti naprijed onda ispada da pozicija svijetli prema tebi.

Ja da ih imam preko prednjih bi zalepio crvenu foliju za stopaljke, mada je uopste blesavo da ti sija crveno ispred ociju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

@GAGI74

Gagi, staju li kod tebe dve kacige u kofer? Moje su dve L , i ne staju obe, i to me je pomalo iznerviralo. 50l, ali pod krivinu, i mrka kapa. :ups: Doduše, kofer je maltene uvek pun sa 300 nekih čuda, ali ono, bilo bi dobro da mogu da stanu obe...

 

Inače lepša polovina kaže da je ovaj naslon jako udoban. Na Freewind-u je kofer povremeno lupao, pa kapiram da je ovo mnogo bolja priča. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 514 postova
  • Lokacija: Beograd Zvezdara
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV
pre 47 minuta, vasa.93 je napisao:

@GAGI74

Gagi, staju li kod tebe dve kacige u kofer? Moje su dve L , i ne staju obe, i to me je pomalo iznerviralo. 50l, ali pod krivinu, i mrka kapa. :ups: Doduše, kofer je maltene uvek pun sa 300 nekih čuda, ali ono, bilo bi dobro da mogu da stanu obe...

 

Inače lepša polovina kaže da je ovaj naslon jako udoban. Na Freewind-u je kofer povremeno lupao, pa kapiram da je ovo mnogo bolja priča. :D

Staju dve kacige, ali samo one i nista drugo.

Kada nemam suvozaca, pola kofera je popunjeno sa alatom, itd..

a u drugu polovinu ubacim jaknu.

Kacigu sam poceo da vezujem sajlom za motor da je ne bih vukao sa sobom.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Ima u torbici sa alatom ispod sedišta jedna sajlica. :D U uputstvu pročitah da je ona predviđena za zaključavanje kacige, ali mi nekako kratko deluje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Jao kako me ova bočna željeza za kofere izbacuju iz takta to je strahota... 

 

To je nešto najgrdnije (bez uvrede vlasnicima, jednostavno mišljenje nekoga kome je bitno kako motor izgleda) što postoji... 

 

U fazi sam traženja motora već neko vrijeme i nikako da dođem na zelenu granu jer ne mogu da se odlučim...

Razlog?! 

Oni motori koje bih ja vozio za bočne kofere često moraju da imaju još neki dodatni nosač a to ne podnosim najbolje. Jednostavno sam picajzla kada je u pitanju izgled motora...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 950 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT

Ovi kod mene se jako lako skidaju. Svaka strana na tri mjesta okretom kljuca. Bas bas lako. Ja ne skidam zato sto mi tracer ljepse izgleda sa time a i mozda malo zastite ako (pupupu nedajboze pupupu) dodje do pada.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Ukusi su razliciti, meni se bas naprotiv vise svidja kada je ovako... nekako deluje motor robusnije plus moze biti zastita u slucaju pada (kolko-tolko).

Svakako ima dobrih resenja, npr odusevio sam se fabrickim Honda NC750 nosacima, elegantno ali vrlo skupo resenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 501 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

 

Pre 2 sati, GuMi5 je napisao:

Jao kako me ova bočna željeza za kofere izbacuju iz takta to je strahota... 

 

To je nešto najgrdnije (bez uvrede vlasnicima, jednostavno mišljenje nekoga kome je bitno kako motor izgleda) što postoji... 

 

U fazi sam traženja motora već neko vrijeme i nikako da dođem na zelenu granu jer ne mogu da se odlučim...

Razlog?! 

Oni motori koje bih ja vozio za bočne kofere često moraju da imaju još neki dodatni nosač a to ne podnosim najbolje. Jednostavno sam picajzla kada je u pitanju izgled motora...

Shad 3P system i nema da boli glava :)

shad-3p-system-support-for-side-cases-ya

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja