Jump to content

Moto Zajednica

Subota na beogradskom asfaltu

Recommended Posts

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Drugari, palo nam je na pamet da uradimo nešto slično posle 3 nedelje kao što je bila ona sezonootvarajuća vožnja po Beogradu. Naime, ovog vikenda oko 3 po podne bismo se opet uključili u grupnu vožnju gradske varijante sa rutom do 50 km. Uskoro ću postaviti rutu i detalje o mestu okupljanja, mada će to biti negde oko sajma, s obzirom da će veliki broj ljudi biti na sajmu ovog vikenda. Svi ste dobrodošli, javljajte se, dajte predloge i tome slično. Samo da ne ispadnemo iz gabarite grada jer naš drug 3styleR treba da guli dosta samo da bi došao u BG na ovu vožnju. So, bring it on!  :hej:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Ja cu ovog vikenda morati da propustim druzenje, nisam u Beogradu ali preporucujem svima koji bi se vozili za vikedn da se pridruze ovoj grupi. Proslog puta je bilo super  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Hvala Bobane, ako se nešto promeni, uvek si nam dobrodošao! Za sad nas ima petorica... osim ako Kole negde ne vreba iza ćoška. Mada Kole uvek vreba  :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Izvinjavam se sto vam kvarim temu :) A sto se malo ne vozite van grada...Vozaci automobila nisu jos navikli na nas :) pogotovo na "natezanje gasom". 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Nećemo da se manijačimo, nije ideja da se juri. Prošli put je prosečna brzina bila 80. Neće ni sad da bude drugačije. Samo je NBG malo širi i pogodniji za improvizaciju. Uglavnom je čisto bleja drugarska vožnja... dok ne padne neka Ralja uskoro, samo da se malo razvije temperatura za krivine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd , Borča
  • Motocikl: TDM 900

A da popijemo kafu u NS? Zrenjaninskim putem preko Titela pa nazad starim ns...taman nam se Nikola prikljuci u Centi. Jeste da nema nesto krivina ali otvoren put, taman malo da prodisu masine ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

ja pravim parking za motor u subotu... ako budem mogao da ga provucem iz garaze pored sljunka mogao bih da vam se pridruzim. inace slazem se da bi bilo lepse van grada. ja proslu subotu odvozao malo preko novog mosta prema zrenjaninu.moze lepo da se razvuce jos nije optereceno. okrenuh se negde i onda spicih do obrenovca popih pice sa prijateljima i nazad za bg. ovo kroz grad je muka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

@Aggro, jedna molba, sobzirom da podforumima pokrivamo sve , pa i ovakve organizacije.....

 

"Predlozi za izlete i putovanja" je podforum u koji treba da se objavljuju ovakvi predlozi i dogovori, podforum "BJB Vikend voznje" sluzi za druge stvari.

 

Prosla tema ti je prebacena, opet isto radis, prebacice neko i ovu na mesto na kom pripada....... samo povedi racuna treci put, ako ga bude bilo, hvala

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

@VladaSD, nema problema druže, izvinjavam se!

 

@MarkoTenere, Marko, ja nemam ništa protiv ideje lično, samo mi je malo nagla promena rute. Deal je Beograd u subotu po podne, ispostavi se da je Novi Sad. U principu, ja hoću, ali sam javio Darku da je ideja gradska vožnja i on mi je prvi potvrdio da hoće u tu varijantu. Zatim se javio naš drug bruno68 koji je odgovorio pozivitno na moju ideju. Sad mi je malo glupo zbog tog dogovora koji je pao da promenim rutu na drugo mesto. U principu, ako se svi slože, sve je OK, ja sam za bilo kakvu vožnju, ali eto, čisto mi je malo bezveze da pitam ljude... neam pojma, možda neko nema ni vremena za toliko ili lovu za gorivo, šta znam. Ajde da ostavimo to kao dve opcije, pa da vidimo. Ako se svi slože da idemo do Novog Sada, onda idemo (8 može tako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Ako budete dolazili do NS mogao bi se i ja provozati da popijemo pice dolazim iz pravca Subotice tako da ne mogu svama da odvozim turu ali mogu doci do NS-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1165 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Ej , eto i mene ...ajd i zvanicno sad da se javim ...

 

Cera mi je bolesna pa evo cekam da vidim kakva ce noc biti ... Ali svakako moze Novi Sad , pa sto se mene tice ili se prikljucijem voznji ako joj bude bolje , ili jebi ga , ne mogu...

 

Svakako , Aggro - svaka cast na postovanju dogovora ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 852 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

oko koliko cuke planiraste voznju? ako uspem da se izvucem ja cu doci. neizvestan sam ali NS bih radije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

ok, ako smo se svi složili da idemo, onda NS sutra! Možemo da se nađemo na Slaviji u 1500 kao prošli put, jel to ok svima koji polaze iz Beograda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

I ja kontam da ako se nalazite u 15h na slaviji u NS nemate bas nesto vremena da se zadrzavate posto cim pocinje mrak da pada oseca se osetno hladnoca i nije bas prijatno za voznju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Polaskom u 10 vec bi ste ostavili sebi vise vremena za druzenje ali opet ima ono subota je nekima radni dan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Polaskom u 10 vec bi ste ostavili sebi vise vremena za druzenje ali opet ima ono subota je nekima radni dan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07

@MarkoTenere, brate, moram da ti skrenem pažnju da si izminirao temu i mislim da stvari ne treba da izgledaju tako. Prvo si ideju o vožnji po Beogradu promenio na vožnju ka NS-u i nazad, na šta sam ja morao iz poštovanja prema drugim ljudima da proveravam da se ne bi neko osećao ispaljenim i uspeo da se adaptiram, zatim i vreme sa 3 po podne na 10 ujutru da bi se sad napravila zbrka i oko tog pitanja. Mislim da u dogovorima možemo da imamo lufta, ali ne ovoliko oscilacija. Prošli put je neko probao sličnu stvar na šta su Igor i Boban reagovali ukazavši na poštovanje dogovorenih determinata. 

 

U tom smislu, jesam fleksibilan, ali ne mogu da pratim i menjam planove na ovaj način, izvinite što ispaljujem za sutra. Ubaciću se neki drugi put kada napravimo uspešniji dogovor. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja