Jump to content

Moto Zajednica

Skola Sportske Voznje

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Postovani, interesuje me da li negde u Srbiji postoji skola sportske voznje nalik na npr 99 Racing School iz Hrvatske? Molim vas da se ovo ne shvati kao reklama, jednostavno bih zeleo da naucim da vozim sportski motor na stazi u relativno kontrolisanim uslovima. Nemam pojma o motorima, a da ucim kroz divljanje u saobracaju ne dolazi u obzir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Hvala jos jednom na svim odgovorima, tek sad vidim da nisam bio precizan u ovjasnjenju mog nivoa znanja pa da to malo definisem: nemam motor, niti u nekoj bliskoj buducnosti postoji mogucnost da ga nabavim, zapravo nikad nisam za svojih trideset godina seo na motor. O motorima ne znam ama bas nista osim da su mi estetski prelepi. Moja supruga kaze da kupim oplatu pd motora i napravim skulpturu koju cu drzati u sobi, ali ja bih hteo i da provozam malo po stazi. Moze i cross, ali prvo neke osnove. Da se razumemo, svestan sam svoje pozicije, na ovo gledam kao na npr pucanje u streljani. Ne moram kupiti oruzje, cimati se za papirologiju, polagati itd, nego odem u streljanu ispucam koliko hocu i to je to. :-)

 

A veoma sam spreman da ucim, cak sam i neke knjige narucio na Amazonu, jer sve me interesuje, i tehnika voznje, i samo funkcionisanje masine, i motor kao kult i moderna kultura, svi aspekti. :-) Pa ako neko ima radionicu... :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5764 postova

Ne moze na Navak bez svog motora, To sto tebe zanima cak i ako ima je preskupo. Niko nece totalnom pocetniku iznajmiti motor. Mislim da ces morati da poslusas zenu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Da, u pravu ste. Totalni pocetnik. Iskreno, neki skuter do 40-60kmh za pocetak. Ipak su ovo ozbiljne masine kada je u pitanju kross i sport. Ali kao mislio sam staza, pravac, sta moze da se desi. Laik, sta cete. :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000 k8

Postovani, interesuje me da li negde u Srbiji postoji skola sportske voznje nalik na npr 99 Racing School iz Hrvatske? Molim vas da se ovo ne shvati kao reklama, jednostavno bih zeleo da naucim da vozim sportski motor na stazi u relativno kontrolisanim uslovima. Nemam pojma o motorima, a da ucim kroz divljanje u saobracaju ne dolazi u obzir.

Imas druze sad za vikend na euroringu u madjarskoj...

19.04. Od 09.00h

Evo ti adresa pa se raspitaj...

www.euroring.hu

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja