Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio NRG Power PureJet PROBLEM

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Piaggio NRG Power PureJet

Pozdrav svima,

 

imam problem sa motorom.

 

Motor je normalno radio bez ikakvih problema, od kako sam ga oprao (kompresorom, jos prosle godine), poceo da trokira kada se zagreje, ali dok je hladan dobro ide!

Primetio sam da mu ler gas nije skroz stabilan, kazaljka se mrda malo iznad i ispod 3000, dok pre pranja nije bio slucaj, ler gas je stabilan bio na 3000.

Promenio sam mu akumulator, svecicu, ocistio filtere i nosio inijektor na ultrazvuk.

Mislim da ima problem sa strujom, mozda sam nakvasio i ostetio nesto, radio sam mu dijagnozu i izbacio mi je sledece greske:

3,4,5 Nema veze sa greškama - Voda u konektorima motora - Proverite dali su kablovi ošteceni

 

9 Greška u namotajima ili Prazan akumulator senzoru struje - Nedovoljno stegnute žice akumulatora - Relej injektora neispravan - Neispravni namotaji

 

14 Greška pumpe goriva - Prazan akumulator - Elektronika neispravna - Pumpa neispravna

 

20 Greška u pokazivacu temp. - Oštecen kabel koji ide na satove - Ecu neispravan


Zanima me da li neko mozda zna koji je kvar ili da mi preporuci nekog dobrog majstora u Nisu.

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja