Jump to content

Moto Zajednica

Problem s gasom

Recommended Posts

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Inace sam jako nervozan tip i nestrpljiv.Kazu strucno ''drkadzija'' haha.Jediiiino,ali jedino sam strpljiv i gutam sranja u vezi ovog motora.

Pa pre 10 dana,a nije za pohvalu,kosim i zajebava me kosacica,gasi se i pregreva.Ja u sekundi zacrnim,uzo sam cekic i dok je nisam razbio u paramparcad nisam stao.Sto kaze ''anger managment' mi uspeva samo u vezi sa motociklom,mada je i on jednom popio pesnaju o rezervoar.Psiholog kaze da se bavim sportom:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Dzejev sin i tatko na dzeja, a ko je dzej.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Ma izlupetao sam se s 'nickom'.Mora promenim dosadilo:)Kuci sam imam upalu pluca pa ne idem na posao.Imao neku prehladu i nisam se lecio,i to se vuklo mene bolelo cose i spustilo se dole,jbg.

Taman reko prilika da se poradi malo na motoru.Al pazi da nece!!!

Prosta stvar,skratio lanac,imam nove zupcanike i aj da montiram.Prc malo.Oni spec srafovi sto idu iz tocka kroz lancanik urnisani nacisto.Aj kod strugara.Nazovem prokletnika kaze dodji resicemo,sutra bude gotovo.Zapalim 20km busom,dodjem tamo,kaze ne primam nikakav poso bar 7 dana.Ja sokiran.Posvadjamo se lepo tamo.Popizdim nacisto!Jel ima ko normalan u ovom usranom gradu!?Na kraju nadjem chovu u pizdincima nekim,napesacio sam se u nekim brdima sa sve upalom pluca i temperaturom.Hvala bogu te covek fin,kulturan.Ma bre doktor!Sutra preuzimam te gomboce pa da montiram tocak,prenos,agregat.Onda polako struja da se nakaci{to ce da bude mislim moje najjace sexualno iskustvo na motoru}.Samo da se ne zapali kad zavrsim sve,molim te boze ne daj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 2 sati, Dzejev sin je napisao:

Ma izlupetao sam se s 'nickom'.Mora promenim dosadilo:)Kuci sam imam upalu pluca pa ne idem na posao.Imao neku prehladu i nisam se lecio,i to se vuklo mene bolelo cose i spustilo se dole,jbg.

Taman reko prilika da se poradi malo na motoru.Al pazi da nece!!!

Prosta stvar,skratio lanac,imam nove zupcanike i aj da montiram.Prc malo.Oni spec srafovi sto idu iz tocka kroz lancanik urnisani nacisto.Aj kod strugara.Nazovem prokletnika kaze dodji resicemo,sutra bude gotovo.Zapalim 20km busom,dodjem tamo,kaze ne primam nikakav poso bar 7 dana.Ja sokiran.Posvadjamo se lepo tamo.Popizdim nacisto!Jel ima ko normalan u ovom usranom gradu!?Na kraju nadjem chovu u pizdincima nekim,napesacio sam se u nekim brdima sa sve upalom pluca i temperaturom.Hvala bogu te covek fin,kulturan.Ma bre doktor!Sutra preuzimam te gomboce pa da montiram tocak,prenos,agregat.Onda polako struja da se nakaci{to ce da bude mislim moje najjace sexualno iskustvo na motoru}.Samo da se ne zapali kad zavrsim sve,molim te boze ne daj.

Jel ovo ozbiljno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Najozbiljnije.Jos me pita pa ko ti reko?Ja pitam jel se mi poznajemo?Kaze ne.Pa reko otkud onda znam ko mi reko:)Nekooooo,zvao sam telefonom grrrrrr.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Masinbravar mi je dobar drug i blizu mi je, za sta sam ga sve mrcvario uvek mi izadje u susret, dobar masinbravar je retkost danas pogotovu da nadjes nekog ko ce da ti uradi neke sitnice, iz leskovackog masinoteksa su prodavani strugovi na kilo, tad je on bio pametan pa kupi masine za smesne pare sad vodi firmu.

Послато са CUBOT_NOTE_S уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

E vidis,nadam se da mi nece vise trebati al sreca u nesreci da me onaj nije zajebo ne bi nikad nasao ovog drugog.Fin covek,bar prema strankama,otisao danas po te delove napravio kako treba sve,jos me pita gde zivim i povezo me donekle kolima.Taman sam pomislio da su svi poludeli i rekoh na sledecem majmunu ce kola da se slome>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Do jaja je i to sto sam sipao tecnost u rashladni sistem i motor se upiso ko nimfomanka.A najjace je sto curi kroz poklopac motora,ima pukotinu.Tandara mandara broc,mislim da sam doziveo nirvanal sad i sta da radim sad,da se slikam?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Ti si bre neki veliki maler da svratis kod mene u marinkovu baru da ti razbijemo taj maler.Pratim ove tvoje postove I uveseljavas me stalno al ovo sad je previse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Kad smo kod pisanja cucim ja tu kod motora jedno dva metra od ograde.Kad nesto cujem iza ledja.Komsija matori jedan idiot priso uz zicanu ogradu i pisa covek.Znaci gledam u kitu od matorog ne vidi me jebem ti jel slep da sam blize bio popiso bi me.Prvo ovaj poklopac motora a onda sam morao da vidim i tudju kitu.Odselicu se u sumu negde jebes mi sve,hteo sam ja al nece zena.Ma oticu u Sibir svega mi.

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

A tu pukotinu sam zamazo tecnim metalom dok ne vidim dal mogu naci zamensku.To je pukotina kao dlaka,mikronska,i ladno prodje voda.Da ne verujes da tu moze proci al moze.Pisa ko komsija,sve dok ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Eh Ivice kad bi to bilo tako lako.Ovo sa poklopcem glave cilindra ono,mozda sam pretego a slaba bila i pokazalo se tu,tako da nije maler nego danak neiskustvu.Tecni metal se osusio postavio sam nalio tecnost i drzi vodu,videcemo sta ce dalje da se desava.

I jedna dobra vest,povezo sam sve zice,komplet elektriku osim migavaca i to iz prve,sve radi.Pokrenuo bih ga ja,ali jos nisam ofarbao auspuh stoji u cosku.Ostaje jos za rad:auspuh,farbanje plastika,zamena rucica gasa i kvacila,komplet sistemprednje kocnice.Presvlacenje sedista i mozda zamena fuzastera jel su se raspali al to moze kad god.Zamena pocrkalih sijalica u satu i ako uspem da zamenim polomljenu iglicu brzinomera.Razmisljam da nabudzIm neku sibicu na njeno mesto:)

Kad se sve zavrsi treba bas stisnuti petlju da se provoza nesto sto sam ja sklopio tako da primam rezervacije vec od danas.Nemoj mnogo da se otimate:) 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mozda ce se i sama rupica zapuši vremenom.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Da uzmem ja vreme i zapusim je il da cekam da naidje vreme samo?Sreca  pa je sad onako fino,nije nevreme, posto mora vreme da je zapusi ima neke sanse...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Yamaha Xt 600 2kf

Znam ja ko krpi,tj. oni se reklamiraju da krpe:)A dal stvarno krpe to ne znam pa pitam,mozda je neko radio,zna nekog itd.Ovo su mali hladnjaci,bas je sitno,tanano sve.

pre 53 minuta, bokilic je napisao:

Ja bih do sada bacio taj motor'

Majstore,pa pobogu:)Ne mogu da ga bacim,previse sam zaglibio,kupio jeftino a sad kolko je do sada to kostalo mogao sam da kupim neki pravi motor,recimo zeleo sam onda ttr ili neki xt,mislim neki 'pravlji' motor od ovoga.Al evo,sve je u redu osim tog hladnjaka sto malo pusta,nije strasno:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Daj malo više informacija .. ;)

Jesu saće aluminijske ili bakrene (s obzirom na godište motora) ... :)

 

jel tijelo hladnjaka plastično, aluminijsko ili bakreno ?!? 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja