Jump to content

Moto Zajednica

Beograd - Kralja Milana

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ja citam temu vise puta i pokusavam da nadjem sta je to Robin Hood pogresno napisao i ne uspeva mi. Isto kao i on odlicno poznajem taj deo puta i takav manevar vozaca automobila na tom potezu je svakodnevan i za mene ocekivan. Da je momak koji je imao  udes procitao ranije  Robinov post moguce da do udesa nebi ni doslo. Po meni to i jeste svrha foruma i ovo je bas odlican primer kako tema u Motoristi na drumu treba da funkcionise. Gotovo svako ko ovo procita bice mu u glavi ovaj slucaj a samim tim ce povecati opreznost i dobro razmisliti ako krene u preticanje. 

 

Nekad je zima nosila nervozu, svadju , ostriju polemiku jer nam je izduvni ventil(motor) bio u zimskom snu pa nam je jedino mesto za istovar bio forum a ovo sad vec postaje hronicno. Ima jos jedna vrlo simptomaticna stvar koja je postala tradicija na forumu. Svako od nas ima nekog antipaticnog clana  jer mu se ne dopada njegovo razmisljanje, nacin konverzacije, njegova faca, ima lepsi motor itd... Sta god taj antipaticni napisao krene ostro pljuvanje cak i na teme u kojima je doticni potpuno u pravu. Nemojte ovde ocenjivati tu personu i praviti njegov profil vec komentarisite ono sto je napisao. Virtuelni  svet je cudo i vrlo lako se covek izgubi u njemu pa ne zna gde su granice. 

 

Upoznajte se ljudi, druzite se, vozite motore, imajte redovan sex, pomazite drugima   i uzivajte u zivotu, bice vam mnogo lepse.

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

Ja citam temu vise puta i pokusavam da nadjem sta je to Robin Hood pogresno napisao i ne uspeva mi...

Ako si citao prve postove videces da nema informacije kako je doslo do udesa.

 

Robin je sam izmislio teoriju ko se kako i odakle kretao i

na osnovu svoje fikcije pocinje da deli savete.

 

Eto, to je pogresno...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

MIkula i Dovla, sve ste rekli.

 

Napisao sam ovde ono što sam napisao upravo zbog stvari koje je Mikulanac apostrofirao, a to je upozorenje na takve i slične situacije. Ukoliko se desi da se neko ko prilazi ovoj raskrsnici seti ovog pisanija i razmisli, mission accomplished.

 

Zabole me baš za ovih par smarača koji su se pojavili skoro u maltene svakoj diskusiji sa jedinim ciljem da podjebavaju. Ja imam jedno desetak obožavalaca na ovom forumu koji bi mi, da i dalje ima minusa, dali svaki put kad napišem dobar dan. :) Ali pomnoženi su oni svi sa nulom odavno. Nego je ružno jer podjebavaju ovdašnji svet koji se trudi na jedan drugom pomogne.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja se slazem sa Robinom, mislim da je pravo mesto za diskusiju a u duhu foruma i tradicije koju su stari clanovi utemeljili. Uostalom, broj postova i angazmana clanova na forumu koji u uzeli ucesce u ovoj temi na pravi nacin i onih koji imaju argumente za protiv, dovoljno govori u prilog ovome... bez da bilo koga prekoravam ili slicno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

 

Zabole me baš za ovih par smarača koji su se pojavili...

Pretpostavljam da si i sebe ubrojao tu...

 

 

Sebe ne, tebe definitivno da.  Ja se nisam pojavio na ovom forumu, ovde sam 8 godina i imam 2.500 postova. Ti imaš nepunih 180 i to je za vreme koliko si na forumu "pojavljivanje u tragovima".

 

A ako imaš neki lični problem samnom, daj javi se da ga rešimo. Da ne zamaramo forum.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 425 postova
  • Motocikl: Kymco Downtown 300i

Ja se slazem sa Robinom, mislim da je pravo mesto za diskusiju a u duhu foruma i tradicije koju su stari clanovi utemeljili. Uostalom, broj postova i angazmana clanova na forumu koji u uzeli ucesce u ovoj temi na pravi nacin i onih koji imaju argumente za protiv, dovoljno govori u prilog ovome... bez da bilo koga prekoravam ili slicno.

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

8 godina i 2500 postova??!! Impresioniran sam!

 

Pa ti bi vec i penziju mogao da trazis od osnivaca ili vlasnika foruma...

 

Druže, zašto je većina tvojih postova iritantna i cinična? :jok:  Molim te da razmisliš i da probaš da nam objasniš. Pokušavam da te shvatim, a verujem i drugi. :stabre:  Ako smo u mogućnosti i da pomognemo... Nismo neprijatelji...  :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

 

Druže, zašto je većina tvojih postova iritantna i cinična? :jok: Molim te da razmisliš i da probaš da nam objasniš. Pokušavam da te shvatim, a verujem i drugi. :stabre: Ako smo u mogućnosti i da pomognemo... Nismo neprijatelji... :cirka1:

Hvala na ponudi za pomoc.

Ako treba i da legnem na kauc, kazite.

 

Pa sta znam... Mozda je uzrok svega toga tesko detinjstvo u komunistickom rezimu, bez ikakvih demokratskih sloboda, pa sada nadoknadjujem to jer moze da se iznese i sopstveno misljenje.

 

A povrh svega i razne frustracije u mladosti su ostavile svoj trag, od cega je najveca bila sto nije covek mogao da uveze motor za svoje pare, vec samo oni koji su neko vreme radili i ziveli van zemlje.

 

Eto, mozda cete iz toga, kao i uvek, izvuci zakljucke i imati spremne savete sta i kako treba ko da radi, pa eto - i ja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drumski ratnik, 158 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Africa Twin DCT 2020

Hvala na ponudi za pomoc.

Ako treba i da legnem na kauc, kazite.

 

Pa sta znam... Mozda je uzrok svega toga tesko detinjstvo u komunistickom rezimu, bez ikakvih demokratskih sloboda, pa sada nadoknadjujem to jer moze da se iznese i sopstveno misljenje.

 

A povrh svega i razne frustracije u mladosti su ostavile svoj trag, od cega je najveca bila sto nije covek mogao da uveze motor za svoje pare, vec samo oni koji su neko vreme radili i ziveli van zemlje.

 

Eto, mozda cete iz toga, kao i uvek, izvuci zakljucke i imati spremne savete sta i kako treba ko da radi, pa eto - i ja.

 

Aaaaa.... Ne vredi... Tebi onda nema pomoći...  ;)

 

Aj živeo ti meni!  :cirka1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ja stvarno ne kapiram neke ljude....ne vidim ama nijedan jedini razlog shto su neki ovde napali Robina i one koji dele Robinovo mishljenje.

SVI koji zive u Beogradu i koji voze motor ZNAJU da se tu chesto pretiche kolona da bi bio prvi na semaforu (semafor iz kontra smera se pali kasnije zeleno).

 

A deshava se (koliko chesto ne znam) da automobili prave taj prekrshaj i skrecu u sporednu ulicu koja vodi do parking garaze.

I ako nekome treba dokaz za to, ja imam dokaz, na istom tom mestu je MENE isekao auto tako shto je kretajuci se u smeru Slavije (ja u smeru Terazija) reshio lik da skrene levo ka garazi i sve to na 2 metra ispred mene. Kochnice (a i moja nekim chudom vrlo bedna brzina) su mi pomogle da se ne zakucam u njega nego samo da ga "nezno" pipnem i strovalim se u mestu s motora.

Ako nekome trebaju dodatni dokazi, Kvarisha mi je svedok jer je bio suvozach, a negde mogu i da iskopam sliku moje leve ruke u gipsu (ligamenti su mi malo prsli).

 

Tako da smirite strasti i nepotrebno napadanje ljudi...forum SLUZI da se razmene mishljenja, saveti i iskustva!

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: zemun

Ja stvarno ne kapiram neke ljude....ne vidim ama nijedan jedini razlog shto su neki ovde napali Robina i one koji dele Robinovo mishljenje...

Tako da smirite strasti i nepotrebno napadanje ljudi...forum SLUZI da se razmene mishljenja, saveti i iskustva!

Kako sad to? Forum sluzi za razmenu misljenja, ali ako misljenje nije isto kao Robinovo onda se to ocenjuje kao napad na njega i istomisljenike?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

Ja stvarno ne kapiram neke ljude....ne vidim ama nijedan jedini razlog shto su neki ovde napali Robina i one koji dele Robinovo mishljenje...

Tako da smirite strasti i nepotrebno napadanje ljudi...forum SLUZI da se razmene mishljenja, saveti i iskustva!

Kako sad to? Forum sluzi za razmenu misljenja, ali ako misljenje nije isto kao Robinovo onda se to ocenjuje kao napad na njega i istomisljenike?

 

 

Razmenu mishljenja, ne napadanje nekoga i govoriti mu kako nema pojma i kako je "vidovit" ... 

Svako ima pravo na svoje mishljenje, i ja verujem da svako to moze lepo da kaze (napishe) bez uvreda ka drugome (to je ono shto je meni zasmetalo najvishe).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ej, aj malo da odmoriš od mene.

 

Svoje mišljenje sam dao na osnovu slika, rekao da je to moje mišljenje a ne fakat ali ako te baš svrbi, možemo da bacimo po sto evra npr. pa da odemo do policije da vidimo zapisnik. Sa zadovoljstvom ću ti uzeti pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Ja ne znam ni @lakisa a ni @robina a volim ih obadvojicu zato sto su bajkeri

 

Tema je otisla u pogresnom pravcu zbog pretpostavke i saveta datog na pretpostavku (mozda je i tacna, ne sporim)

Niko se ne bi bunio da je robin poceo temu npr "sta mi se desilo u Kralja Milana" ili "dali u Kralja Milana obilaziti kolonu sa leve strane preko pune linije ili filtrirati izmedu kola?"

Dode tema i do trece strane a mi nista ne znamo o kolegi koji je imao udes. A mozda njemu sad vise treba tema/savet kako naplatiti stetu, dali uzeti advokata, gde naci delove i slicno. A sto se tice mladih bajkera i njima ce to dobro doci u nekom momentu.

Da spustimo malo loptu i budemo konstruktivni

 

@Lakis hvala dva puta si me slatko nasmejao.

Kako rece nas @Mikulanac *Upoznajte se ljudi, druzite se, vozite motore, imajte redovan sex, pomazite drugima   i uzivajte u zivotu, bice vam mnogo lepse*

@Endurac  ova tvoja "Uostalom, broj postova i angazmana clanova na forumu koji u uzeli ucesce u ovoj temi na pravi nacin i onih koji imaju argumente za protiv, dovoljno govori u prilog ovome... bez da bilo koga prekoravam ili slicno." nema veze sa realnoscu, broj postova ne odreduje nista osim vremena provedenog ispred kompa. Niti je znak iskustva, ni znanja, ni ispravnosti argumenata, jedino sto mozda pokazuje (da se vratim na savet @Mikulanca) manjak sexa.  ;) 

 

Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja