Jump to content

Moto Zajednica

Kawasak eliminator 250b

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

E drugari ja pred sezonu da probam još jedared da udomim magare ne bi li prešao na nešto veće pa evo

 

Kawa u odlicnom stanju, na pocetku prošle sezone uradjen servis karburatora, nove dizne i gumice, ostatak delova ultrazvucno ociscen i vakuumiran, ventili nastelovani, promenjene svecice pre 1500km, gume dobre, lanac lancanici takodje, pre 1000km stavljene nove prednje plocice, zamenjeno ulje i semerinzi prednjih vila pre mesec dana dana, ima vodeno hladjenje i 6 brzina, potrosnja oko 3.5l uz motor ide pak treger i kozne bisage, registrovan do jula, na motoru je sve fabricko, od migavaca, svih plastika i retrovizora.

Od zamena me interesuju motori do 35kW i do 500cc, kao i manji gradski automobili, kinezi, cvaje i skuteri me ne interesuju, cena 1200e naravno za forumaše popust. :zdravo: Za sva pitanja PM

 

966e31dffe74-800x600.jpg

c70a7563b657-800x600.jpg

d8c71cf85070-800x600.jpg

6168bd1a8fbf-800x600.jpg

771d839cac35-800x600.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Meni je ovo prelep motor, ne znam nista o ovom konkretnom modelu ali ima smeka :) srecna prodaja kolega

Prelep, i u klasi tih mini customa nista mu nije ni prici, e sad ono sto meni malo smeta je sto voli da se zavrce (16k obrtaja) masina je identicna kao na ninji (ex250) ja sam vise za one traktore da to brbolja :D , tako da jurim nesto niskoturazno, ali nisam u zurbi pa polako ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ja sam vozio ovaj model kao svoj prvi motorcikl, i slatko sam se navozao, najjaci motor u klasi customa do 250cc. Jos sam ja vozio najjacu verziju od 33KS, ovaj ne znam koliko ima. Za nekoga ko je pocetnik, ovo je moja topla peporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja