Jump to content

Moto Zajednica

Problem s gasom

Recommended Posts

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Moze lisica al da lovi miseve.Kad nanjusi leminga ispod onolikog snega ovde bi ih potamanila ocas posla.

U Bg nema olujnih mecava uz minus 35 pa na dalje:)Nema ni polarnog medveda,cak ni u zoo vrtu mislim.

I meni je sve enigma,sve cesce imam misao :'treba zivot pretrpeti'.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Како лепа лија, може она у двориште уместо Шарпланинца? default_0a-smiley.gif

Jel to lija ili mladunce belog medveda??

Svakako dobro došao majstore, kako je tasta?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Al' priznaj bio bi to dobar snimak, ako bi tel. preziveo :jee:

 

Salim se malo ali ... kada vidim snimke svaki komentar je suvisan, zelim ti snage da preguras sve to :care:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ovo su snimali bas tamo gde sam i ja,Sabetta.Ja jos hvala bogu nisam imao susret,a radio sam sa nekom brigadom i malo podalje u tundri gde nema ograde ni ohrane(bezbednjaka) ni ikakve zastite.Jedino bi mogli pobeci u autobus ako ga prvi uopste primetimo.Internet kaze da su zabelezeni slucajevi da beli medved prepliva preko 300 km.Opaka je to zver,jako brz i izdrzljiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Bas tako.Ovih dana vozikam se bez rukavica,u duksu i trenerci.Kacigu imam naravno.Danas sam se malko iseko od straha,krecem sa nekog parkinga da se ukljucim na put,a preko puta ulice dva policajca stoje gledaju ravno u mene.Narednih kilometar samo zveram u retrovizor da nisu krenuli za mnom.Sreca moja ovaj put.

Znam da nisam u pravu nikako,al jbt ovi nisu normalni sa ovim cenama za polaganje i koliko vidim samo podizu dalje,kako obican covek to da plati,sve njihove dazbine,namete i jos i to.Nekad razmisljam da prodam motor,jer ne ide,treba mi i jakna za motor i rukavice za pocetak,polaganje,stalno neke popravke motora,posle tehnicki i ostalo.Sve je nesto tesko,neceeee!!!

Jos kad te izrade majstori,slag na tortu.Da samo dobije covek cir il neko sranje od nerviranja.

 

Promenio član Dzejev sin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

E hvala vam!!!

Juce stigoh kuci,morao sam prvo u neku birtiju.Odveli me na silu,a ja nisam hteo jer sam prethodnu noc pio sa nekim Dimama,Zenjama,Ljohama,Serjogama pa mi nije dobro bilo.

Al sam junacki izdrzao i nasu birtiju i rakiju za koju kad pitas od cega je svi vicu domaca i to je to.

Nemam vise problema s gasom,tek ponekad al ranisan rupurut pa resi se i to nekako.

I da obavestim auditorijum,krecem u vecernju skolu sutra da se ucim saobracaju.Upisao sam se za A2.

Pozelite mi srecu,trebace i meni i instruktoru.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Са срећом! Желим ти да из прве све положиш, да не дрхтиш више када видиш чике са лизалицом :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ej zivote raskrsnico!!!!

Pa mene neko jebe 100%.

Nista od polaganja.Dobio sam posao u Austriji,treba 20-tog da se nacrtam tamo kako znam i umem.

Jbg,prilika da se izvucem iz Sibira,pristao sam,ostade motor da ceka,mene i neko drugo vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Au sad kad pustiš korenje u austriji


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ja cu u bajkere izgleda samo forumski.A motor cu da vozim u penziji izgleda.

pre 1 minut, Savan je napisao:

Au sad kad pustiš korenje u austriji


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Ma kakvi,meni Rusija bila mala:)

Mada,vidi,voleo bih ja u Austriji da zivim,da ne razmisljam vise o nekima,ali otom potom,prvo da ja odradim neko vreme da vidim ide li to,sta,kako.Mozda se vratim jednom odande na necem narandzastom hahahaha a mozda i peske,ko zna:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Sacuvaj boze!Salio sam se,ktm.

Ne menjam ja hondicu,dok ne polozim.dva meseca stajala upali mi na prvu danas.Lepo vreme malo sam procistio dizne.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1766 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Bez BMW-a se ne vraćaj, i to onog najvećeg, što se na dugme spušta i diže. Da se ne sramotiš u komšiluku.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Znaci BMW neki golemi,i da vezem nazad iza sebe bar jednog lava gipsanog:)Videcu za to...

Sad mi zao sto mi opet propade ovo za polaganje.Nadam se da cu moci ove godine ili sledece na posao mojom Hondom dvotaktnom,to bi bila avanturica;)Ali stalno gledam oglase Yamahe XT one stare,crveno-bele 2kf,i suzdrzavam se.Sve je to glupost kad nemas ni dozvolu,ne mozes ko covek ni da kupis motor i dovezes ga kuci,posto ce i to da bude neka polu-crkotina,ne mozes ni kod majstora kako Bog zapoveda,ma obicna detinjarija ova moja situacija.Ja il sam nezreo il me pukla kriza srednjih godina ranije malo.Moguce ovo drugo,sve kapiram oce to u Srbiji da urani,okrenes se vidis da si u propasti i beznadju a nisi vise pubertetlija.A ima malo i onog prvog,sto kaze jedan stari meni,slusaj mali,pa ja sa 60 godina jos nisam zreo za brak a kamoli ti:)I ja gledam,verujem mu.

Povrh svega uclanim se na forum:lol3:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2319 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ovo si sve u pravu.Osim za pare.

Bolje su me placali u Rusiji,ali nisam mogao vise,bilo je daj jos jednom da nekako istrpim rusku turu pa poslic u Srbiji od 300e.Ne moze se,ima sve granice.Tamo su jako losi uslovi i ne moze svako to dugo da trpi.Tu ishranu,smestaj.Ja sam izdrzao koliko sam mogao.

Tako da ovo mi je doslo u pravi cas,kad sam se lomio,jes manje para al opet vise nego kod nas.

Bice dovoljno da se sredi stara Honda do kraja a novu cu da vozim u Valhali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja