Jump to content

Moto Zajednica

HITNO! Motor i oprema, cbr1000f

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Dragi drugari, 

 

Oglas vazi od sad do srede ujutru.

 

CBR 1000f 1994

dve jakne dainese kozne, crna i sarena. Samo crna je nova kostala 400 jura, model 1972, sarena model R iste boje kao sidi cizme.

sidi trkacke vertebrae B2 br 45 crno,crveno,sivo

Shoei L kaciga xr1000

 

Sve 1800. Samo bajk 1400. 

 

Motor se vodi na 1994, zapravo je 1992 sa repom od dualke. Nema dual brake.

 

Opremu ne bih prodavao posebno ili pojedinacno,  nego sve zaj sa masinom.

Dajem dve gume pilot power i road , dot 2013 i 12 koje sam kupio prosle god, jako korektne koje spremam za zamenu, ko uzme sve.

 

Cbr je na Slaviji, moz se pogleda uvek. Prosle godine ulozeno 450 jura, sad 230 evra placena registracija pre neki dan, znaci tek registrovan.

Zamenjen lanac u masini, relej paljenja, karbovi na ultrazvuku ocisceni, nastelovani, sinhronizovani,  sediste presvuceno kod Bobana, novo ulje svece filteri antifriz. Nov regler (Joska). Zadnja sapa, treba da se stavi jedna biksna na prvi sraf. Zadnj akocnica radi odlicno kao i prednje. Objasnicu sve kupcu.

 

Treba da:

 

se spoji sajla sauga, ali stavio sam je sa strane i radi i tako ga vozim god dana vec.

Accu je korektan ali treba nov jer ova masina trazi brz obrtaj da bii upalila.

Trebalo bi zameniti kvacilo jel malko vec proklizavaju u nizim obrtajima kad se zagreje.

Se sipa ulje i zamene semerinzi u viljuskama.

 

Sve u svemu ima da se poradi oko estetike, i sitnica, ali ga vozim svaki dan i ide kao nenormalan.

 

Eto....ko hoce, nek me zove na

 

063 7716 465

 

ovde necu stici da se javljam, aktuelno od sad do srede ujutru........

 

Cmok;)

 

PS stavljam fotke za neki minut......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Resen problem, ide lock, a moze i brisanje teme. Ljubimcce ostaje u kuci. Ko vata zjale nek cimne na kafu kad prolazi:)  Hvala na saradnji :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

EDIT:  drugari, nadjoh nesto malo drugacije i prakticnije za moja ledja i gradsku voznju od po 5 minuta tamo vamo, tako da je oglas samo za bajk aktuelan. Cena dogovor, sve informacije na PP. Znaci cbr 1000f na prodaju. Tek registrovan, do marta 2017.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: vfr rc36

Motor jeste dual, imao je nezgodu sa zadnjim klestima pa su ubacena obicna. I prednja maska je od starijeg modela

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Juce istekla registracija, bice verovatno registrovan ovi dana. Ima da se porade neke stvari na bajku, akumulator, plastike kod ralice.... Cena okrugla sa 3 nule bez registracije koja je oko 19.500 din. Znaci popust 400 jura. Idealno kes, moze i liberti plus doplata, zamena itd....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pre dve god odradjen veliki servis: remontovan anlaser. Stavljen nov relej paljenja, zamenjen lanac u masini, spaner odlican. Sediste kod dragog nam Bobana. Nove svece. Joskin regler *Rajko.Antifriz. Stelovanje, ultrazvuk, sinhr. karbova.Zamenjene iglice. Zamenjen filter vazd. Filter benzina. ulje filter ulja.Treba da se sredi paljenje i vampir pri paljenju i nov accu, pljastike na spojevima ralice i stranica, i biksna na zadnjim kljestima.

Cenu cu spustiti ako neko nije pri parama a svidja mu se bajk i spreman je da malo ulozi vremena i novca u sredjivanje. Motor je na mene 1/1 -  5ta godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Pre dve god odradjen veliki servis: remontovan anlaser. Stavljen nov relej paljenja, zamenjen lanac u masini, spaner odlican. Sediste kod dragog nam Bobana. Nove svece. Joskin regler *Rajko.Antifriz. Stelovanje, ultrazvuk, sinhr. karbova.Zamenjene iglice. Zamenjen filter vazd. Filter benzina. ulje filter ulja.Treba da se sredi paljenje i vampir pri paljenju i nov accu, pljastike na spojevima ralice i stranica, i biksna na zadnjim kljestima.

Cenu cu spustiti ako neko nije pri parama a svidja mu se bajk i spreman je da malo ulozi vremena i novca u sredjivanje. Motor je na mene 1/1 -  5ta godina.

 

Nadam se da uz motor ne daješ i punjač za akumulator   :oda2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

 

Pre dve god odradjen veliki servis: remontovan anlaser. Stavljen nov relej paljenja, zamenjen lanac u masini, spaner odlican. Sediste kod dragog nam Bobana. Nove svece. Joskin regler *Rajko.Antifriz. Stelovanje, ultrazvuk, sinhr. karbova.Zamenjene iglice. Zamenjen filter vazd. Filter benzina. ulje filter ulja.Treba da se sredi paljenje i vampir pri paljenju i nov accu, pljastike na spojevima ralice i stranica, i biksna na zadnjim kljestima.

Cenu cu spustiti ako neko nije pri parama a svidja mu se bajk i spreman je da malo ulozi vremena i novca u sredjivanje. Motor je na mene 1/1 -  5ta godina.

 

Nadam se da uz motor ne daješ i punjač za akumulator   :oda2:

 

Zamalo da stisnem prijavi uredniku umesto reply, Mozda sam trebao. Stipso nije ni 24 casa kod mene  :jee1:  :sampion:  :na_glavi:  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Stavljen nov novcijat accu pre par dana, registrovan godinu dana. Dogovor za kes. Ispod trzisne cene. Moze i zamena a moze i zamena za liberty npr plus doplata, enduracca, drugi bike, k100 bmw itd. 5godina ga vozam valjalo bi promeniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Otvorio mobilnu kancelariju ispred suda;) ne mi zapelo da prodajem, zapravo sve mi nesto zao, eto nek ostane eventualno zamena za bmw k100 ili nesto sl., vfr, cbr, f600 bmw, bez jurnjave dok mu sredjujem plastike tj zabice.  Moze i kes. Zapravo najbolje da odemo na pivo i suncanje i gledamo motore....

IMG_1748.JPG

IMG_1749.JPG

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Aktuelno, ako nekog zanima, dogovor ispod cene....imamo nekih zanimacija za kupovinu neceg za odmor pa dobro dodje neki dinar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja