Jump to content

Moto Zajednica

1. Moto GP Losail, Qatar 2016

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Jutro, kad počne trka u Losailu, možda će biti veče, ali nama će konačno svanuti. Svake godine se iznova kao dijete radujem početku GP sezone, kao da je prva, pa jedva čekam. Prošle godine se neočekivano zakuvalo,  stare kajle i mladi mrsimudi su se pokoškali. A sada još uz to, dolaze mlade snage, pa nekako, makar ovako po testiranjima, na papiru, sezona obećava. Yamahina klavijatura je izgleda spremna da zasvira, Honda se još džirlita, Ducati sa "always" krilcima skoro spreman da poleti, Suzana se polako vraća, Apriliji treba još vremena. Jedna stvar je sigurna, ove godine, greške će se skupo plaćati, ko god želi titulu, moraće voziti konstantno i besprijekorno. A na nama je samo da uživamo, bodrimo svoje pulene i nadamo se da će biti što manje padova, a što više borbe. Neka nam je sa srećom početak Moto GP sezone 2016!!!

 

orig_f57de86b621ad3ffbf78cb41c5aab993.jp

 

Kako smo već navikli na prvoj stanici GP karavana pomrčina, pustinjski pijesak, kilovati rasvjete i kilometri Losail staze. Čekaju nas 22 kruga, po stazi dužine 5,4 km, kroz šest lijevih i deset desnih krivina i momački pravac 1068 metara, ukupno 118.4 km.

 

 

 

Raspored vikenda:

Četvrtak:
Moto3FP116:00 - 16:40
Moto2FP116:55 - 17:40
MotoGPFP117:55 - 18:40
Moto3FP218:55 - 19:35
Moto2FP219:50 - 20:35

Petak:
MotoGPFP216:00 - 16:45
Moto3FP317:00 - 17:40
Moto2FP317:55 - 18:40
MotoGPFP318:55 - 19:40

Subota:
Moto3QP16:00 - 16:40
Moto2QP16:55 - 17:40
MotoGPFP417:55 - 18:25
MotoGPQ118:35 - 18:50
MotoGPQ219:00 - 19:15

Nedelja:
Moto3WUP13:50 - 14:10
Moto2WUP14:25 - 14:45
MotoGPWUP15:00 - 15:20
Moto3RAC16:00
Moto2RAC17:20
MotoGPRAC19:00

Uživajte!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Duke 390

Svi smo videli koliko truda i napora je svima pokazao u prosloj sezoni :) voleo bi da osvoji ove sezone titulu i da se konacno krunise! a i da pored toga potpise na jos 2 godine da mozemo jos makar malo da uzivamo u njegovim carolijama :)

 

Poslato sa G630-U20 uz pomoć Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Sve je to lepo, ali prvo mora da prodje pored Markeza (tesko), pa da bude brzi od Lorenca (jos teze), a da napaljene dukce (setite se kako je Ianone prolazio pored zabara na PI) i ne pominjem. Imam utisak da ce Reding da napravi svasta ove godine.

 

Skroz sam zaboravio Vinjalesa :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Sve je to lepo, ali prvo mora da prodje pored Markeza (tesko), pa da bude brzi od Lorenca (jos teze), a da napaljene dukce (setite se kako je Ianone prolazio pored zabara na PI) i ne pominjem. Imam utisak da ce Reding da napravi svasta ove godine.

 

Skroz sam zaboravio Vinjalesa :D

Eeeee to Lale, citam sve i gledam nigdje VInjalesa. Ianonne i Vinjales su mi favoriti ove godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3240 postova
  • Lokacija: Debrc

Sve je to lepo, ali prvo mora da prodje pored Markeza (tesko), pa da bude brzi od Lorenca (jos teze), a da napaljene dukce (setite se kako je Ianone prolazio pored zabara na PI) i ne pominjem. Imam utisak da ce Reding da napravi svasta ove godine.

 

Skroz sam zaboravio Vinjalesa :D

Tako je, bice tesko proci pored Markeza i sporiji je od Lorenca jos od 2010. Ali ovakav scenario, da Dukati i Suzuki budu konurentni, o cemu nebih dok ne prodju 2-3 trke, moze da odgovara Rosiju. Ako bude pet-sest kandidata za pobedu bojim se da ce titulu uzeti unaj ko zavrsi vise trka a ne najbrzi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja