Jump to content

Moto Zajednica

markoizkule

Kozni prsluk

Recommended Posts

• U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: Suzuki Rf 600

Da skinem malo prasinu sa ove teme.

Ljudi hocu da nabavim kozni prsluk pa me zanima gde mogu da nabavim [natpise,nalepnice] ili kako se vec to zove  mk iz srbije da bi stavio na prsluk 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• motoras, 1557 postova
  • Motocikl: BMW politra ; '73. zderac kilometara / TOMOS APN 4/ SLC/deva (ne mogu da registrujem po novom)
pre 8 minuta, Blinki je napisao:

Da skinem malo prasinu sa ove teme.

Ljudi hocu da nabavim kozni prsluk pa me zanima gde mogu da nabavim [natpise,nalepnice] ili kako se vec to zove  mk iz srbije da bi stavio na prsluk 

Da li si procitao ovu temu ili si samo postavio pitanje? Lepo ti pise i ko pravi i za koliko para. A boje kluba dobijes od kluba u koji si uclanjen. Pozzz

• Svrati ponekad, 193 postova
  • Motocikl: Honda CB 900 Hornet

Te (natpise, nalepnice) se u stvari nazivaju prišivci.. Svaki klub ima svoje boje (na ledjima) i svoj prišivak napred.. Što se tiče prišivaka, to možeš dobiti od bilo koga iz bilo kog kluba.. (naravno prijateljski) Ne možeš nekome prići samo i tražiti, barem ja ih ne bih tako delio.. A što se tiče boja, to možeš dobiti kada postaneš punopravni član moto kluba..

• U prolazu, 61 postova
  • Motocikl: Suzuki Sv650

Mene zanima da li neko sije prsluke (ne mora kozni) u Nisu? Takodje me zanima i gde mogu da uradim prisivke, sitan vez

• Svrati ponekad, 257 postova
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Na KP u Aleksincu ima lik sto ih prodaje, baci pogled, oko 20e su bili...

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

• Zainteresovan, 550 postova
  • Motocikl: Trotinet
1 hour ago, antic said:

Mene zanima da li neko sije prsluke (ne mora kozni) u Nisu? Takodje me zanima i gde mogu da uradim prisivke, sitan vez

Ako trazis kvalitetnu kozu sivenje i dizajn po meri kontaktiraj Mihalj Urbana iz Trstenika (imas ga na fejsu). I on vozi motor, sije bas za bajkere. To je to sto znam da dole sije neko ko se razume u moto prsluke. Al vrv ih ima jos...

• U prolazu, 61 postova
  • Motocikl: Suzuki Sv650
2 hours ago, Juan said:

Na KP u Aleksincu ima lik sto ih prodaje, baci pogled, oko 20e su bili...

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Ништа квалитетно нисам нашао на кп осим једног лика који тражи 180е, то је превише за прслук.

1 hour ago, Pingvin37 said:

Ako trazis kvalitetnu kozu sivenje i dizajn po meri kontaktiraj Mihalj Urbana iz Trstenika (imas ga na fejsu). I on vozi motor, sije bas za bajkere. To je to sto znam da dole sije neko ko se razume u moto prsluke. Al vrv ih ima jos...

Баш сам у овој теми видео да има људи који шију али су ми далеко, волео бих да нађем неког у Нишу да би ми лично узео мере и сашио. Ако не нађем онда ћу контактирати неке од ових. Хвала у сваком случају :takoje:

• Drug član, 1350 postova
Pre 17 sati, Pingvin37 je napisao:

Mozes da mu posaljes mere i da uradi, radio je skoro drugaru za rezervar nesto kao tank pad sa torbicom koja se skida, ovaj napravio od kartona i poslao mu mere i lepo mu odradio od koze. Pogledaj svakako profil na fb.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja