Jump to content

Moto Zajednica

Nekoliko suncanih dana Norveske

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Bergen, Norway
  • Motocikl: Yamaha fazer fzs600 1998

Leto 2015 u norveskoj je bilo najkisovitije u zadnjih 50 (ili 80 godina, ne secam se vise). Ipak bilo je nekoliko suncanih dana, dva suncana dana u norveskoj je dozivela i moja sestra kada je bila u poseti. Nismo smislili nista pametnije pa smo se vozili malo motorom naokolo.

I napravili video koji bi podelili sa ljudima koji vole da se voze naokolo

 

(p.s. zbog autorskih prava na muziku, youtube ne pusta video na telefonu nazalost :( )

 

  • Podržavam 30

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Lepo za videti, a sigurno još lepše za voziti. Ne znam kakav vam je bio ostatak godine, ali vreme i predeli su fenomenalni na snimku.

Lepo odvozano i lepo prezentovano  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Bergen, Norway
  • Motocikl: Yamaha fazer fzs600 1998

Hvala lepo, nama video budi lepe uspomene i osmeh na licu, al bi nam se subjektivno svideo bilokakav video jer smo se mi vozili tamo :)

Video je tako kraci jer ima jos ostalih videa koji cekaju na realizaciju, a praviti duzi video trazi dosta vremena u "motazi" da se napravi neka prica, ali nije iskljuceno da se nece desiti jednog dana :)

Hvala na komentarima, bas nam je drago da vam se svidja video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R 1200 GSA LC

Leto 2015 u norveskoj je bilo najkisovitije u zadnjih 50 (ili 80 godina, ne secam se vise). Ipak bilo je nekoliko suncanih dana, dva suncana dana u norveskoj je dozivela i moja sestra kada je bila u poseti. Nismo smislili nista pametnije pa smo se vozili malo motorom naokolo.

 

 

Pratim tvoje odlične putopise i blog i kao več 100 puta, evo ti i 101 put: SUPER !!! 

Nadam se, da ste tamo kod vas završili sa 2015. - najkišovitijom godinom u zadnjih 50, jer i mi za kraj juna nismo "smislili ništa pametnije"  pa idemo motorom do NK. Put če nas vodit i preko Bergena, pa ko zna - možda popijemo koje pivce zajedno. Šta kažeš na taj predlog.

 

Pozdrav iz Ljubljane

 

Mac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja