Jump to content

Moto Zajednica

Alcatel Idol X 6040X

Recommended Posts

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Na prodaju Alcatel Idol X, http://www.gsmarena.com/alcatel_idol_x-5318.php

izasao iz garancije, uzet u telenoru,verzija sa 1 sim karticom. mislim da je zakljucan za njihovu mrezu ali cu proveriti kad dodjem kuci (tad cu ga i slikati i okaciti slike)

Ima tragove koriscenja, skinuta je farba sa strane, sto se ne vidi kad je silikonu. iz njega idu i 2 silikonse futrole...

lepa konfiguracija, Quad-core 1.5 GHz, 5" FullHD displej, 2gb rom...

bio je 100% ispravan kad smo ga odlozili pre jedno mesec dana, no danas cju da prebacim karticu i da ga maltetiram da proverim sve, i naravno dajem radnu garanciju par dana da novi vlasnik sve uredno proveri...

 

cena 80e, najradije bih zamenu za kesh, jer mi rega istiche za mesec dana, no moze eventualno i zamena uz moju doplatu za neku kacigu (L velicina i mora da ima suncani vizir)....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Prodajem moj i zenin telefon. oba su Alcatel Idol X i oba su ispravna

Na mom telefonu sam menjao displej, jer mi je bio pukao touch pa nije radio, a na zeninom telefonu je promenjena ploca jer je stara odapela...

idu telefoni u kutiji (bez punjaca jer smo sa punjacima uvek u deficitu u porodici) i pride kutija sa viskom delovima od donatorskih telefona + 2 silikona...

telefoni su u estetskom stanju u kakvom su, vidi se na slikama, ali potpuno ispravni...no nista od toga se ne vidi kad su u silikonu. na oba displeja odmah zalepljena folija...

moj je zakljucan na telenor, zenin je simfree...

 

sama konfiguracija telefona je extra, 5'' FullHD displej, Quad-core 1.5, 8GB4/2GB, 13MP....

http://www.gsmarena.com/alcatel_idol_x-5318.php

 

Cena za sve djuture 18000 DIN

 

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

 

Novi Sad

063-71-73-162

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Cisto informativno... Jeste li polovnu plocu ubacili? Posto nova mislim da nigde nema i moj sam skoro za dzabe prodao kada mi je ista crkla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

da, kupio josh jedan sa polupanim displejom i prebacio...inache imas na aliexpresu aposlutno sve za ovaj model, pa i novih ploca, 50$ su...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja