Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 600rr 2010 "sam dodaje i oduzima gas" :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: S1000RR

Sada se vracam iz grada i motor odjednom izgubi ceo gas...zatim odjednom vrati gas...pa opet skroz izgubi..cima..Kao da Sam dodaje I oduzima gas...dok ruka na gasu stoji u mestu. onda skroz izgubi gas i ugasi se.

Sacekam malo...upalim motor jako mu dodam gas...on primi. Predjem 50m on opet ...pocne da gubi I prima gas...I opet se ugasi. Probam da upalim...nece. Sacekam malo upali opet I prima gas....predjem opet malo 100m...opet isto.

 

Znaci nekada upali odmah I predjem 100-200m I onda opet..gubi primi...Kao da Sam dodaje I oduzima gas...I onda se ugasi. Nekada upali odmah....a nekada nakon par minuta.

 

Far ovi I sat svo vreme sijaju ..znaci kao da ima struju.

 

Imali neko iskustva sa ovakvim problemom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT1200ZE World Traveler

Vrlo moguce da ti brljavi tps senzor,vidi u service manualu da li ima takvih simptoma kad se on pokvari. Mozda i gresim,ali TPS(throttle position sensor ),sam naziv govori da moze biti do toga,ili neka me neko ispravi ako gresim. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: S1000RR

Ne znam...ali se ugasio i na leru...Kada sam dosao kuci ..on je radio...i tako ga slusam dok radi na leru..i on radi normalno..jedno minut..i nakon toga opet se gusi...i sam se ugasi..na leru....Sada razmisljam da li nije pumpa za gorivo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 K5, Yamaha TDR

Meni to lici da se zaprlja filter za gorivo, kad stanes, prljavstina spadne, kad dodas gas prljavstina opet zapuni filer, nema dotok goriva i ugasi se, takav slican problem imao drugar na Suzuki RG, skinuo filter, sa jedne strane cist, a sa druge neverovatno prljav, ocistio ga i nije mogao da prepozna motor... Probaj..

Ili ovo prvo sto je Da-Ca napisao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: S1000RR

Evo jutros upalio..radio ok...do duse nasuo sam jedno 4litre goriva...posto je bio blizu rezerve..nije bio na rezervi ali....negde sam procitao da je pumpi mozda "malo goriva" tjs..valjda pritisak..sta znam...uglavnom radio je ok..oterao kod majstora.

 

Sada da li ce on da vadi i testira pumpu..ako je to moguce ne znam...najgori je kvar koji se desava povremeno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: S1000RR

Ovako...sve radi po starom...ispada da je nesto pumpa ili sta znam zezala...da li zbog goriva..ili...u glavnom sve radi kao i pre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: S1000RR

Radilo do danas...i evo opet zeza...

 

Pocne da radi sve tise i tise..i polako se ugasi...kao kada nestaje goriva

 

Probam odmah da upalim i nece...ako dam par puta kontakt..3..4..cuje se pumpa...i probam da upalim..on upali...i radi 10ak sekundi...i onda se opet pocne muciti i ugasi se....sacekao sat vremena..da se ohladi...motor..onda upali ok...predjem par kilometara...i kada se ugreje...opet krene po starom...snimio sam i video dok se to desavalo...pa cu ga staviti na youtube...inace sam citao..i kazu ne postoji filter goriva...vec samo neko sito valjda u pumpi goriva

 

Evo i video

 

Evo ostavio da se ohladi 2 sata..upalio normalno...pustio da radi i da se upali ventilator na 103c...i radi ok kao da nema problema...ali verovatno bi nakon voznje..opet pocelo po starom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: S1000RR

Pumpa.

 

Hvala!! :)

 

Ne bih ovoliko kukao da imam valjanog majstora u blizini...prvi majstor koga hvale je na 50Km a i pun posla :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja