Jump to content

Moto Zajednica

125cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Filly

A2 mogu sa 18 godina a trenutno imam 16... hteo bih poloziti sada da imam nesto da vozim dok ne budem imao dovoljno godina da polozim za vece kubikaze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

A2 mogu sa 18 godina a trenutno imam 16... hteo bih poloziti sada da imam nesto da vozim dok ne budem imao dovoljno godina da polozim za vece kubikaze

U julu 2015.g. si imao 17 godina, a sada imaš 16. Ti se podmlađuješ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Sprint Filly

nisam ja koristio tad ovaj nalog :)

bio je od druga pa mi je on dao nalog :) nije ga koristrio pa da se ne cimam da pravim svoj kad vec ima napravljen

sada cu prepraviti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

 

A2 mogu sa 18 godina a trenutno imam 16... hteo bih poloziti sada da imam nesto da vozim dok ne budem imao dovoljno godina da polozim za vece kubikaze

U julu 2015.g. si imao 17 godina, a sada imaš 16. Ti se podmlađuješ! :)
Ментално сигурно :)
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Da ne otvaram novu temu pitacu ovde
Brat uskoro treba da polaze za A1, pa razmisljamo sta da uzme, da odgovara toj kategoriji, ima iskustva u voznji, on bi hteo Cagivu Mito ali dolazi u obzir neka RS, TZR. Gledamo i neke enduro motore, ali bi on radije neki sportski. Sta preporucujete? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Preporucujemo da kupi onaj koji mu se svidja jer ce ga ionako promeniti za godinu dana.. Svi su oni isti, dal ide 5kmh brze il sporije manje je bitno. Neka kupi onaj za kojim mu srce zaigra.. Gledajte da bude u sto ocuvanijem stanju, stavite mu nove gume i kocnice i to je to. To je jedini recept za srecu. Razum, logika i motociklizam, oce to ali redje.. Sve je tp strast i uzbudjenje, zato i vozimo, nek kupi sta ga lozi i pamet u glavu.

Moj glas ide za Cbr 125 (mislim da se tako zove) ako nema toliko para onda Varadero 125 ili Tdr 125.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Yamaha R1

125 petice su uglavnog brze za tu kubikazu.. Neke mogu i 180 da razviju.. Stock sve nista budzano.

Ne verujem da su ti aprilija rs /cagiva mito/honda nsr itd za a1 kategoriju nazalost. i za 2 kw imao sam prilike da pisu kazne.

Baci oko na honda mtx 125 yamaha dt 125 itd.. neke endurace a za brzinke jedino 50 kubika.. gledaj da ne bacas mnogo para za brzinke od 50 kubika kupi nesto starije cisto da se vozikas sto malo kosta jer jbg tesko se i prodaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Moj RS125 je išao 170 km/h bez greške...

 

 

Inače, ne MITO ni za živu glavu...

Jeste lijep i lud motor, ali dijelova nema, mjenjač 7 brzina nemaš gdje da kupiš ili popraviš... Ja bih ga obišao u širokom luku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Mogu serije ići toliko nego šta, moja TZR-ka 1993. godište je išla 170 KM/h iako nije bila u nekom idealnom stanju, a drugova 1997 godište 180.. s tim što to uopšte nisu maleni motori za tu kubikažu..Ova 93, mislim da ima 11,12 Kw a ova 1997o 9 Kw, u igru bih ubacio i Suzuki Gamu koja mi je pored ovih TZRki najljepša zujalica iako su rijetki..Hondinu NSRku bih presočkočio zbog odvratnog visokog upravljača i smješnog položaja zbog njega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha YZF R125

Moj YZF R125 ide 120-130kmh zavisno od uslova, ali njegova prednost su potrosnja od 2,5-3l, dobro ubrzanje i atraktivan izgled, po meni najlepsi R koji mozete naci, steta sto je ne prave u vecim kubikazama, jedino je krajnja brzina slabija ali svakako je po meni bolja od svake cvaje rs-a koja trosi ulje, kvari se i trosi kao tenk. Ja nju vozim po gradu najvise pa mi ne treba neka velika brzina, na duza putovanja je takodje odlicna jer ima vodeno hladjenje i ne moze se tako lako pregrejati. Moj predlog su R125 i Varadero 125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Moj RS125 je išao 170 km/h bez greške...

 

 

Inače, ne MITO ni za živu glavu...

 

Jeste lijep i lud motor, ali dijelova nema, mjenjač 7 brzina nemaš gdje da kupiš ili popraviš... Ja bih ga obišao u širokom luku...

Новије имају 6 брзина.

 

Мој NSR ишао 170 док није страдао клип, кад сам га извадио била је нека 5-а специјала.

 

Тако да, stock верзија 125 нема шансе да иде 180.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

 

Moj RS125 je išao 170 km/h bez greške...

 

 

Inače, ne MITO ni za živu glavu...

 

Jeste lijep i lud motor, ali dijelova nema, mjenjač 7 brzina nemaš gdje da kupiš ili popraviš... Ja bih ga obišao u širokom luku...

Новије имају 6 брзина.

 

Мој NSR ишао 170 док није страдао клип, кад сам га извадио била је нека 5-а специјала.

 

Тако да, stock верзија 125 нема шансе да иде 180.

 

Nemoj reći dva puta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Нећу. Само се запитајмо те цваје што смо ми возили колико си година имале и колико пута отваране и рађене. Ко може да тврди да је фабрички све и да каже фабрички иде толико?

 

Друго је ко је купио ново па возио тако и толико. Ја нисам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ah da li iko bar poznaje nekoga ko je tada mogao da uzme novu TZRku :) ..Naravno da je nemoguće to reći, bar je klip bio na nekoj specijali, cvaja je, mora :D ..Ali nije ni bitno, nek ide 160, suština je da sam htio da kažem da cvaje daju nemjerljivo veći užitak u vožnji i više ćeš iskustva steći na njima, nego četverotaktni..Jeste da ćeš češće mijenjati klip, više trošiti ulja, ali pogledajmo u startu kolko su 4taktni skuplji, tako da..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Разумемо се, 125 само 2Т.

Мој пост је био само репер на неки са претходне стране где је неко рекао да stock 125 иде 180 без буџења. Што је немогуће. Треба бити реалан.

 

 

И што се тиче овога да ове тркалице не могу на А1. Већина може. Моје две су биле на 9kw као и од свих другара који су их имали. Доста су ређе нађу неки који се воде на неку сумануту цифру киловата.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja