Jump to content

Moto Zajednica

Kozni prsluk

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Uzice
  • Motocikl: Suzuki Rf 600

Da skinem malo prasinu sa ove teme.

Ljudi hocu da nabavim kozni prsluk pa me zanima gde mogu da nabavim [natpise,nalepnice] ili kako se vec to zove  mk iz srbije da bi stavio na prsluk 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 8 minuta, Blinki je napisao:

Da skinem malo prasinu sa ove teme.

Ljudi hocu da nabavim kozni prsluk pa me zanima gde mogu da nabavim [natpise,nalepnice] ili kako se vec to zove  mk iz srbije da bi stavio na prsluk 

Da li si procitao ovu temu ili si samo postavio pitanje? Lepo ti pise i ko pravi i za koliko para. A boje kluba dobijes od kluba u koji si uclanjen. Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Te (natpise, nalepnice) se u stvari nazivaju prišivci.. Svaki klub ima svoje boje (na ledjima) i svoj prišivak napred.. Što se tiče prišivaka, to možeš dobiti od bilo koga iz bilo kog kluba.. (naravno prijateljski) Ne možeš nekome prići samo i tražiti, barem ja ih ne bih tako delio.. A što se tiče boja, to možeš dobiti kada postaneš punopravni član moto kluba..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
1 hour ago, antic said:

Mene zanima da li neko sije prsluke (ne mora kozni) u Nisu? Takodje me zanima i gde mogu da uradim prisivke, sitan vez

Ako trazis kvalitetnu kozu sivenje i dizajn po meri kontaktiraj Mihalj Urbana iz Trstenika (imas ga na fejsu). I on vozi motor, sije bas za bajkere. To je to sto znam da dole sije neko ko se razume u moto prsluke. Al vrv ih ima jos...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Suzuki Sv650
2 hours ago, Juan said:

Na KP u Aleksincu ima lik sto ih prodaje, baci pogled, oko 20e su bili...

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Ништа квалитетно нисам нашао на кп осим једног лика који тражи 180е, то је превише за прслук.

 

1 hour ago, Pingvin37 said:

Ako trazis kvalitetnu kozu sivenje i dizajn po meri kontaktiraj Mihalj Urbana iz Trstenika (imas ga na fejsu). I on vozi motor, sije bas za bajkere. To je to sto znam da dole sije neko ko se razume u moto prsluke. Al vrv ih ima jos...

Баш сам у овој теми видео да има људи који шију али су ми далеко, волео бих да нађем неког у Нишу да би ми лично узео мере и сашио. Ако не нађем онда ћу контактирати неке од ових. Хвала у сваком случају :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin
Pre 17 sati, Pingvin37 je napisao:

Ako trazis kvalitetnu kozu sivenje i dizajn po meri kontaktiraj Mihalj Urbana iz Trstenika (imas ga na fejsu). I on vozi motor, sije bas za bajkere. To je to sto znam da dole sije neko ko se razume u moto prsluke. Al vrv ih ima jos...

Mozes da mu posaljes mere i da uradi, radio je skoro drugaru za rezervar nesto kao tank pad sa torbicom koja se skida, ovaj napravio od kartona i poslao mu mere i lepo mu odradio od koze. Pogledaj svakako profil na fb.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja