Jump to content

Moto Zajednica

Moto susret MK Sinovi Severa 17.18.19. 06. 2016 Backa Topola

Recommended Posts

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

pozdrav bajkeri...evo kao dosad i ove godine ce se odrzati moto susret u Backoj Topoli u organizaciji Moto Kluba Sinovi Severa.lokacija i tradicija se ne menja jer ste nam svi bajkeri citavog sveta dobro dosli.evo malo poslastice...:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

braćo bajkeri mesto susreta je obala Bačkotopolskog jezera,uz plažu sa tuševima i debelim hladom,uz vrhunsku klopu od vrhunskih kuvara...,bajkerske igre...,defile...,tombole...,i još mnogo toga...vidimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CX 500 E ,"83g.

Bio juce .Fantastican ambijent  uredjenog jezera i kupalista , kamp u sumi  i  odlicno vreme ,  krivci  su za sjajnu zabavu na moto skupu u Backoj Topoli .. Moram da odam priznanje organizatorima  ,MK Sinovi Severa , na sjajnoj organizaciji i voditelju bajkerskih takmicenja , koji je dao primer kako se vodi program na moto skupu .

Zbog obaveza na poslu , nazalost nisam mogao da ostanem na vecernjoj svirci . Bravo za MK Sinovi Severa .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

Moto Klub „Sinovi severa“ iz Bačke Topole ovim putem javno upućuje neizmernu zahvalnost svim organima lokalne samouprave, lokalnim preduzetnicima, privrednim subjektima i svim pojedincima koji su svojim doprinosom podržali organizaciju sedmog po redu moto susreta u Bačkoj Topoli. Naravno, posebno se zahvaljujemo svim moto klubovima i motociklistima pojedincima, koji su nas počastvovali svojim prisustvom i proveli vikend sa nama u izuzetno prijateljskoj atmosferi. Manifestacija je okupila više od 2000 posetilaca iz Srbije i zemalja iz okruženja, a Bačka Topola je zaslužila naziv izvrsnog domaćina. Nadamo se da ćemo i ubuduće uspešno sarađivati i da će Bačku Topolu kroz našu organizaciju posećivati i upoznati sve veći broj posetilaca. Veliko hvala, svima želimo mnogo ličnog i poslovnog uspeha! MK „Sinovi severa“

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7060 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

E tako se to radi :takoje: 
Sinovi Severa su primer drugim moto klubovima kako se organizuje moto susret,
lepa lokacija, dobra atmosfera, dzaba ulaz i razumne cene pica, recept koji nemoze da omane  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

kako bi poboljsali kvalitet moto skupova, moram da skrenem paznju na jedan status sa fejsa coveka kojeg izuzetno postujem I sa kim se slazem

 

prenosim ga u celosti

 

Gospodo "SINOVI SEVERA"

Moram javno da vam se "zahvalim" za nezaboravno vece u petak,prvi dan proslave vaseg rodjendana.Ne znam u kakvoj ste vezi,poslovnoj,drugarskoj ili ljubavnoj sa debilom koji vam je usrao vece,(mozda samo meni i moj motor) paljenjem guma u sred parkiranih motora gostiju,a da vi niste reagovali na pravi nacin i izbacili ga sa skupa.Debila ima svuda i uvek ce ih biti,ali VAS krivim sto niste reagovali na pravi nacin.Moj motor ste VI brisali,a time ste ispa...li veci magarci od njega.Objasnjenje je bilo:Obrisali smo ti motor u znak prijateljstva i sto te postujemo kao starijeg coveka i bla bla...Pitam se da li biste obrisali motor i nekom mladjem i ko vam nije prijatelj?Presao bih preko svega da se samo na tome zavrsilo.'Zvezda" veceri je kasnije premestio motor sa druge strane i ponovio svoju "bajkersku" predstavu tako da je moj motor ponovo bio prekriven komadicima paljene gume.Sad vise nisam mogao da cekam na nereagovanje domacina i posao sam sam da resim stvar.Nije vredelo.Budali ne mozes dokazati da je budala.U jedno sam samo siguran:Na sledeci rodjendan "SINOVA SEVERA" ici cu,ali u nekom SLEDECEM ZIVOTU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

 

kako bi poboljsali kvalitet moto skupova, moram da skrenem paznju na jedan status sa fejsa coveka kojeg izuzetno postujem I sa kim se slazem

 

prenosim ga u celosti

 

Gospodo "SINOVI SEVERA"

Moram javno da vam se "zahvalim" za nezaboravno vece u petak,prvi dan proslave vaseg rodjendana.Ne znam u kakvoj ste vezi,poslovnoj,drugarskoj ili ljubavnoj sa debilom koji vam je usrao vece,(mozda samo meni i moj motor) paljenjem guma u sred parkiranih motora gostiju,a da vi niste reagovali na pravi nacin i izbacili ga sa skupa.Debila ima svuda i uvek ce ih biti,ali VAS krivim sto niste reagovali na pravi nacin.Moj motor ste VI brisali,a time ste ispa...li veci magarci od njega.Objasnjenje je bilo:Obrisali smo ti motor u znak prijateljstva i sto te postujemo kao starijeg coveka i bla bla...Pitam se da li biste obrisali motor i nekom mladjem i ko vam nije prijatelj?Presao bih preko svega da se samo na tome zavrsilo.'Zvezda" veceri je kasnije premestio motor sa druge strane i ponovio svoju "bajkersku" predstavu tako da je moj motor ponovo bio prekriven komadicima paljene gume.Sad vise nisam mogao da cekam na nereagovanje domacina i posao sam sam da resim stvar.Nije vredelo.Budali ne mozes dokazati da je budala.U jedno sam samo siguran:Na sledeci rodjendan "SINOVA SEVERA" ici cu,ali u nekom SLEDECEM ZIVOTU.

 

pomenuti gospodin zove sebe "papa strumf veliki vrac".gospodinu se stvarno zadesilo to sto je i napisao ali je lakse nekog kritikovati nego izaci u susret.neznam ili se ne secam da sam igde ikad bio na susretu da se nije guma palila, u slicnim ili drugim nacinima.veoma nam je zao sto se on opredelio na negativnu izjavu ali pominjem,da se to sve moglo resiti pozitivno,np motor da se opere u perionici ili kako god na teret kluba.jako je tesko jednu ovakvu ili slicnu manifestaciju izorganizovati gde se mnogo ljudi pojavi i naravno kontrolisati uz obaveze i truda da svakoga ugostimo uz besplatan ulaz,pecene prasetine i jagnjetine vec u prvu noc desavanja i narednog dana uz vrhunski rucak i VREDNIH nagrada,jos jednom napominjem da se NISTA NE NAPLACUJE !!! mi to radimo iz ljubavi prema braci bajkerima i ljubitelja motora.svi koji su se opredelili misljenju pomenutog gospodina mu mozemo samo sve najbolje poruciti a ostalima koje nas misle posetiti,dobro ste nam dosli.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

slazem se, ali to nije ono "pasulj je bio suvise ljut" pa da je stvar ukusa.  to su opet dogadjaji koji smetaju 90 % posetilaca skupa, ne znam kome prija biti prisutan kraj takvog dogadjaja, I napominjem da mu se dva puta u toku dana desilo.... na tako nesto bi svi organizatori skupa trebalo da obrate paznju, ili ako ih ne mogu spreciti bar da im obezbede proctor gde ce tako nesto raditi, jer mesto gde su motocikli parkirani svakak nije u redu da se to odvija :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: Vojvodina

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja