Jump to content

Moto Zajednica

Kurs bezbedne voznje 2016 / I

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Drugari,

 

Ovim putem hteo bih da se zahvalim svima na druženju, prenetom znanju, iskustvu, pogotovo Severianu, Pablu, Lordu, Arakisu (legendi), Maretu, kao i svim redarima koji su bili prisutni a ne znam im imena.

Za Severiana mogu da kažem da opušteno može osnovati sopstvenu školu bezbedne vožnje, jer znanje i iskustvo koje čovek ima je neverovatno veliko i dragoceno.

Naravno ne bih izuzeo ni Pabla ni Lorda a kamoli Rajka koji je uvek spreman da opravi neku sitnicu na motoru u datom momentu.

 

Sve u svemu, najkvalitetnije vreme provedeno na motoru do sada za mene!

 

Na kraju, neka se javi kolega, koji je pao, sa rezultatima rendgena da znamo kako je prošao.

 

Pozdrav, i kačite slike da se malo hvalimo...

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS

Ljudi, ja nisam očekivao ovoliko od jednog kursa.

Moja preporuka je svim vozačima bez obzira na nivo iskustva u koji su ubedjeni, da prodje kroz ovo s vremena na vreme. Niko medju ljudima nije apsolutni sveznalica i uvek se nešto novo sazna. Ja posle 3 godine sa Gilerom nisam znao da je spremna na mnooogo više nego do danas što sam mislio. Takodje sam pomerio i svoje limite, a naučio još po nešto iz više nego korisnih saveta.

Ne bih posebno nikog izdvajao jer su svi odlični u savetovanju i praktičnom pokazivanju. Hvala i organizatorima i učesnicima koji su to vreme ulepšali na još interesantniji nivo.

Vozio sam i ranije ovako dugo izmedju gradova i država ali je ovaj nivo skretanja i svega danas napravio upalu svih mišića kao da sam vežbao ne znam ni ja šta :-D

 

Čestitke svima i jedva čekam snimke i neko novo okupljanje sa vama ;-)

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Leoben, Styria

Svaka kritika mi je danas puno značila i svaka podrška da se stvari rade ispravno ( redarima  :sampion:  :care:  ).  Fino je bilo i vreme nas je poslužilo, šteta za kolegu koji je okusio praćku. Nadam se da nema težih povreda. Želim mu brz oporavak!  :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IT on Yamaha, 47 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6-SA

Samo da javim da je prevoz za moj i kolegin motor stigao i prevezao nas gde je trebalo. Popravke slede.

 

Hvala svima na druzenju. Svasta sam naucio a mislio sam da kao znam.

Svaka cas organizatorima.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Kolegi brz oporavak a bolje i ovde nego negde u saobracaju...

Hvala organizatorima sto su mi dozvolili da se provozam i isprobam nove gume, opet, bolje na stazi nego jel... :-)

Burazer odusevljen, kako obukom i napretkom tako i drugom vrstom motora. Sjajna prilika da se upozna motor

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Beograd, Surcin
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

Au, sta reci. Kurs je fantastican, jos kad bi ja bio malo bolji vozac sve bi bilo u redu ;-) dobro mi je doslo ovako nesto, da mi bolji ukazu na greske pa preporucujem svima. Nije lako odmah primeniti sve savete na stazi, sad svima nama manje iskusnima ostaje da vezbamo do narednog kursa.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Evo me konacno stigla kuci kod racunara =)

Hocu da se zahvalim svima! Rederi - vi ste super! Odlicna obuka, mnogo informacije i dosta vezba. Meni kao pocetnicu ovaj kurs je stigao u pravom trenutku da napravim sistem od toga sta sam vec naucila sama i da popravim greske i da naucim nesto koristno. Svaka cast! 

 

Slike! Slike! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

 

Evo me konacno stigla kuci kod racunara =)

Hocu da se zahvalim svima! Rederi - vi ste super! Odlicna obuka, mnogo informacije i dosta vezba. Meni kao pocetnicu ovaj kurs je stigao u pravom trenutku da napravim sistem od toga sta sam vec naucila sama i da popravim greske i da naucim nesto koristno. Svaka cast! 

 

Slike! Slike! 

 

A kako mi je drugar, a tvoj komsija nikola prosao? :)

 

On je izleteo sa staze. Izgleda da je u redu ali ne znam sta je saznao kod lekara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Samo da zahvalim na kolegijalnosti i prenesenom znanju u ime burazera sa t-maxom(u drugom stintu stromom  ;) ).

Jos jednom Cika Rajko, Igore, marre hvala na strucnoj pomoci, masina se nije ugasila do kuce, pali normalnoza sada, sutra ga vozimo u servis.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 71 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8N

Hvala svima na lepi željama i pre svega na lepom druženju sve je ok imam samo uganuće palca leve ruke. Specijalan pozdrav za organizatore na divnoj manifestaciji i prenesenom znanju koje je moram da naglasim „Neprocenjivo”.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Molimo i drugi put :)

 

Kompletan prvi Kurs ove godine je prošao vrlo dobro, vidi se da smo svi malo "zarđali" posle ove zime tako da je teorijski deo a posebno vožnja na stazi puno pomogli da spremnije dočekamo sezonu.

 

Hvala svim učesnicima kursa, bilo je lepo gledati kako svakim stintom svi veoma napreduju u moto veštinama :) Pohvale našim damama - Vitti i Makikt, hrabro su se borile sa krivinama na poligonu.

Kolega koji je izleteo u travu je odlično, bio sam malopre sa njim, osim ponosa :) i malo motora, nema nekih povreda, hvala Bogu.

 

Bili ste odlični, do sledećeg Kursa bezbedne vožnje pozdravlja vas vaša Redarska ekipa: IgorXT, BojanTA, Marre, Edge, TheLord, Pedjabgd, Severian, Pablo i Arakis  :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Zahvaljujem se predavačima i redarima, svašta nešto smo naučili.

Kako kažu - ušlo na jedno uvo ... izašlo na auspuh ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 236 postova
  • Lokacija: stockholm
  • Motocikl: plavi

slabo sam popamtio imena i nadimke ali ako ikada nekog od vas put nanese na jagodinu nek se javne za posluzenje, svi smo pored morave rumeni i debeli :)

 

znanja nikad na pretek pa tako i ovaj kurs a za mene su najvece iznenadjenje bili redari, jako prijatni, bez nervoze i arogancije... sve ostalo pokazace drum i kilometri, instruktorima jos jednom hvala :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

Zahvaljujem se Severijanu i ostalim redarima na svemu! Bilo je super, svi su bili korektni i maksimalno se trudili da nam pomognu ako malo guma zaskripi  :takoje: 
Preporucio bi svima ovaj kurs i pocetnicima a vala i matorima.

I kolegi koji je danas pao brz oporavak!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650CS

Hvala na slikama...

Takodje se pridruzujem željama za što brže izlečenje kao i "bezbolniju" popravku "konja"!

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja