Jump to content

Moto Zajednica

A neka vožnja?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Čini mi se da je sezona uveliko počela, a još ne vidim nikakvu najavu za vikend vožnju...

 

Ajde drugari, organizujte nešto pa da pakujemo kofere...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pozdrav Mare...i svima koji su zainteresovani i ocekuju BJB Voznje......

 

Samo da javim da su BJB Vikend i dnevne voznje u planu i da ce ih definitivno biti, samo sto ove sezone radimo planski.

 

Sta to znaci.... isli smo za pocetak sa Kursom bezbedne voznje, kao i svake sezone, ovaj vikend (9/10.Apr.) je bila planirana jednodnevna voznja, ali smo odustali zbog loseg vremena, sledeci vikend 23/24 Apr. je organizacija Navaka... tamo se ocekuje ucesce od pocetnika do profi vozaca, a inace veoma je koristan za sticanje iskustva.

 

Vikend nakon toga tradicionalno imamo organizaciju Uskrsnje voznje do nasih drugara u Sremcici 01.Maj.... naredni vikend je Djurdjevdan (mozda se dogovorimo eventualno tada za djir), a vikend 13/14/15 Maj je BJB redarska voznja, koju imamo svake godine i zatvorenog je tipa.....posle toga, na raspolaganju nam je svaki lep vikend.

 

Tako da se vidimo 1.Maja ujutru da obradujemo drugare u Sremcici sa "farbanim jajima", a do tada cemo imati i razradjene termine BJB voznji.... pa cemo se sve dogovoriti...

 

Do tada pozdrav,....  :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Znam druze, da je Loznica....i ja sam prijavljen kao takmicar za trku... tako da ne mogu da organizujem voznju do tamo...jer cu verovatno biti tamo vec dan ranije...verovatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Ja predlazem (a ako se drugi ne slazu nemam nista protiv i nebih da polemisem) da se BJB voznje pocnu placati i  da negde pred moto sezonu postoji kalendar vozjni. ne mora svih ali makar 3-4 voznje da se znaju unapred kada su. Mislim i ljudi koji ih organizuju nisu besposleni i ne zive od motora i vozikanja ,pa shvatam da su BJB voznje njihova dobra volja. Ali sem volje ako bi se nasla neka cena prihvatljiva organizatorima i nama ucesnicima,bilo bi mozda efikasnije. Ja kao i dosta ljudi sa foruma se vozamo vec nedeljama,ali BJB voznje su nesto sto dosta nas ceka. Znam da svaka voznja i onako kosta ali eto neka bude recimo 15-30 ucesnika i neka svi neku cifru damo ,makar da organizatori i redari poklope troskove...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

To su drugarske vožnje,svi uživamo,plaćanje je glupost.Mene niko ne treba da vodi,pa ja to da plaćam kao neku uslugu.Voziću se sam.Nego,mogli bi neko makar družrnje uz roštilj i vreće za spavanje.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

To su drugarske vožnje,svi uživamo,plaćanje je glupost.Mene niko ne treba da vodi,pa ja to da plaćam kao neku uslugu.Voziću se sam.Nego,mogli bi neko makar družrnje uz roštilj i vreće za spavanje.

"Glupost" je jak i nepotreban izraz. Naravno da svi možemo da se vozimo sami, ali u pitanju je druženje, a organizacija istog iziskuje neke ( po meni simbolične ) ali ipak troškove. Slažem se sa Punišom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 324 postova
  • Lokacija: Beograd-Kotor
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Hmmmm, totalno se ne slazem. Kreirajte sami rutu i postavite u predloge za putovanje. Malo mashte i avanture, smisao za putovanje i uzivanje. Mislim da nema potrebe za vodicem, toliko ljudi je proputovalo Evropom i nasim krajevima da mozemo skupiti zilion predloga. Kod nas je samo problem sto se ne mozemo dogovoriti, a i ako se dogovorimo uvjek ima nekih koji odstupaju od plana putovanja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Svi mi znamo da odemo negde i nisu nam potrebni vodici u tom smislu. prosla dva vikenda sam isao sa kolegama sa foruma i bilo je prelepo. ja ne govorim ovo jer ne umem da sebi odredim sta da vidim,nego zato sto su BJB voznje meni posebno drage.Ovo predlazem jer bi mozda bilo efikasnije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Kymco Xciting 250

Ako organizovanje ovih voznji iziskuje neke troskove onda sam za to da svako ko zeli da se ukljuci u zajednicku voznju plati organizatorima odredjen procenat

kako oni ne bi bili na gubitku . U suprotnom slucaju , ukoliko nemaju neke troskove ja mislim da nema potrebe za ikakvim placanjem jer ovo treba da budu drugarske voznje i da se ceo ovaj skup organizuje na drugarskoj bazi .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Bez da palamudimo,posto dobo poznajem te ljude,price o parama zaista su glupost.Svako placa svoje troskove na tim putovanjima,vazda je tako bilo.Kad bude vremena,napravice oni rutu. :takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Drugari, nemojte da trosite energiju oko rasprave, rute su napravljene i odgovorno tvrdim da ce biti voznji...... malo smo u problemu sa koordinacijom vremena i obaveza, plan je bio da bar jos jedan kurs bezbedne voznje odrzimo....kako bi mogli da nauceno primenimo i kasnije BJB voznji u praksi.

 

Pored organizacije voznje i kursa, tu su i Navak, za neke i Xross trka kad se to sabere sa privatnim i poslovnim obavezama, realno je da ce BJB voznje pokriti ostatak sezone Jun - Septembar.

 

Sto se tice finansijskog uticaja na organizaciju voznji, ima i toga i hvala sto mislite na nas, ali molim Vas da ne ulazite u diskusije i argumente oko toga...sve cemo zajednicki da postavimo i iznesemo kao i prethodne akcije.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

.....pratim temu i ne vidim da imamo najavljenu neku vožnju......ili možda ne pratim temu koju treba......?

 

Hvala,

 

Pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

.....ja isto odsutan.....idem sa lepšom polovinom na Taru......sreća u nesreći - motorom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja