Jump to content

Moto Zajednica

Repne torbe za ZX6R, iskustva, preporuke

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova

Pozdrav

 

Imam ZX6R i zelim da kupim Kappa torbu od 50l WA404.

Kakva su vam iskustva sa torbama na sportskom motoru?

 

Idem na malo duzi put uskoro, nesto cu poslati busom, nesto staviti u ruksak i opet moram poneti nesto nazad na repu :)

Bojim se da, posto ZX greje kao ringla ne spali kajseve kojima se te torbe vezuju ili ih barem omeksa da sve opali na zemlju ukljucujuci i mene (ili beton). Necu ni spominjati torbu koja se leluja puna stvari pozadi i balans itd.

Ranije sam imao kofer ali ovde mi zao da busim sediste i rasturam lep motor da bi silovao neki kofer.

 

Otvoren sam za sugestije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Ako uzimaš tank torbu, uzmi sa magnetima, ne znam koju generaciju ZX6R -a imaš ali mislim da svi imaju metalni rezervoar, meni ni sa jednog motora se torba na magnete nije ni pomerila čak ni na 250km/h +. Nekada sam stavljao onaj kaiščić oko stuba volana a kasnije ni to.

Za ostalo pakovanje ako ideš sam je rolo torba na zadnjem sedištu savršeno ok rešenje, meni lično mnogo bolje od ranca.  

 

Ups... sad vidim da pitaš za repnu torbu.... meni je za solo putovanje bilo savršeno ok, gorepomenuta tank torba , čak mogu i da "odmaram" tako što se naslonim na nju + rolo torba na mestu suvozača vezana sa dovoljno bandži traka. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja