Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia pegaso 650 ie 2005 ili Kawasaki kle 500 2001

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 753 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

I jeftinija registracija, i lakša postprodaja....i još svašta nešto. ALI uzmi ono štro se tebo više sviđa.

Ne kupuješ motor nama nego sebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za originalne BMW delove, 91 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650

To je i moja dilema bila kada sam kupovao motor, dvoumio sam se izmedju BMW F650ice (koji ti je skoro isti kao Pegaso) i KLEa.

 

Uzeh F650 i nisam se pokajao, na prvom motoru ne mozes ni osetiti razliku izmedju jednog ili dva cilindra a to vise snage koje ima ce ti znaciti ako hoces da se vozis sa suvozacem/icom.

 

Sa druge strane, KLE jeste prelep :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Pegaso je motorcina u poredjenju sa Kleom, o kocnicama, ogibljenju, sigurnosti u voznji necu ni da pisem. Resis hladjenje reglera(*kuler og kompa), dobar akumulator da ne vrisne bendiks i samo teraj..  Vozio oba pa pricam iz mog iskustva. Ja sam pegasom stigao preko 70kkm bez ikakvog problema, a verujem da je i vrcena prilikom  uvoza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Kawasaki KLE

Zlatno pravilo da kupis motor koji je u sto boljem stanju, da ti opravke posle ne dojade. Slicni su ali i razliciti. Pegaso dosta bolje koci i udobniji je za putovanja. Sa druge strane kle nema vibracija koje prate jedan cilindar, malo laksi i cinimi se zgodniji za malo van puta. Vozio kle cetri godine a od skoro imam pegasa bas isto godiste...srecno sa kupovinom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 966 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Vjecna misterija,dali dva ili jedan cilindar..,probaj oba..,koji ti legne uzmi ga..,oba imaju mana,al i pametni ljudi su nasli rjesenje da to rjese....,uz neka ulaganja. 

 

Ja sam vozio kle i za njega imam samo rijeci hvale..,al mora biti u dobrom stanju,ako nije pazen,vazda neki problemi. Moj je bio u odlicnom stanju i nikad nisam imao nekih problema.. Ako mozes da sazvaces meko prednje ogobljenje..,to je to.. Mala potrosnje i registracija,jeftini djelovi..  Przi ko lud ako ga dignes malo u obrtaje.. Fazni lanac racunaj da ces mjenjati..,i to je uglavnom to.. 

 

Za apriliju sam cuo za frajlauf..,da joj je to mana..,ostalo valjda ok. Nisam vozio pa da ne baljezgam puno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

a transalp 650?

Немој човеку на муку да стајеш, видиш да је једва смањио избор на ова два :) 

 

 

Прво ја не бих пегаза узимао у разматрање већ Ф650, али ако је избор између ова два онда свакако КЛЕ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

 

a transalp 650?

Немој човеку на муку да стајеш, видиш да је једва смањио избор на ова два :)

 

 

Прво ја не бих пегаза узимао у разматрање већ Ф650, али ако је избор између ова два онда свакако КЛЕ

 

Pa i ja sam bio u sličnoj dilemi ali mi je transalp ipak za klasu bolji od oba...a sad pošto bi ga svakako otudjio red je da pitam nekog kome je motocikl potreban...da vidi kako je teško doneti pravu odluku  :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja