Jump to content

Moto Zajednica

LED H4 sijalice

Recommended Posts

  • MK SO Zandarmerije, 584 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

nek sijalica  led h4 za preporuku a d aje od jeftinijih ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Te l.e.d. farove treba zakonom zabraniti, mislim na fabricke, o budzotinama ne vredi raspravljati. 

Proizvodjaci stavljaju akcenat samo na preglednost vozaca koji upravlja vozilom zanemarujuci druge ucesnike u saobracaju, jednostavno je neprirodna boja sa ogromnim kontrastom u odnosu na okolinu. 

Za kojekakva radna svetla su OK za javni saobracaj nikako. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 26 minuta, bdada je napisao:

Te l.e.d. farove treba zakonom zabraniti, mislim na fabricke, o budzotinama ne vredi raspravljati. 

Proizvodjaci stavljaju akcenat samo na preglednost vozaca koji upravlja vozilom zanemarujuci druge ucesnike u saobracaju, jednostavno je neprirodna boja sa ogromnim kontrastom u odnosu na okolinu. 

Za kojekakva radna svetla su OK za javni saobracaj nikako. 

Niko mi za ovih godinu i po nije blicnuo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ko da ti blicne kada u Bg vise ne postoji auto sa halogenom sijalicom :D

Navara nema reljefno staklo pa neke led i mogu da prodju a da ne zaslepljuju druge vozace mada vecina ne zna ni da ih postavi kako treba, mislio sam generalno na tu tehnologiju. 

Na primer kada vozilo koje dolazi u susret predje preko neravnine ili bude vislje u odnosu na drugo vozilo razlika je ogromna sto nije slucaj sa halogenim sijalicama. 

Svi se pozivaju na ekologiju i ostala sranja a onda gurnu brdo plastike i elektronike umesto komadica stakla i lima, licUmuri. 

Napredovala je tehnologija i u izradi halogenih sijalica pa vise ne zize zuto nego daju jacu i belju svetlost a opet ni priblizno ne smetaju ostalim vozacima. 

Ovo govorim generalno, mada ni kao pojedinci nismo bolji, sescemo sami u auto i raspaliti klimu a posle kukati kako nam je grad polupao auto. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1877 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 14 sati, brankoXM je napisao:

nek sijalica  led h4 za preporuku a d aje od jeftinijih ?

@N.F.S. je testirao dosta led sijalica. Najbolje mu se pokazale iz Woby hausa, nekih 2.500-3.000 din.

Jedan kolega je prodavao baš te, čini mi se greškom kupljene. Ako npr rešiš da uzmeš od njega, a mnogo ti je obe, uzeću ja jednu, za rezervu, iste motore vozimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2350 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja se držim H4. Stara škola. Noćni razbijac. Za desetak dana mi stiže clear headlight i mislim da ce to biti pun pogodak. Taman da ga probam po onim tunelima u Bosni... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Rešio problem sa H4 LED sijalicama. Jebavo se po mraku da vidim baš gustinu snopa. Fora je kad se pravilno stavi sijalica i lepo prićvrsti da se onda rotira u ležištu prstena. Okrenuo je za 10-15 stepeni i sad je ok. 

Fabrički iz kutije nije uštelovano, tako da ako je neko nekad testirao Led sijalice, a nije ovo primetio i primenio, pljuvao je po proizvođaču, prodavcu, lošim kopijama... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja