Jump to content

Moto Zajednica

Problem s gasom

Recommended Posts

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Blizi se dan☺Bice tu jos po nesto da se zameni al prvo da proradi freza.Ja kupio kacigu,LS2, mogu reci da je tiha i ne duva,udobna,sve najbolje a kakva je kad se vozi s njom nemam pojma☺.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Opa nov klip, klipnjaca radilica centrirana, vidim da se spremas za voznju, a sta je sa dozvolom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Pa bice valjda,to je tek proces.To mi treba da bih mogao da ga koristim za ono sto sam i hteo,a to je odlazak na posao.Do tada,ovim vamo puteljcima u kraju,cisto da se proba i malo stekne osecaj a nisam hteo to da radim gologlav.

Moguce da ce doci i nov set lancanika sa lancem,DID-ov,neke sitnice kao nova slavinica goriva,creva,da  se uradi kill switch,povezu migavci...nasteluju amortizeri,trenutno su podeseni kao za off-road i tako.

 

Od svih dana u godini,potrefi se da danas obavim prenos vlasnistva na sebe,petak 13 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Pa bice valjda,to je tek proces.To mi treba da bih mogao da ga koristim za ono sto sam i hteo,a to je odlazak na posao.Do tada,ovim vamo puteljcima u kraju,cisto da se proba i malo stekne osecaj a nisam hteo to da radim gologlav.

Moguce da ce doci i nov set lancanika sa lancem,DID-ov,neke sitnice kao nova slavinica goriva,creva,da  se uradi kill switch,povezu migavci...nasteluju amortizeri,trenutno su podeseni kao za off-road i tako.

 

Od svih dana u godini,potrefi se da danas obavim prenos vlasnistva na sebe,petak 13 :)

Karma je čudo :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Nemoj da gledas stvari tako negativno i odmah će biti bolje ;)

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Haha,pa da..vidis kad sam dotero motor kuci i video filter vazduha,odma sam znao da me prodavac izjebo ko konja...da nije u motor bar 3 godine ulozio ni 15e.Taj filter vazduha je simbol mog "motorisanja". :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Radilica stigla sa remonta,sada je opremljena Prox klipnjacom.Lezajevi NTN ,tu su i semerinzi,klip Meteor, a bogami i komplet dihtunga.Ako sve bude kako treba za koji dan ce proraditi.

ako nije tajna, pošto je kod vas u SRB remont takve radilice ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

bez dijelova ... samo ruke ... za rastavljanje, sastavljanje i balansiranje ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

To je cena bez cene rada,sa delovima.Za cenu rada ne znam,ja sam je dobio onako sveukupno,za sav trud,ne znam koliko bi bilo samo za radilicu.Morace Aca da to kaze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Ko imas svoje delove odneses bravaru, kod mene uzimaju 10 e da nabace klipnjacu i nacentriraju radilicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Rastelovan karburator plovak ne zatvara gorivo, zapusene dizne, nego sta bi sa hondom sklopiste li je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

A jel ima uticaja ako nece da upali bez gasa?sta to znaci?

Honda se jos radi,menjan je i neki djavo u menjacu,iglicasti lezaj.Jos nije sklopljena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Posto je neko rokno mopedom iskrivio je osovinu salterice.To sad da se namesti i repariran je i menjac.Eto malo novosti☺Posle ide paljenje,stelovanje i nalazenje kakvog resenja za ovaj skandal od vazdusnog filtera,posto ga je nemoguce naci za kupiti.Bice ovo na kraju fina,podmladjena mashina

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Jos vesti:Motor upaljen radiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!

CDI imao neki od Piaga mora se menja,kvacilo da se 'opravi,ne valja,nesto oko struje,karburator stelovanje i novi filter vazduha.Termo-davac crko.Svaka cast majstoru na strpljenju sa ovom kantom,ja mislim da bi ga polio benzinom i napravio bar zanimljiv snimak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Realna cena bi bila oko 50 evra pri kupovini tada po ovome :D ali dobro je bitno da ga sredis i pocnes voziti  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Tacno tako,koja magarcina bi za to dala 9x vise :stabre: .Necu ga voziti cekacu 10 godina da bude pravi oldtajmer i prodati ga u Englesku za 1200e:)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: Suzuki GSXR

To cim u oglasu kaze potreban servis karburatora znaj da mu fali jos milion stvari. Da je samo servis to bi i on uradio jer to je oko 20-tak evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ma nije to pisalo u oglasu,u oglasu je bilo:"Sredjen do svake sitnice"!!!Nego sam ja mislio na prve znake nevolja da je mozda samo rastelovan karb i video sam da je filter vazduha budzevina pa zato.Zavrsismo sa kompletnom reparacijom svega zivog,full generalna agregata,menjaca,struje,kvacila.Znaci sve osim estetike je menjano,osvezeno.Sad motor radi kao sat,cekam jos pravi njegov filter vazduha(o da,majstor Aca je i to uspeo da nabavi,mislili smo da je nemoguce) i da se onda dosteluje i gotovo.Dolazi nazad kuci motorce :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Jedino nismo menjali komplet lancanike i lanac,jer je zadnji pri kraju radnog veka,jbg al moze jos neko vreme da gura pa neka cuti tu dok se oporavim i ja malo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja