Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki 636 generalno

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2004

Zanima me zbog cega neki 636 modeli imaju 130hp,neki 125 ,a neki 118 ? Primer.. na oglasima isti modeli imaji razlicitu konjazu.

Takodje mozete da pisete i o nalepnicama i razlikama istih iz godine u godinu kako bi smo olaksali kupovinu buducim kupcima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

U principu bi trebalo da napisu koliko kW pise u saobracajnoj, cisto da ti na polovniautomobili.com izracuna tacnu cenu registracije :)

 

Nema tu sta puno da filozofiras, nadjes originalnu specifikaciju motora proizvedenog te godine i resen problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2004

U principu bi trebalo da napisu koliko kW pise u saobracajnoj, cisto da ti na polovniautomobili.com izracuna tacnu cenu registracije :)

 

Nema tu sta puno da filozofiras, nadjes originalnu specifikaciju motora proizvedenog te godine i resen problem

Znam ja to druze,ali izgleda da oni koji upisuju oglase ne rade to kako treba.

Sto se tice nalepnica..podatak do kog sam dosao jeste da nalepnice na modelu za 2003 god stoje ovako : iznad migavca "636",na repu "Ninja" i na stranicama "zx-6r".

Sto se tice modela za 2004. god,bez obzira sto su to fizicki isti modeli,razlika je u rasporedu nalepnica...pa je tako "Ninja" iznad migavca..na stranicama je i dalje ostalo "zx-6r" dok je "636" ispod slova "R" tj.na stranici takodje...dok na repu nista ne stoji. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja