Jump to content

Moto Zajednica

Bijeljina 22.03.2008.

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Subota jutro... imao sam plan da posetim rodjake na Palicu, koje nisam vec duze vreme video ali se to izjalovilo. Plan B, da posetim rodjaku u Pecuju u Madjarskoj, ali mi se nesto nije islo samom, pa sam zvao Josepha. Prvo je rekao OK, a posle minut-dva se dosetio da bismo mogli do Dace u Bijeljinu. Izvini rodjaka Andrea, vidimo se sledeci vikend!

 

Pripreme za put: okupiti drustvo. Stavljati poziv na forum nije imalo smisla posto smo planirali da krenemo za 15-ak minuta. Zovemo Grofa, bolestan je... zovemo Djenerala, radi, mozda nam se kasnije pridruzi... zovemo Yomana, nedostupan... itd itd. Pa dobro idemo nas dvojica... vise rostilja ostaje za nas  ;)

 

Krenuli smo preko Novog Sada, gde smo odlucili da malo izmenimo rutu pa da se malo provozamo uz Dunav, pa smo se odvezli skoro do Hrvatske granice, do Nestina, a odatle smo presli obronke Fruske Gore, i preko sela i gradica cudnih imena, kao sto su Vizic, Bingula i slicno), uskoro smo prosli kroz Erdevik, Kuzmin, Sremsku Racu i stigli smo na granicu. Formalna kontrola dokumenata i vozi dalje.

 

Kada smo zvali Dacu (oko podne ili i ranije) rekli smo mu da cemo biti u Bijeljini za oko 2 sata. Kada smo presli granicu, video sam da me je vec nekoliko puta zvao, i porukom je pitao gde smo. Odgovorio sam mu da smo u Bijeljini za 15 minuta. Tako je i bili, samo sto je to bilo u 4 sata popodne.

 

Usli smo u Bijeljinu, stali kod prve mladje osobe i piali gde je pizzeria Italia. Odgovor je bio: samo pravo pa sa desne strane. Otisli mi malo pravo i sa desne strane stvarno pizzeria - pizzeria Italiana. Da ne bismo previse lutali i trazili nazvali smo Dacu i on se uskoro pojavio sa prijateljem Tonijem, pa smo svi zajedno otisli u Skotski Pub. Za par minuta se pojavio i Zare (Obelix), i u trenu nas zatrpao kriglama Bavarije. 3-4- piva na prazan stomak su samo pojacala glad pa smo brze bolje otisli do Dace gde se cumur vec lepo uzario. Zare je bio rostilj majstor (ne znam da li je to bilo zato sto voli to da radi ili sto nije mogao da doceka  ;) ). Bilo kako bilo rostilj je ispao prva liga, i potamanili smo sve sto se ispeklo. Uz svo to meso jos jedan omanji potocic Nektar piva...

 

Vreme je brzo proslo u razgovoru, prepricavanju doodovstina sa putovanja i skupova... drustvo je bilo odlicno, hrana odlicna... nadam se da cemo uskoro ponoviti ovako nesto. Oko 10 sati uvece smo krenuli nazad. Povatak preko Kuzmina, S. Mitrovice, Ruma, Iriskog Venca i N. Sada. Dozivljaj i lepo druzenje nam nije mogla pokvriti ni kisa koja je sasvim lepo padala sa ove strane Fruske Gore.

 

Zao nam je sto nismo imali vremena da obavestimo jos neke zainteresovane za voznju, ali je ceo izlet bio spontan pa nije bilo vremena. Ali bice jos prilika.

 

Slike ce postaviti Daco i Joseph, posto su oni slikali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Drago mi je sto ste se tako lepo proveli ali vam i zavidim malo  ::)

Bio sam i ljut na sebe sto do kraja nisam krenuo ali me je zavrsetak dana ipak ubedio da je dobro sto sam ostao u NS. Kad sam stigao sa posla jos je bilo malo sunca ali je posle bukvalno 10 minuta pala kisa. Posle je opet bilo malo sunca pa sam izasao da se provozam i tu sam pomislio kako sam budala jer sam mogao lepo i da vam se pridruzim. Oko 17h se prilicno naoblacilo i pocelo da duva tako da sam spakovao motor u garazu i kad je opet pocela kisa setio sam se da HITNO moram da kupim kisno odelo. Ovako definitivno propustam dobru zabavu  :(

 

Kada sam pricao sa Grofom zakljucili smo da pod OBAVEZNO moramo da se organizujemo, okupimo ljude i u lepom broju odemo do Dace na popravni.

 

Puno pozdrava ekipi pa se vidimo  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

hvala drustvu na druzenju zao mi je sto neki nisu dosli,ali ima prilike da se sve ponovi a sve vas pozivam ako ima onih koji vole da jedu piju i da se druze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Ma nema,svaka cast. Kneževski doček!

 

Nije! Nego KRALJEVSKI docek! Hvala na gostoprimstvu, i na druzenju, i nadam se da cemo ponoviti i ovde i tamo i na mestima negde izmedju . :D

Slika nema smisla da stavim, fotograf u pokusaju je odradio bolji posao. Za vreme voznje nisam slikao, jer nas je svakih nekoliko minuta prala kisa, tako da mi je aparat bio uglavnom u topcase-u. 

 

Sve u svemu, zacin C  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Jebote.....stvarno preterujete!!!  ::)

 

ps.vidim,celavi deli cigare i shakom i kapom...ko diler neki!  ;D

 

To da Vas navuche,pa posle da....ccccc,  chime se bavi,kuku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Jebote.....stvarno preterujete!!!  ::)

 

ps.vidim,celavi deli cigare i shakom i kapom...ko diler neki!  ;D

 

To da Vas navuche,pa posle da....ccccc,  chime se bavi,kuku

 

Pa....navlačenjem  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja